Tominni odpad!

No, nelíbilo se mi to ani trošku. Tam, kde jsem se u jedničky alespoň občas zasmál, tak teď už se nebylo kde smát vůbec. ()

Brano

Niekedy je lepšie ostať pri jednotke. Toto tretie pokračovanie bolo už úplne zbytočne. Najväčší problém filmu je ten, že väčšina vtipov mi neprišla vtipná, čo považujem za veľký problém. Viac som sa nudil ako bavil. /35%/ ()

mrclTV odpad!

Ako zmena je pridaný "menšinový" futbalový tým, aby sme pridali trochu viac toho rasistického "humoru", lebo ho predtým bolo málo.... (a keby len toho....) No proste výplach non plus ultra. A to ešte spravili 4ku, ale na to som ešte nemal odvahu sa pozrieť. ()

JackBurda

Trochu slabší než předchozí filmy, ale furt sranda, romové byli vtipní. (To už bych pobil půl republiky, jak je vona rapl.) ()

ostravak30

Kvalita hodocení Kameňáků díl od dílu šla dolů což sice chápu, ale objektivně řečeno je tohle nejlepší díl série. Pořád platí většina z toho, co jsem uvedl u jedničky a dvojky, ale těch vyloženě nahraných vtipů je zde nejméně a hlavní pointa filmu je vcelku nejzajímavější a hlavně nejnormálnější. Dokonce se člověk párkrát i vcelku normálně zasměje. Závěrem dodám jednu zajímavost. Když matku Jany Paulové babičku Novákovou srazí auto a leží na silnici, je vidět, jak dýchá. ()

JosefTomas

Krok kupředu, tvůrci se vykašlali na znásilňující Kropáčkovou a místo toho přidali fotbalovou zápletku, která mi přijde zajímavější. Tímto pro mě končí trilogie Kameňáku a všechno další, včetně seriálu, ignoruji. ()

Marg odpad!

Nemá cenu to srovnávat s předchozími kameňáky, nemá cenu na to chodit a nemá cenu to ani sledovat v televizi. Trapas. ()

Eddie003 odpad!

Tento "film" je natolik zvrhlý, že když řeknu, že je zvrhlý, tak urážím všechno, co je zvrhlé. Troška je zřejmě na drogách a lidé, kteří se v tomto skvostu vyskytují (všimněte si, že neříkám herci) zde předvádějí něco, co prostřednictvím českého jazyku zatím nedokáži definovat........... A to je asi všechno. ()

bigbadboy

Narozdíl od prvního a druhého dílu vidím jasný posun ze skládky mezi spodní únosnou hranici koukatelnosti. Dokonce se i několikrát zasmějete. Doufejme že se dalších dílů nikdy nedočkáme. ()

MartyMcFly89 odpad!

Nula od nuly pojde, doufám, že je to poslední díl této kravosérie a nebudeme muset všichni přidávat odpad i na čtvrtý díl. Troška by měl zůstat u pohádek, ty mu jdou o něco lépe. ()

patsandor odpad!

Viděno při ceste zájezdem na lyže do Alp, po protrpění 1 následovala 2 a na cestě zpět bohužel i tato 3. Ještě že lyžovačka byla super. ()