Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

bloodvomit

Klasická průměrná americká komedie, která nepřináší naprosto nic nového ale taky se u ní docela pobavíte. Ale to už člověk zhruba tuší, sálá to odevšaď, fotky, hodnocení... prostě průměr. Film podle mě vyzdrivhuje Billy B. Thorton, který je na podobné role prostě stavěný, výraz jeho tváře často mluví sám za sebe a budete se smát čistě jen kvůli němu ;-) ()

sedm.1

Pan tělocvikář má tak extrémně jednoduchou a neoriginální zápletku,že i sebevíc zkušenější režisér by s tímto otřepaným blábolem těžko udělal něco víc,než se podařilo právě autorovi Mr.Woodcocka.Jediným pozitivem je,že má poměrně hodně krátkou stopáž a docela i slušný spád.Co se však odpustit nedá,je skutečně hodně omletý scenář,bez špetky nápadů,nulových zvratů a vlastně vše plyne od prvních vteřin tak,jak se dá očekávat,sice plynule,ale nezáživně.A především zde chybí i to základní koření všech komedií,tedy humor a vtip.Sem tam se člověk sice může poušklíbnout,ale těžko Pana tělocvikáře může označit za vyloženě zábavnou podívanou.Bohužel k tomu nepřispělo ani hvězdné obsazení.Součastná sázka na jistotu v komediích Seann William Scott je zde krutě mdlí,oproti svým ostatním rolím ušláplý a doslova se chvílemi trápí a třeba takový Ethan Suplee ho vtipem jasně přehrává.Též osvědčená hvězda Billy Bob se tu spíš nudí a vypadá jako by svou postavu odehrál jen z povinnosti.Je bez života,energie.Susan Sarandon pak už jen těmto dvěma nejiskřícím postavám přicmrndává a ani ona toho moc bohužel nerozhýbe.Mr.Woodock je zkrátka taková klišovitá rychlopovídka,která sice příjemně rychle uteče,ale v divákovi nezanechá absolutně žádný dojem. ()

Spike23

Celý námět a průběh filmu je už tak moc v komediích ohraný, že se dostal i do pěkné řádky hororů a dokonce i v nich už je ohraný, takže originalita je tu až na jednu věc naprosto nulová. Tou jednou originální věcí je role S. W. Scotta, jenž tu hraje snad největšího slušňáka ze všech jeho dosavadních rolí. Naopak role Woodcocka se povedla nehorázným způsobem a nebýt takového suchara, celý film by s jinak minimální vtipností (až na ten běžící pás nebo díru v silnici) byl úplně o ničem. Celkově tedy průměrná komedie, ale do nudného dne slušná oddychovka. ()

YoZo8

Na Seanna Willliama Scotta sa mi stačí len pozrieť a už sa smejem. Je to podla mňa Pán Komik a spolu s Jimom Carreyom nemajú konkurenciu. Film o chlapíkovi, ktorého telocvikár na hodinách telesnej stále mučil a neskor si chce vziať jeho mamu za ženu. Dej je miestami trošku nudný ale dávka humoru je aj napriek tomu dobre rozložená. Sem tam sa vo filme ukáže nejaká oplzlosť, ale vždy je to ešte v rámci normy únosne. Vtipné hlášky, ktoré nenechajú vašu bránicu na pokoji. Morálny zaver je tiež v poho. Rodina komédia, ktorá pobaví a nebude to pritom strata času ()

Kovaja

Celkem dobrej bijak o šikanizujícím učiteli těláku kterému se to snaží natřít jeho bejvalej žák.Duvodem svaru je ze telocvikar se zasnoubí s žákovou (nyní mlady muz) matkou a on to nemuze prenest pres srdce. ()

Honzick

Miluju Billyho Boba Thortona, protože díky němu se z obyčejné komedie vždy stane prvotřídní kousek plný černého humoru ()

