Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

DonQ

1010001100110010100 až se z toho člověku po pár pivech zamotala hlava ! :) Pro mne nejlepší z celovečeráků, ale seriál je obecně lepší, rozuměj s větší kadencí hlášek. ()

Teg

Sice to není tak vtipné jako některé díly seriálu, nicméně je to zase vtipnější než ty horší. A příběh je výborně propracovaný. Nehledě na fakt, že to je prostě Futurama, na kterou jsem tak dlouho čekal. Není jiné cesty než dát plno :) ()

Hanys_

S odstupem času hodnotím rozhodně jako nejpovedenější z "Futurama movie". Další díly tomuhle filmu nesahaj ani po kolena... ()

Perry-

Oproti seriálu jsem mírně zklamán. Zezačátku jsem měl chuť to vypnout, pak se to naštěstí zlepšilo a druhá polovina byla docela povedená. Tak 3,5* ()

showxman

Moje první setkání s Futuramou vůbec a musím říct, že se vyvedlo na výbornou. Před zhlédnutím jsem neměl žádnou představu co očekávat a ve výsledku jsem byl nad míru spokojen. Myslím, že se pustím do seriálu. ()

Nons3nse

Já som s týmto celovečerným filmom spokojný, Skvelý príbeh,staré dobré postavy,skvelé a vtipné hlášky. Na tomto filme sa mi páčilo aj to,že dopĺňal informácie ktoré v dieloch futuramy neboli :-) ()

pipapaja

Bohužel nejslabší ze všech čtyřech filmů protože scénář je dosti nudný vtipy nejsou moc dobré a příběh je holá kravina. Ano kravina i na futuramu bohužel toto byl krok vedle. ()

Janega

Je to 10 epizod pararelne zmiešaných, takže to nemá žiaden súvislý dej, ale je z toho len guláš, v ktorom sa divák stráca. Humor však zostáva, takže je sa na čom baviť. ()

kery-

Jediný film Futuramy, který si s chutí pustím znova. Narozdíl od dalších to není vyloženě jen o rejžování peněz a působí to stejně dobře, jako stará dobrá Futurama... ()

provitamin

Tento prvý futuramácky film mierne zaostal za mojimi očakávaniami. Tvorcovia zrejme očakávali, že keď diváci uvidia známe postavičky zo seriálu a k tomu Lílu na nudapláži, automaticky tam našúpu plný počet. Žiaľ dej je miestami trochu nudný a aj ftípkov je na takmer poldruhahodinovú stopáž dosť málo. Na druhej strane za veľké plus považujem cestovanie v čase a časové paradoxy a skvele vygradovaný (záverečný fajt) a hlavne vypointovaný záver. ()

Arach.No

Bender je zpět a s ním celá posádka. DVD bude k dostání i s českými titulky. Pro Groeningovy fanoušky skoro stejná povinnost jako The Simpsons Movie. ()

Crackonosc

Po delší době jsem se zase od srdce zasmál. V porovnáním s ostatními epizodami seriálu je to tak na 4*, ale když to srovnám se současnou komediální konkurencí nemůžu jinak, než za plnej počet. ()

Mauric

Stejná dávka humoru jako v seriálu akorát s třikrát větší stopáží.Je sice velmi sympatické,že tvůrci u Futuramy narozdíl od Simpsonů vytvořili nějakou dějovou linii,ale je to hodně na úkor zábavy,a proto se mi Simpsons movie líbil víc.Třeba taková Fryova pasáž na lodi mi přišla,jemně řečeno,nudná.Snad nebude i nadále pravdou,že čím více film,tím méně zábava.. ()

Midnite

Vtipné ako seriál. Komu sa páčil ten, bude sa mu páčiť aj film. Osobne si však myslím, že väčší nudný zlepenec scenáristi nemohli ani napísať. Hodnotenie by bolo na úrovni jednej hviezdičky, keby niet dosť prekvapivého záveru.. :) ()

MadChick

Bohužel jako fanoušek Futuramy jsem mírně zklamán, humoru je zde mnohem méně než by se dalo od délky filmu očekávat a navíc zde pro mne nebyl žádný opravdu "kulervoucí" vtip. Děj je opravdu trochu moc komplikovaný a některé úseky filmu by si zasloužily řádně prostříhat i když závěrečné minuty ,kdy všechny kousky puzzle zapadnou tam kam mají není špatný . Nakonec musím zmínit muzikálové vsuvky, které mi také moc nesedí. Ale když to vemu kolem a kolem je to přijemné zpestření. No nic uvidíme co bude dál EDIT: S odstupem času a po opakovaném shlédnutí jsem musel zvednout hodnocení ze *** na **** je to přijemných 75% ()