Thanyss odpad!

Nejsem věřící, ale u tohoto filmu jsem se modlila aby byl už konec. Chcete mě strašlivě potrestat? Svažte mě a donuťte mě se na to kouknout znovu! ()

rixis odpad!

Pán Troška určite neskončí na smetisku dejín ako nepochopený umelec. On pochopený je! Akurát mu to asi nevyšlo ako plánoval. Svojou tvorbou sa urputne snaží posunúť humor niekde inde. Niekde, kde ho nikto nenájde. Optimista by povedal, že je treba viac hľadať. Ale ja optimistka nie som. Tento film je hlúpo hlúpy. Je to len zbierka sprostých krčmových vtipov. Akurát po predošlých dvoch častiach (opomenúc ich kvalitu) zostali už len vtipy nevtipné, tisíc krát vypustené z nevymáchaných papúľ, dookola omieľané ľuďmi bez kúska zmyslu pre humor. Človek prelistuje vtipy dobré, zlé, vtipy o policajtoch, ženách a deťoch, psoch, kravách, . . ., manželstve, škole, sexe. Potom nasleduje dlhé predlhé nič a až za ním pokus o humor v tomto šate. Všetko čo nám ponúknu tvorcovia je zlé, veľmi zlé. Akési zbytky po bohviečom. Akoby to bol len vtip. Avšak nie je. ()

tyzmrde

Některé vtipy jsou dementní a nelogické a jsou tu jsou i vtipy které jsou dobré a tak vtipné že jsem chcípal. ()

unclejack odpad!

Každý film značky Kameňák v sebe nesie dávku bezduchého humoru a nekončiacej irónie z vecí , ktoré by sa mali premlčať. Trojka už je len vrchol pomyselného ľadovca hrôzy. ()

DansteR odpad!

Radši bez komentáře. Jednička je hrozná, dvojka je horší, ale tohle je snad nejhorší. Vůbec nic z toho filmu není použitelné nebo co by zaslouzilo aspoň nějáké to procento. Dvojitý odpad. ()

O_Peki odpad!

Ukrutnáááááááááááááááááááááááá kokotina. Dokoukal jsem to jen proto abych nebyl za pokrytce a nedával odpad po 10 minutách. Při sledování téhle perly jsem se cítil velmi trapně a styděl za své spoluobčany, kteří se účastnili této taškařice. Jediný díl série a jiný už nechci. Pane Troška prosím, věnujte se radši svým chlapeckým prdelkám a filmařinu nechte někomu jinému. ()

paniColombova

Je to přesně tak jak popsal jeden hodnotící v Babovřeskách. Lidi co tu hodnotí filmy, alespoń masová většina, potřebujou okolí dokazovat, že jsou inteligentní tvorové na úrovni. Musí to tedy automaticky dokazovat tím, že budou dobře hodnotit jen filmy na úrovni, jak tomu nazývám jejich jazykem. Snížili by se na nejnižší úroven, kdyby měli dát tři hvězdičky kameňáku či Babovřeskám jen proto že je pobavil, ale je to celkově kýč, tak musí dát odpad, protože to tak je správné, protože to tak musí být, protože to prostě není inteligentí film,ale pobavil je, zasmáli se, ač nechtěli, ne, nechápu,nějak tohle nechápu. Oh, asi by je všichni odsoudili a už by nebrali jejich jméno vážně, tady na CSFD. To je faleš, to tady teda ale není hodnocení kterým se můžou lidi řídit, nedůvěryhodné. Tím nemám teda na mysli jen Troškovo filmy, mám na mysli i hodnotnější filmy. Čemu mám věřit, že lidi jen kopírujou předchozí hodnocení nebo tu mají vlastní názory????? To jsou přesně ti lidé, který se zasmějou při těchto filmech a honem rychle ruku přes pusu a vážný výraz "Ne, já se vůbec nesměju, to se vám zdálo, takové kravině se nemůžu smát, nejsem přece hloupý, na to bych se nesnížil." Zasmějou se tomu, ale přesto je to odpad. A přesně konkrétní případ se mi stal. Povídám známému, zda kouká na Comeback, já vim, že je to kravina, je to jednoduše sitcom (a to nejsem vysazená na tyhle filmy, spíš naopak, ubírám se spíš tím opačným směrem, jak kdy, ale jednoduše proč se jednou za čas nepodívat na nějaký sitcom, při kterým se od srdce zasměju, o tom snad život je ne, nebuďme nudní) a on jakožto vášnivý knihomol a milovník filmů s vážnější či dokumentární tématikou mi s trochou arogance řekne "To je ta kravina? Tak na to bych v životě nekoukal." Ale nikdy to neviděl. Řekne to jednoduše jen z principu, protože se k jeho osobě nehodí, aby na takové filmy koukal, je to ponižující ač je ten film zábavný, skutečně zábavný, povedený, ale jen trošku ulítlý. Tak a takových je tady plná většina z vás bohužel. A na konec důležitý poznatek, který jen dokazuje jak mám pravdu a jak jste tady všichni.....!!...ne nechci být veřejně sprostá. KILL BILL, mrkněte, kdo neví na hodnocení. Dává tohle ve spojistosti s Troškovo komediemi a podobnými kýči SMYSL???? Má to nějaký smysl?? Řekněte mi jaký. Hádejte. Já to vím. Má to jeden jediný smysl, KILL BILL natočil slavný TARANTINO, kameňák jen Čecháček Troška. JInak oboje spojuje stejný pojem. KÝČ. Fakt se ted ukrutně směju, ne fakt, baví mě to, baví mě hloupost, ne já možná sama jsem třeba v něčem hloupá, jako my všichni, může bejt, to je v pořádku, ale tahle podprůměrnost mě fakt baví. Kill Bill je šílenej krvavej kýč bez děje. Kdyby ho natočil Troška, hodnocení ODPAD by bylo nejčastějí a naopak kdyby kamenák natočil Tarantino, 80% hodnocení zajištěno. Je tak? Jistě,pápá ()

MorraEddie

Mám rád vtipy a za to si Troška zaslouží jednu hvězdu,protože se tam sem tam nějaký malý objevil. Za všechno ostatní si zaslouží ukamenovat běsnícím davem. ()

rytir1

Tahle série jede jak na houpačce, jednička skvělá, dvojka obstojná, trojka dobrá, čtyřka katastrofa. Co bude dál? ()

AxusNalim odpad!

Aby mi chování postav a humor v tomhle filmu nepřipadaly podřadné, musel bych být žák maximálně druhého stupně základní školy. ()

easer07

Opravdu nevím, co se Vám na kameňáku nelíbí. Možná je to trochu ulítlé, ale legrační, takže to jasně splnilo účel, možná nejlepší z celý trilogie a rád se na to podívám. ()

vika.evil odpad!

Co to má být? To je strašné. Nic se nezměnilo .Nikdy se tento film už víckrát nekouknu. Vtipy jsou na nic. Ne fuj fuj. ()