Hanys_

Pro mě celkem nesympatická komedie s překvapivě slabým Scottem ( tahle postava dospělého dítěte stále se držícího máminy sukně asi nebyla to pravé - potřebuje hláškovat a tady se k tomu moc nedostával) , která je postavená na jednoduchém a podivném nápadu - vzájemném soupeření s Thorntonem o jednu ženu. No prostě to moc nefunguje. 2/10 ()

ThomasCrown

Väčšinou dávam pri podobných filmoch tri hviezdičky, ale tentoraz je to nehorázne o ničom a po filme som si povedal - aha, no dobre a čo. Pár krát som sa síce zasmial, najmä nakrúcanie videí bolo slušné aj záverečný súboj bol v celku vtipný, no to je všetko. Snáď len pri posledncýh minútach som sa dosť pobavil, preto škoda, že to prišlo až tak neskoro. Možno nejaké to plus za Susan Sarandon a jej domáce video:) ()

cepice

Komedie, u které se zasmějete, ale zároveň i naštvete! Woodkock je svině a toho pocitu se nezbavíte, Farley a jeho kámoš jsou skvělí. Nejvíc vás asi rozesměje opilá Farleyova manažerka. Mrzí mě nedotáhnutý scénář, hlavně u slečny, do které byl Farley v 7. třídě zamilovaný. ()

angloumene

Ne že by byl Pan tělocvikář vyloženě nezábavný, ale na druhou stranu vyloženě zábavný také není. Vadila mi velká předvídatelnost a až příliš nereálné chování hlavních postav (a to nemyslím spoustu střelených situací, na kterých celá komedie stojí). Určitě mohu doporučit zhlédnutí za účelem zabití volného času, ale nic dalšího tento film nepřinese. ()

orkadimenza

Nápad "mladík vs. přítel jeho mámy a zároveň bývalý neoblíbený tělocvikář" není rozhodně špatný, ale přehnané vyobrazení Woodcockovy osobnosti zařazuje tento film do obsáhlé škatulky "americká ujetá komedie". Některé scény stály za to ("Vůdkok píchá máámuu"), ale většinou (scény Woodcock vs. Farley z dětství) to nebylo ono. Celkově mě i zklamal Seann William Scott, a taky absence toho tradičního good-feeling pocitu z dobrého konce, ale tady to jaksi chybí. Prostě nic moc. ()

Phorbo

Nemůžu si pomoct ale mě se Woodcock líbí... je to strašně debilní komedie ale dycky se u toho zasměju :D ()

ElizabethB

Oznacenie “ komédia ” v suvislosti s tymto filmom mi pride ako vydareny vtip, narozdiel od samotnej snimky. Billy Bob Thornton a Seann William Scott boli ok, scena na beziacom pase a s Mr. Woodcockom na lehatku v zavere - vydarena. A ak dobre ratam...dohromady som sa zasmiala asi "az" 5 krat ... ;) Taaakze, ak neviete kde premrhat 87 minut vasho zivota, odporucam tento film... ;) 2/10 ()

sona123

Billy Bob Thornton si roli Woodcocka, sadistického tělocvikáře, skutečně užil. Hrát tam někdo jiný, asi hodnotím mnohem hůř - nic nového pod sluncem, spíš naopak a Scott byl docela odporný Pan slušňák (ten mě naopak docela rozčiloval, takže se nedivím, že sympatie byly spíš na straně Woodcocka). ()

Oyer

Jen dvě, ale i jako učitel, tělocvikář musím pochválit za některé dobré "špeky". Jinak však jen pololegrační oddychovka, při jejiž sledování se dá plnit i pár tělocvikářských povinností... ()

GreatestFan

Jistě je jasné, že jde o nějakou lacinou frašku, ani to není dvakrát vtipné, ale prostě skvělá oddychovka, která se dobře hodí na zabití času a příjemná. Takových <70 % // viděno celkem 4X, poprvé 12. Dubna. 2014 ()