Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

Yancl

Jednoduchá zápletka a působivé první minuty filmu ( Thornton to fakticky rozjel parádně ), ale poté přijde zlom a jako ve většině případů se z toho vyklube romanticko-komediální jednohubka s dobrým koncem. Je zde pár momentek, které jsou fakt ulítlé a vtipné, ale samotná výplň této komedie pěkně krok po kroku spěje ke štastnému konci. Jasný průměr na poli humoru, navíc s nekompromisním tělocvikářem. [54%] ()

HappyDeath

Takový ten lehký podprůměr. Hlavu a patu to snad mělo, ale tělo bylo slabé. Opravdu předvídatelné od začátku. Pár gegů bylo opravdu slušných ovšem na tohle film (ani stupid Americké komedie) nestojí. ()

Torgal

Nebyť totálne ujetých tréningových metód inak relatívne normálneho Billyho Boba Thortona, tak by som sa pri hodnotení v podstate nemal o čo oprieť. Sean William Scott opäť dokazuje, že šibnuté komédie sú mu súdené, ale tu hrá takého nevýrazného trtka, že to ani nie je zábava sledovať. 5-/10 ()

Johny M.

Tahle komedie mě dlouho míjela, ale i po těch letech mě nečekaně dostala. Sarandon moc nemusim, ale S.W: Scott byl super jako vždycky. Podobně nemam ve velký oblibě ani B.B.Thorntona, ale tady byl naprosto přesnej... ()

dalziel

Tak presne takého  šulína sme mali na telocvik aj my. Hádzal po nás zväzok kľúčov veľký ako päsť a kopal nás do zadku keď sme okolo neho prebehli. Sadistické hovado. Sťažovať sa nebolo komu lebo bol zároveň aj riaditeľom školy.A teraz k filmu. Podľa môjho úvodu je jasné že som sa zrovna nebavil.Ale musím uznať že som raz zarehotal na plné ústa keď Scot s nosítkami trafil výmoľ ako utekal. ()

Brinkley

Komediální průměr, který už asi víckrát vidět nemusím. Jedna hvězda navrch za Thorntona a jeho scénky z tělocvičny. ()

Ceberus

Thornton a Scott jsou kvalitní herci, ale i tak se film pohybuje mezi dvěma a třemi hvězdami. Pravda, spíše ke třem, jedno zhlédnutí nikoho nezabije. ()

Psycho.R

Nemam rád Thortona, vážně ve velkym stylu. Jenže, když nemáte v sobotu dopoledne nic na práci a nudíte se, pustíte si po tisíci letech bednu a tam vidíte Stiflera, řeknete si super, to nemůže bejt blbej film. Pak vidíte chlápka, kterýho nesnášíte a říkáte si, to nemůže bejt dobrej film. Pak se na to kvůli Stifmaistrovi kouknete a celkem se bavít. Do kina bych na to nešel, ale v televizi dobrá komedie. ()

Veronica27

Pan Woodcock je prostě týpek, který se s ničím nemaže. Skvělé podané hlášky. Pro mě fajn komedie. Pokud není tohle zrovna pro vás - no a co ? Trestné kolo a 20 kliků. ()

Armin82

Není to vůbec špatná komedie a chvílema jsem byl v záchvatu. Hlavně ten náš dobrej dabing, protože návštěva otce pana tělocvikáře, byla luxusní. Ta minuta několika hlášek, mi prodloužila život asi o rok :-D Já se smál a to je u komedie hlavní. Průmerných 54% mi přijde málo. Za mě 70% ()

Likan7

Napůl cesty k solidní průměrný komedii. Thorton je sice ďábelsky podlý, ale většina vtipů je prostě nedotažených k nějaké zapamatovatelnosti. Scott je pako a v hlavní roli takové komedie je bohužel slabý jak čajíček. Film má 87 minut a já se nemůžu zbavit dojmu, že to mělo mít maximálně hodinu. Ve druhé polovině tu je šíleně vaty, která k ničemu není. ()