Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

ScarPoul

V mnohých smeroch nedotiahnutá vec, ktorá sa hraje na to že je vtipná, ale vo svojej podstate tam okrem otrepaných nachytávok nenájdeme nič natoľko zábavné, aby sme zasmiali. Nesmiem opomenúť fakt, že celý film je až neskutočne predvídateľný a miestami až nevýslovne nudný. Tá nudnosť otupuje tie svetlé momenty, ktoré stoja za to. Aj napriek tomu ale musím vyzdvihnúť hlavných predstaviteľov s ktorých hlavne Thornton si svoju postavu neskutočne užíva. Jeho cynické hlášky prednášané absolútne pomaly sú trefne a aspoň on drží tento film ako tak v mierach únosnosti. Snaha tvorcov načrtnúť nejakú hĺbku je smiešna a hlavne vôbec nevyšla. Miestami mi to prišlo ako zlepenec rôznych scén, ktoré mali byť dlhšie, rozpracovanejšie, ale akosi na to chýbal čas, vôla a peniaze. Film, ktorý strašne rýchlo upadne do zabudnutia, a ktorý je na jednohubku až príliš nemastný neslaný. ()

Johny_fork

Prakticky všechny scény s Billy Bob Thorntonem jsou jsou vtipné a snímek táhnou, jeho hovadství se ani nedá popsat:) , ale bohužel to je bohužel vše. Zbytek dění je plitký, a to bohužel včetně mého oblíbence Seanna Williama Scotta, který nepředvedl zhola nic. ()

JohnCZ

Billy Bob Thornton je tu opět jako drsné hovádko, Ethan Suplee zase v jeho typické roli dementa. Za to S. W. Scott je těžce průměrnej, ačkoli za to sám asi ani moc nemůže, protože většinu gagů mu sebere právě ta prvně zmíněná dvojice. A víc toho ani film neobsahuje. Je to prostě lehce nadprůměrná oddychová sranda. ()

Torision

Vkusná a místy celkem drsná komedie.Billy Bob Thorton je tu maximální zabiják a Seann William Scott tu hraje naprostej protipól Steva Stifflera tzn. slušňáka až to bolí. Ale gagy jsou tu navýsost povedený (hodiny tělocviku, scéna u kadeřníka, scéně zpod postele při sexu Thortona se Sarandon....) a hlášek se tu oběvuje taky celá řada a celkově je to ideální film na sobotní (i jný) dopoledne (třeba i ráno nebo večer). Místní hodnocení 53% mi přijde až moc krutý. ()

PauloZ

Průměrná komedie. Začátek byl sice rozjetý na solidní úrovni, ale postupně to spadlo do průměrné žumpa komedie. ()

ladko

Bohužiaľ podpriemerná komédia. Námet je neoriginálny, čo by však nemuselo vadiť - stačí sa pozrieť na veľmi podobnú komédiu School for scoundrels, kde to dopadlo oveľa lepšie. Tu sa však veľmi nie je čomu smiať. Potešili aspoň vedľajšie postavy(asistentka alkoholička a Nedderman v podaní Ethana Supleeho -alias Randyho zo seriálu My name is Earl). ()

Zayl

Nemohu si pomoct, ale tato klasická americká komedie mě fakt dostala. Billy Bob Thornton jako "drsnej" učitel tělocviku byl geniální. Jeho šikanující sklony, kde to dává při hodinách tělocviku dětem takříkajíc "sežrat", mě nejednou dostávali do záchvatu smíchu. Seann William Scott jako klaďas sice nedosahuje takových výkonů, jako z prciček, ale i přesto ho nelze ve filmu jen tak přehlédnout. Dějová linka není nikterak skvostná, ale zato je prošpikovaná nejednou bránici prohánějící scénou. I proto řadím tuto komedii mezi to lepší v poslední době. ()

