Shit

Pořád ta stejná písnička, vůbec žádná změna, ale to se asi ani čekat nedalo, že se to nějak vylepší, nicméně třetí díl už je trošku moc a jen se jen děsim toho, že tenhle díl neni tím posledním, ale zase na druhou stranu musim říct, že některý fóry, ač jsou známý, tak mě dokázaly rozesmát a přece jenom jsem si už zvyknul za ty předešlý díly na speciální styl těhle filmů, takže žádný zklamání nebo znechucení se nedostavilo a možná i proto dávám tak skvělý hodnocení ()

Dadel

Pokud vás zaráží nečekaně vysoké hodnocení, tak se bez mučení přiznám, že se mi při sledování filmu stalo něco, čeho bych se ani ve snu nenadál. Ve filmu byl vtip, který jsem neznal (!). Ba co víc, dokonce jsem se tomu vtipu zasmál (!!!) Přesněji řečeno jsem se mírně uchechtl, ale i tak jde o pozoruhodné zlepšení! Šlo o vtip "Tak vidíš vole, takhle se kradou kola" pronesený cikánem poté, co policajti zkontrolovali pytel pilin, a už ne kolo, na kterém ho vezli. Už jen z tohoto důvodu si Kameňák 3 jednu hvězdičku zaslouží! ()

Djoker

Třetí Kameňák oprášil další porci všeobecně známých vtipů, které už dávno provařili jiní komici. Prostor tady dostane fotbalový tým plný dřeváků a také cikáni, kteří kvůli rasistickým vtipům dorazili do města. ()

NinadeL

Troška si uzavřel svou trilogii s tím, že přidal sérii vtipů o cikánech. A to je asi tak všechno, co k tomu lze dodat. Protože zatímco první díl byla totální z nouze ctnost, druhý díl začal vzdáleně připomínat cosi jako typickou českou lidovou komedii, tak ve třetím díle už žádný další posun nenastal. Hodně se toho odehrává kolem sportu, na návštěvu přijela i Dolly Buster... A další díly Troška už s díky odmítl. Proč? Protože si chtěl užít Babovřesky. ()

sud

No, je to o trochu lepší než předchozí dva díly, ale že by to bylo něco, to tedy ani omylem. Objevuje se zdě něco, co úplně chybělo v jedničce, trochu se objevovalo ve dvojce, čemu se říká příběh. Scénář je stejně děravý jako u předchozích dílů, podobně je tomu i s vtipy, které jsou povětšinou staré. Trochu mě zaujal konečný fotbalový zápas a scéna jak Josef Carda pouští elektriku do rybníka. Blbost, ale poměrně koukatelná. ()

MM_Ramone odpad!

"Kameňák 3" je naozaj veľmi zlý film. Scenár je len chaoticky riadeným tokom navzájom prepojených vtipov. Čo je v podstate zaujímavý nápad, ale samotná realizácia nie je vôbec uspokojivá. Zdeněk Troška je režisér, ktorého ja raz nedokážem pochopiť a oceniť. Mne ten jeho štýl príde desne buransky plytký. Najviac svoje filmy ničí tým, že obsadzuje nehercov alebo totálne podpriemerých babrákov, ktorí nedokážu presvedčivo zahrať ani prd. Bolo mi z toho až trapne. "Kameňák 3" je odpad! ()

Niktorius odpad!

Jemi jasné, že pro většinu lidí jsou všechny Kameňáky stejné, ale já to vidím jinak. Prvn dva jsem jěště jakž takř přežil, ale ten třetí už mě opravdu nasral. A má ještě hnusnější plakát než dvojka. ()

Xmilden

Bez Richarda Genzera, Josefa Cardy a ústředního dua Vydra/Paulová by to byla naprosto nekoukatelná záležitost. Díky těmto 4 lidem (záměrně se nezmiňuji o hercích) se dá sledování 3. dílu přežít celkem bez úhony. Vlastně jsem ještě zapomněl na starší generaci zastoupenou Skopečkem, Lipským nebo Tichánkovou. 20% ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Proč třikrát opakovat experiment, který nejen že se nepovedl, ale také celkově postrádá smysl? Protože je smetánkou mezi dojnými krávami, jejichž závratný komerční úspěch jsem nikdy nepochopil. Myslím, že nejlépe to vystihl - už si bohužel nevzpomínám na jméno recenzenta - člověk, který v časopise Premiere kdysi k druhému dílu napsal, že anekdota je žánr vypravěčský, nikoli filmový. Vtip často vyplývá už ze specifické fráze, kterou nelze smysluplně převést do obrazu, aniž by zanikla absurdnost celé situace. Troškovy Kameňáky navíc staví na ohraných a prostoduchých frcích všeho druhu, jež často nepobaví ani samy o sobě; ostatně nejvtipnější jsou v momentě, kdy vtipy nepřevádí do filmové podoby, ale jednoduše je samy citují (Vydra čtoucí poznámky svého syna - škoda, že je už všichni asi tak třista let známe). ()

lesumir

Mi se tenhle film líbil nejvíce z celé trilogie. Nevím proč, ale mělo to hlavu a patu. Sice scénář se zadrhával, né každej má vtipy rád ale já se občas zasmál a to mi stačí. ()

Hrabka

Ctrl C - Ctrl V. Nuda, trapas, sem tam pousmání. Snad už Troška dá pokoj a nebude nás zásobovat dalšími "vtipnými" kameňáky. 25% ()

juta

Kameňák se pošoupnul trochu více k vyprávění nějakého příběhu, než že by dělal vtipy, z kterých by se daný příběh poskládal, ale pořád to ujde a některé vtipy jsou fakt dobrý. "Kdo neskáče není Rom, hop hop hop". ()

Fiftis

Tretí film poukazuje na vychcanosť rómskych spoluobčanov, ktorí majú perfektne omotané úrady okolo svojich prstov. Ani slovenský občan nedostane takú starostlivosť ako oni. Keď sa na túto skutočnosť poukáže, je to rasizmus ... Tento film je tiež uvedený v ich konečný prospech .. pravdepodobne, aby nepohoršil rómskych spoluobčanov. Inak platí to isté, čo o dvojke Kameňáku. Opäť o niečo slabšie ako jednička, ale vtipy o všetkom možnom opäť skvele zahrané, rovnako ako vtipy o cigáňoch. Herecké obsadenie skvelé - Laufer, Vydra, Paulová a tak by som mohol pokračovať. ()