Toumyk

tak je to stejná hovadina jako předchozí díly. Ovšem tenhle měl něco co předešlédíly neměly. Dolly Buster!!! Sice to není pěkná ženská, a už vůbec ne herečka, ale jako prdel to bylo celkem dobrý..:D ten nápad jí tam takhle zasadit byl dobrej - rozhodně nejlepší z celýho filmu, kterej je jako díly předchozí postavenej na všelijakejch nesmyslnejch vtipech a podobně...místy je to fakt ubohý a docela i nechutný...proč si Troško odešel od pohádek a točíš tyhle hovadiny? ()

yazik

Když od toho nic nečekáte, nebudete tolik zklamáni. Ale občas jsem se i zasmál, tak alespoň tu jednu hvězdičku.... ()

Perchta6 odpad!

Tak tohle bylo opravdu trapné... I když, abych byla spravedlivá, byly tam dva dobré fóry, co jsem ještě neznala. ()

MP17 odpad!

Esence té největší sračkovosti ve všech ohledech. Na druhou stranu se tomuto filmu musí nechat, že když ho dávají (a to je dost často), tak jen tak nepřepnu, ale s otevřenou pusou na něj fascinovaně zírám. Některé věci jsou zde tak hluboko na měřítku kvality, že už to víc nejde. Nejsem poživatel omamných látek, ale věřím, že pro tyto lidi může být tento film opravdu tím pravým ořechovým, navíc s tím bizarním hudebním doprovodem. ()

Cchrerkk odpad!

Budu věřit, že originální vidina filmu byla rozdílná od výsledku. Pokud chcete spáchat sebevraždu, žádný jiný film Vás nenavnadí lépe. ()

Mikakel

Pobavili mne fotbalové zápasy a sranda u toho,ale jinak to samé co 1. a 2.díl. Ale k zasmání tam lecos je určitě. ()

route60 odpad!

Troška si po prvím strašným díle nedal pokoj a natoči ještě horší dvě pokračováni a asi necíti že film složený z vtipů nemůže prostě fungovat, většina hercu jen přeříka co jim Troška dal do huby o herectví tu rozhodně nejde jediný kdo stojí jakž takž za pozornost je Václav Vydra, nekoukatelná hovadina. ()

Todd_Hewitt

Trojka už mě nebavila skoro vůbec (nemám rád fotbal, ale myslím si, že tím to není). Přišlo mi, že Troška (Troska?) už neví o čem točit. / 5%/ ()

Mato25 odpad!

Pamätám si na jeden výrok Zdeněky Troška že svojim záporným postavám dáva mená kritikov, ktorí negatívne hodnotia jeho filmy. Číže Zdenku, máš čo robiť. ()

jirkasssss odpad!

Kameňák 1,2,3. Debilní, debilnější, nejdebilnější. Troška za přítomnosti pár českých "celebrit" opět zaperlil. I kdyby tuto sérii kameňáků vidělo jen 5 milionů lidí v Čr, tak by měli Trošku soudit za 37,58 promarněných životů. (při délce života 77let). A to raději pomlčím nad jeho další tvorbou. Odpad³ !!! ()

martins odpad!

Bohužel neskončilo to dvojkou, ale přišla ještě tahle trojka, už je to bohužel mimo mísu, tento díl je nejhorší z celé série, hlavním motivem fotbalové utkání Kameňák vs Romové, když prohrají musí Kohn sloužit své tchýni, která vyhrála miliony v loterii. A ke všemu ještě šišlavá ex-pornstar Dolly Buster. Fuj, fuj, fuj. ()