gogos

Pana tělocvikáře drží nad vodou jen záběry z minulosti. Začátek je vskutku úchavtný a velice vtipný... Ovšem po 5 minutách jsme převedeni do reality a z filmu se stává další nudná rodinná rádobykomedie...Nic víc, nic míň. 2* ()

kaylin

Susan Sarandon se nám ukázala v Karlových Varech, já jsem v tom samém týdnu poprvé viděl snímek "Pan tělocvikář". Příběh o tom, jak jeden kluk měl na základní škole pořádně drsného učitele tělocviku. Když tenhle kluk zestárnul a vrátil se do města, kde vyrůstal jako spisovatelská hvězda, zjistil, že právě tenhle tělocvikář, kterého všichni nenáviděli, mu běhá za jeho mámou. Postaví se tedy proti sobě dva kohouti, kteří se klasicky nenávidí, aby na konci mohli "dospět" a uvědomit si, že vlastně nejsou tak špatní. Neskutečně přímočarý a jednoduchý děj, který zvedá jen několik věcí - herecké výkony, kdy Billy Bob Thornton i Seann William Scott podávají své klasické výkony, které neurazí, postava Scotta se postupně ale mění v tak otravnou, že jí ani nechcete fandit. Tělocvikář je zase ukázkou toho, že i když je člověk vážně docela šmejd, najde si přátele a je u lidí uznávaný. Chtěl bych vidět, jak zrovna v Americe by se takový člověk stal učitelem roku, když v dnešní době jsou dětmi podávány žaloby i za horší prohřešky proti jejich osobám. Film se může chlubit jen několika málo hláškami, epizodní postavy, které zde jsou, nemají pro děj absolutně žádný význam, a tak se celá komedie plácá v tom, že prostě není dost vtipná, ani dost nápaditá. Rozhodně to není film, na který by člověk chtěl jít do kina a měl z něj pocit, že peníze nemohl utratit lépe. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/07/kacatko-woodcock-nakaza-laska-dalsi.html ()

MATADOR

V tomhle filmu se každý najde. Hodiny tělocviku byly kolikrát, kvůli nesnesitelnému učiteli, k nevydržení. A právě proto má pan Woodcock sympatie, jinak se jedná o docela fajn komedii, u které jsem si bránici smíchem nijak zvlášť neprocvičil. Snad jen to obsazení je více než povedené. ()

Toshiro

Vcelku zbytečný film. Billy Bob Thornton je sice jako drsnej tělocvikář správně nesnesitelnej, ale Seann William Scott je naprosto nulovej. Jejich konfrontace pak není slibovanou zábavnou jízdou, ale takové nudné čekání na předem jasný moralizující konec. Film se hodí maximálně jako anglicky mluvící kulisa do pozadí, nebo pro lidi co touží vidět Susan Sarandon :). ()

sssssycak

Není to špatný film, ale k lepšímu hodnocení mu něco chybía ale potenciál na to určitě měl. Nedokážu přesně popsat co, ale působilo to na mě takovým nedotaženým dojmem. Stiffler jednou bez těch svých sprosťáren působil až divným dojmem. :) Ovšem nejlepší scény z celého filmu jsou ty z hodin tělocviku, ty bych doporučil shédnout opravdu všem, kdo se chtějí zasmát. ()

Eldrick

Totálně promarněná příležitost. Nevyužitý potenciál jak Scotta, tak Thorntona, kterej je nějakej nezvykle nateklej a navíc má účes jak Arnold z Terminátora. To má bejt jako komedie? A čemu se mám jako smát? ()

Gereth

To byla ale nuda. Nebýt scén v tělocvičně, které jako jediné dávají tušit, že toto má být komedie, nepřemýšlím nad tím, vrazit tomu odpad, ani vteřinu. Nemůžu uvěřit, že to má pouze 84min, mně to přišlo, jak kdybych u toho seděl minimálně dvě hodiny. Doporučuju vyhnout se obloukem. 15% ()