Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

bobstock

Když se Seann William Scott udrží a ponechá si civilnější ráz svého jinak ptákoidního hraní, tak se na to dá koukat. 55% ()

dickadonna

Sean William Scott je sice fajn, Billy Bob hraje svyho oblibenyho parchanta jako stokrat predtim, ale oni dva a dva vtipny momenty v celym filmu to neutahnou. ()

RomanHyde

V téhle komedii se střídají dobré momenty s hluchými místy, kterých je však více. Obsazení je výborné. Billy Bob Thornton mi více sedí v dramatických rolích (Muž, který nebyl, Pleš příšer), ovšem i komedii utáhne obstojně. Děj je velmi jednoduchý, zápletka taktéž a happy end nezbytný. Vše je to vlastně slepenec scének, kde dostává velký prostor sexistický humor a trapasy. Na tohle bych do kina určitě nešel, ale před spaním příjemná oddechovka.. ()

Kratoc

Začátek velmi slibný a Thornton se dobře rozjíždí a člověk čeká, jak to bude pokračovat a ono začne naopak uvadat. A postupně to klopýtá více a více ... Navíc "Stifler" mi je ve své roli nesympatický a nevěřím mu. ()

Camulator

Tak tenhle film mě nekutečně zklamal, čekal jsem alespoň o 80% víc. Dobrý námět, příšerné provedení. Dala se vymyslet kvanta výborných situací, kdy by mezi sebou dva hlavní hrdinové vyrovnaně a vtipně soupeřili, místo toho jeden úspěšně ignoruje druhého, který se neuvěřitelně ztrapňuje po celou stopáž. Nezasmál jsem se ani jednou. Doslova utnutý konec byl už spíše vysvobozením. Pro mě ztráta času. ()

waits

Thornton dovede vzbudit sympatie (Muž, který nebyl), být sprostákem na hraně (Santa je úchyl) nebo vyloženým parchantem. Tady je na můj vkus až příliš nesympatický, film by se během první půle mohl klidně zlomit do horroru nebo kriminálky, humoru pomálu a když už tak trochu v křeči. Takovej horší průměr.. ()

blazir1

Nebylo to tak špatné, jak to podle komentářů tady vypadalo. A Bobovi ti hajzlíci vyloženě jdou, ale toho už si tu pár lidí všimlo... ()

kowalski

Ani moji oblíbenci Thornton a Scott to nezachrání. Ze začátku jsem si chvikami smál ale potom už to nějak nešlo a už se na mě valila jedna trapná scéna za druhou. Myslím, že z tohoto tématu se dalo vymáčknout víc alá Fotr je lotr. Takhle to je škoda i za ty prachy za půjčovné. ()

lady01

Nemám ráda místa ve filmu, která jsou svým způsobem trapná. Někomu se právě tohle může zdát vtipné, ale mě to vždycky hrozně leze na nervy a v ten moment bych tu část klidně smazala (a myslím, že by si toho vlastně ani nikdo nevšimnul, protože by to ve filmu vůbec nechybělo). ()

Rehooo

Tělocvik je pro mě velice blízké téma, takže pro mě super film. Pro ostatní o jednu hvězdu méně. Pro mě byly nejlepší jen scény v tělocvičně, zbytek celkem průměr. Ale i tak to bylo super a stálo to za to. ()

Bozvav

prvoplánová komedie, sázející na osvědčený jednoduchý humor v podobě již mnohokrát otřepané zápletky. Tentokrát s ucházejícím hereckým obsazením. Jako televizní film dobré. Vidět tak jednou za 50 let. za mne 45%, tedy tak dvě a půl hvězdy. ()

Tom44zKA

Průměrná béčková komedie, s nadprůměrným obsazením... film sice v pár momentech rozesmál, ale nijak zvlášť nezaujal... ()

mala_kea

Tihle dva se hledali, až se našli. A vážně jim to spolu sluší, jen si "stifler" vyměnil roli a snaží se tu dokázat, jaký opravdu je. Příběh není zbytečně složitý a v jednoduchosti je síla. Hodiny mr. Woodcocka jsou prostě geniální a se scénářem se taky moc nemazlí. Avšak na tu 4* by mě to muselo trochu víc napíchnout, i přes zajímavý konec tomu něco chybí. ()

sadlokan

Zaplaťpahnbu jsem byl komunistický synek a tělocvikáří si na mě nedovolili..Tady sice je na konci jakýsi ospravedlnění ve stylu-ještě že jste mě dusil,jinak bych to nedokázal,wow!Ale Pan Woodcock to nějak zrovna nekomentuje a klidně,si myslim,že to dělal z plezírku,fakani tlustý!Dávam**** za hororovou scénu pod postelí. ()

MickeyStuma

Komedie která nejen baví, ale i poučuje. Matku máme jen jednu, máme ji rádi a nenecháme ji napospas despotickému tělocvikáři, který v našich myšlenkách nechal chmurné vzpomínky na dětství. A já se vcelku bavil. Příběh nezadrhává, humor není agresivní a občas neškodně přeskočí do crazy. Dojde i na citovou stránku, která tu nevyhlíží trapně. Průměrný film, který neuškodí a který rozhodně stojí za zhlédnutí. ()