ARI50

Dávka hrozného vtipu je zpět a banda čmoudu se přidala protože peníze hrajou roli a tak jak u všech dílu nechám humor plinout. ()

Bauer

Koukám , koukám že jsem jedinej komu se to líbí.Uznávám je to kravina ale třetí díl je nejlepší ze všech a hlavně zase jsem se hodně smál takže za 4*. ()

PROROK14

A máme tu završenie veľmi úspešnej českej trilógie Kameňák. Som prekvapený takýmto hodnotením, čakal som totiž asi 8 % nie až 16 :D Celý film bol trápny až to nebolo vôbec pekné. Ked som to pozeral tak sa mi normálne vo vrecku otváral nožik. Takéto blbé filmy by mali zakázať vôbec vydať. Horrible! ()

Tommassi3 odpad!

"To je život, tohleto !! Kdybych to byl věděl, když jsem lez na svět, byl bych se oběsil na pupeční šňůře.." ;) Zprvu se zdálo velmi pozitivní a uklidňující, že Troškař Zdenda točí jen trilogie, on se ale nakonec stejně našel ještě větší bloud, který se na těch jeho filmových mršinách rozhodl paraziticky přiživit.. A tak třetí Kameňák platí vlastně jen za takové filmové předpeklí.. ()

Hismael odpad!

Nejen že jde o nejhorší Kameňák, ale i o nejhorší Troškův film a dost možná i o nejhorší český film celkově. ()

moviesfan

Trojka je opravdu o ničem (klidně si nahraďte jiné, nevhodné slovo). Samé trapné scény, které nejsou vtipné, spíše ubohé jsou k politování. Například fotbalový souboj a mnoho dalších. Jelikož jsem milovník vtipů, tak dávám jednu hvězdu. ()

Marek1991

Skôr trápne ako smiešne, na tých cigáňoch som sa až tak nezasmial a to, čo je tu rozpitvané do troch slabých filmov, tak to sa dalo zhrnúť do jedného poriadneho. Je to slabé, čo viac dodať? Ten kto to videl, chápe prečo, trápne a nechutné. ()

corpsy

Ono to stále nejako ´´tečie´´ k väčšiemu odhodlaniu v rámci tvorcov. Vtípky už nie sú až tak prvoplánované, ale sú stále na tej istej úrovni. O to lepšie, že netlačia. Takže akosi tuším, že toto je asi vrchol série. ()

PauloZ

Já se musím upřímě smát, jak to tady každý pálí odpadem, nadává a buzeruje Trošku, ale proč? Proboha PROČ? Proč se na to díváte? Je jasné že trojka nemohla být jakkoliv dobrá, omílá to stejné pořád dokola a od druhého dílu graduje naivita a trapnost. Jenže když to vidí 25 000 lidí, polovina na tom byla beztak v kině, tak se nedivme, že má Troška chuť točit dál. Já se ale i přesto bavil a odpad opravdu dát nemůžu, doufám, že hejtaři prominou :) ()

zdepapepa

Hrůza! Pan Troška asi ztratil smysl pro humor nebo knížečku s vtipy. Za celou (101 minut je dlouhá doba) stopáž jsem se pousmál (neznamená zasmál!) a to při vtipu, co znám a při geniální scéně při fotbalu. Jinak snažit se postavit skomírající pokračování na Absolonové, Buster a vtipech o romech se mi zdá zcela špatná (subjektivní pocit). ()

fannah odpad!

Nechutné, odporné a naprosto dementní. Troška se proslavil. Tohle sice není tak hrozné jako dvojka, ale ani na tu jednu hvězdičku to nemá. ()

Adman

3 * ... to je to nejdrzejší maximum, které může dosáhnout jakýkoli zdravý hodnotící divák. Abych to hned na začátek zdůvodnil, tak jedna hvězdička je za kameru, stejně jako u předchozího dílu. Druhá je za šílený experiment druhého dílu co lidi snesou a třetí je za šílený experiment maximální únosnosti bytí na planetě Zemi. Z toho vyplývá že se nestydím za to, že jsem se u "filmu" (citlivkám pardoon za tak silné slovo) i více než jedenkrát zasmál. Já zde nebudu hodnotit žádné příběhové linie, žádnou hudbu a žádné herecké výkony a já nevm co ještě. Uvědomuji si jednu podstatnou věc, a to, že film nevznikl za účelem obsahovat všechny tyto vyjmenované věci. Vznikl za účelem pobavit diváka, který když k tomu nepřistupuje pasivně ("To sem zvědavej co to zase bude za odpad!"), tak má solidní šanci pobavit se. Doufám že vám to něco řeklo a příde mi jen škoda že se film topí v největších propádácích, a že lidé na filmu nehledají to něco málo dobrého a nedají aspon 1 * ()

phoebess odpad!

dejme tomu, že jednička mě bavila (když přimhouřím oči, ruce, nohy), ale proč vznikla dvojka a natož trojka už naprosto nechápu... ()