Hunt odpad!

HUDBA: Miloš Krkoška; odpad odpadu! je smutné, že zajisté schopný režisér, který dokázal vytvořit několik povedených filmů točí posledních několik let jednu sračku za druhou. ()

ajuska odpad!

Stále stejná trapnost složená ze starých nevtipných vtipů. Je mi velkou záhadou, že je někdo ochoten dát stopadesát korun za vstupenku na toto "veledílo". ()

DaliX

Absolútna slabota. Kde jednotka a dvojka boli v niečom zábavné, tak v tomto diele to nie je takmer nikde. A strata modrého prameňa zamrzí asi najviac:D ()

Hromino odpad!

První Kameňák si jednu hvězdičku vysloužil alespoň díky pár slušným vtipům, druhý Kameňák od odpadu zachránila Kropáčková s modrou vodou, ale třetí díl už opravdu co zachránit nemá. Ba naopak – ten šíleně okatý product placement jedině pomáhá třetímu dílu téhle české kinematografické ostudy klesnout ještě níže do bahna filmových braků. ()

hippyman odpad!

blbý a blbější, doufám, že zdenda natočí eště aspoň pět šest dílů, třeba s ewou farnou nebo plyšákem karlem... v tom případě mě prosím vemte radši dlažební kostkou, než abych se na to chtěl dívat!!! Trošku nekoukatelný... odpad! ()

salahadin odpad!

Zdenda prostě vykonal svou "potřebu" přímo na pláno, které znamená svět. A i když to vidíte v televizi, přec vám to podvědomě smrdí a do mysli vkrádá se obava, či předtucha zlá, že clean četa ve složení Mistr Propper, Domestos Pine fresh, Bref duoactiv a Brise spray Marine vzniklý nepořádek nevyřeší. Za dožitovní následky na mém zdraví bych si zasloužil nějakou rentu a v nočních můrách nepronásleduje mě po Elm Street Freddy, ale erektoGenzer a Gott v oblacích. Hrůzný to počin vhodný jako novodobá tortura.......... ()

Aky odpad!

Milá Troško! Nic proti vydělávání peněz, ale točí-li se srágory opakovaně, hrozí, že už to člověku zůstane. ()

mzss1

Skvělé zakončení této skvělé české komediální trilogie. Film je na podobné úrovni jako předchozí dva filmy. Je zde dost vtipů, herců a tak dále. Jediné co se mi tu nelíbilo, nebo snad nesedlo byla tématika fotbalu, ale dalo se to přežít. Film hodnotím na dobrých 90% = ***** ()

kingik

Ve trojce už Troška neředí tolik humor, snaží se přidat něco dějově zajímavého. Tentokrát je středobodem děje amatérský fotbalový zápas, na který přijede Dolly Buster. A tu si Troška mohl klidně odpustit a více se soustředit na gagy s romy, kteří trápí rodinku v sousedství. Občas je film nápaditý, ale pak se zbytečně shodí a dobrý dojem je pryč. Pocit trapnosti není tak velký, jak by se mohlo zdát, ale jako vadu bych viděl slabší dějovou linku a řada gagů se minula účinkem, anebo ještě lépe, neměly ve filmu vůbec být, ale zase tak hrozné to nebylo. A na odpad už teprve ne. 60% ()

Frajer42

Fotbal mám rád, morgoše méně. Přiznám se, že mi jejich vítězství docela vadilo. Styl humoru byl i tentokrát zcela stejný, jako tomu bylo u starších Kameňáků, nečekaně. Nevím, jak se k filmu staví spoluobčané tmavšího odstínu bílé, ale já se docela bavil. Pálím i do třetice tři hvězdy. ()

Kothy

Tady jde hlavně o cigány, kteří se nastěhují vedle Novákových. Dobrý je třeba Genzer jako prodavač ve zverimexu. A celé to končí fotbalovým zápasem. "Dobré ráno sousede." ()

Fingon odpad!

Věděl jsem, že to bude špatné. Jak už tu bylo řečeno, ono to narozdíl od prvních dvou dílů má i něco, co se dá nazvat příběhem, vtipů je míň... bla bla bla, ale stejně je to odpad. ()

swamp odpad!

Myslím, že i webmaster serveru www.jokes.cz dokáže podat lepší herecký výkon než celý ansábl této "komedie"! Ubohost! ()