Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

Fiftis

Najlepšia je úvodná scéna z telocvične, potom film postupne prejde v solídne, rýdzo americkú komédiu, ktorá určite neurazí, ale ani neprekvapí. Aj keď je nutné priznať, že pár skutočne slabých miest sa tiež nájde. Pomerne vysoké hodnotenie je jednoznačne za výkon Seanna Williama Scotta. Ten chlap je fakt skvelý, nech siahnete kamkoľvek v jeho filmografií. Ešte by som rád podotkol, že Susan Sarandon nepatrí medzi moje top herečky, ale tu bola veľmi príťažlivá a očarujúca. ()

Pepinec

Tohle bylo tak přiblblé, že chyběl ještě kousek a šel jsem strčit hlavu do basketbalového míče. Jako režijní debut dejme tomu, ale jako komedii pro pobavení už je lepší sledovat kočku s ponožkou na čumáku . (Filmfest Hurghada 2012, 16/67) ()

hippyman

hm... "příjemná oddychovka"? doufal jsem, že tomu tak bude, ale oněch příjemných momentů bylo pomálu, jo, párkrát jsem se zasmál, ale spíš tuposti tohoto skvostu... děj je slabý, celý film je prostě jeden velký omyl... i "příjemná oddychovka" by mohla být na úrovni... 30% ()

kingik

Asi bylo zaděláno na víc, ale vlivem nenápaditého scénáře se film postupně rozpadá na jednotlivé, více či méně komické sekvence a v závěru se zcela položí. Herci byli výborní, ale scénář potřeboval notně dopilovat a z daného tématu se dalo jistě vytěžit víc. V jednotlivostech tahle komedie funguje dobře, ale jako celek je poměrně nevýrazná. ()

Snorlax

Thornton je roztomile hnusný, ale to je asi tak vše, vtipný je tento film asi jako jízdní řád a obdobně zábavný. ()

Frajer42

Snímeček už jsem viděl velmi dávno a dokonale si jej nepamatuji. Tuším, že šlo o nefalšovanou rivalitu mezi Stiflerem a Woodcockem. Stifler se pokouší rozvrátit nový vztah jeho bývalého nenáviděného tělocvikáře s jeho matkou. Vyloženě špatné to nebylo. Pár vtípků ušlo, ale vyloženě blahem jsem si neustříkával. Nahodil bych takové 2 hvězdy. ()

teutates

Stifler to vystihol... je potreba všetko hodiť za hlavu a nechať to radšej tak, v tomto prípade určite. Charizma im síce nechýba, avšak naozaj? žiadna sranda sa nekoná... skončilo to v podstate tam, kde sa to aj celé začalo a "šľap" vedľa to bol teda poriadny... 3/10 ()

predators

Je to ta nejlepší komedie, co jsem kdy viděl. Né, dělám si srandu. Na to kolik se v hodinách tělocviku zažije srandy, tady toho bylo dost málo. Místo povídání a kecání mohli autoři začlenit více vtipných scének. Takto je to o dvou dobrých hláškách a jedné komické situaci, která se ještě k tomu stala náhodně při natáčení, kdy byl v cestě jediný výmol:-) Není-li tak? To byla řečnická otázka, vy chytráci:-)35% ()

klerik

Otrepané klišé, ktorá sa však predsa len dá pozerať. Ani nie tak vtipné ako bláznivé... a s posolstvom... ()

heyda

To jak se všichni postavili za Woodcocka mi přišlo hodně trapný. Ačkoli jsem též vyznavač tvrdé morálky, tak tohle byla vyloženě šikana, i když humorná :-D. V jednom se mi však film líbil. Připomenul mi totiž léta tréninků v basketbalu, když mi bylo kolem 13 let. Trestná kolečka, klikování, dřepování, to všechno jsem taky musel absolvovat. A tehdá jsem taky nebyl zrovna štíhlý chlapec. :-D 60% ()

SOLOM.

Billy Bob Thornton zahrál „tyranského“ tělocvikáře opravdu dobře a rovněž i mě scény z tělocvičny bavily asi nejvíc. Zbytek filmu se snažil být sice zábavný, ale scénáristovi ani hercům se to ne vždy podařilo. Drsná byla ještě návštěva v domově důchodců, ale to je asi tak vše. ()

Sofia

Tak tomuhle už se říká úpadek. Ale co se dalo očekávat od filmu se Seann William Scottem, že...při úvodních 10 minutách o sadistické tělocvikářské hodině Billa Woodcocka Thorntona jsem se ještě zasmála, ale později už bohužel nebylo čemu... ()

ARI50

Po prcičkách jsem si Stiflera prostě oblíbil tak je samozřejmosti se na každý jeho film podívat, a tady se dostáváme k tomu že ne vždycky se shodneš s přítelem mámy který je vskutku geniální a tobě se to nelíbí. ()

MáŠa

Ale jo, vtipárna. Spousta stereotypů a podobného, jak to tak u mnoha jiných komedií, ale smál jsem se, a to je důležitý. ()

Morholt

Tak takhle ne. Kýčovitý scénář, ve kterém se potomek/matka/otec snaží vystrnadit přítele/přítelkyni jednoho z prve jmenovaných, nepřichází s žádnou invencí. Ale vůbec s žádnou. Gagy k zasmání jsou tu asi dva. A herecky film také zklamal. Sestava je sice silná, ale Thornton zůstal za očekáváním a Scott mi přišel v křeči. Naopak Susan Sarandon dokáže zahrát všechno a líbila se mi Amy Poelher v malé vedlejší roli. Ale je to tak na bídných 30%. ()

Kamca_

I když to byla vcelku blbost, tak jsem se chvilkama i bavila. Scéna pod postelí byla drsná. A Seann William Scott byl v hlavní roli jako vždy výbornej. 60%. ()