Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

lardko

Mám strašně rád Willa Ferella a v téhle komedii byl skvělej. Skvělý film , který když na něčem běží tak si ho hned pustim. 100%. ()

ddf76

Skoda zajimava komedie, ale zustala na pul cesty. Zajimavy namet, jenze je to uhlazeny, aby to moc neprovokovalo. Chtelo by to vylepsit scenar a pridat vic foru, aby to byla skvela komedie. Velka skoda, ze to nevyslo, takze jen prumer nic vic. ()

Grizzly

Krasobrusleni nechapu, nesleduju a nerozumim mu. Tenhle film sel sice dost mimo moje obzory, byl trosku stupidni a teplej, ale to nic nemeni na tom, ze sem se nijak nenudil a nekolikrat sem se fakt zasmal. No a kdyz ten zlej zaporak sejmul kusi toho maskota do hlavy tak sem vazne vyprsk smichy. :) Ale budme objektivni a zadna dira do sveta to neni...takze 60% ()

Luqi

Už podľa obsadenia (Heder, Farrel) sa dá predpokladať, že pôjde o riadnu úchyláreň. Zvlášť, ak ide o taký "šport" akým je krasokorčuľovanie. Aj keď príbeh je podľa otrepanej šablóny, ja som sa bavil dobre, lebo je tu viac než dosť dobrých vtipov a celé krasokorčuľovanie je tu fakt dobre zhovadené ............. ()

pirko7

Perfektní komedie, bavil jsem se tou nesmyslností, celé je to takové dobře využité. Už jen proto jaká je to blbost se od toho nedostanete. :-) Nic takového jen tak neuvidíte. ()

Mr.Hudson

Výborná komedie, která dokáže pobavit. Vyzdvihl bych zejména dva hlavní herce, kteří jsou si nejdříve navzájem soupeři, ale postupem času se karta obrací a oni musí spolupracovat. Jak Will Ferell, tak i Jon Heder zahráli své postavy dobře a tak je neustále na co koukat. ()

adriane9

Výjimka potvrzuje pravidlo, protože opravdu nejsem milovník komedií a už vůbec ne parodií na nějaký film, ale tohle bylo dokonalé..Taky proto,že jsem Ledové ostří neviděla, nijak mne tento snímek nepohoršuje,naopak jsem se opravdu od srdce zasmála.. Will a Jon jsou supr :) ()

AndreyCSFD

Krutý útok na nablýskané baleťáky na ledě, který po slibném rozjezdu ztrácí postupně dech. Nicméně jde o parodii na filmy o krasobruslení a na krasobruslení samo, takže nelze čekat nějaký propracovaný příběh a upřímně jde v podstatě o podobnou skicu jakou známe z Vybíjené či Zoolandera. Takže pokud vám nic neříkal Derek, sotva si oblíbíte Chazze a Jimmyho, protože v debilitě si ti všichni směle můžou konkurovat. Samotný film je přehlídkou narážek a vtípků na všechny možné krasobruslařské klišé - přecitlivělost, emoce, tvrdá dřina ukrytá za třpytkami, drezúrování dětí, konkurence mezi soutěžícími, posedlost vzhledem a čistotou, atd. Není to žádný majstrštyk, ale v rámci žánru se jedná o jeden z těch lepších snímků. Mohl to být ale velký průšvih, nebýt Jona Hedera a Willa Ferella, kteří šli do svých rolí naplno a svým postavám toho dali víc, než scénáristi vymysleli. Navíc krasobruslařská vystoupení mají švih a vtip. No a železný lotos by bylo fajn vidět na olympiádě - ideálně v podání Ženi Pljuščenka a Aljoši Jagudina. ()

ink flo

Kdo nemá rád Ferrella, nepochopí. Kostyméři se tu museli vyřádit podobně jako při Zoolanderovi, stejně jako choreografové. Nápad je dostatečně stupidní (párové krasobruslení dvou mužů) aby utáhl celej film, go retard or go home, a k tomu Aerosmith a Marky Mark And The Funky Bunch. ()

Vodny

Will Ferrell patří mezi komiky, který do konce života bude patřit do kategorie - hraju sám sebe a jsem hroznej pobuda, prase a smrdim. Ale to je dobře, protože mu to vždycky sežeru. Jeho gesta, úšklebky a pózy jsou pokaždé vtipné a ikdyž to neplatí u každé scény, úšklebku se neubráníte. Ledové ostří je plné emocí, gagů a trapasů. Tak trochu o životě, přátelství a touze po vítězství. Kamera a triky na ledě jsou parádní, až se vám bude tajit dech a zároveň se budete válet smíchy. Ale chytrý humor nečekejte - tohle je šílenost. 70% ()

Puol

Vcelku som sa zasmial, také trapné až to je zábavné. Will Ferrel je vskutku magor. Záverečná scéna má po nedávnej nehode v NHL (Rišo Zedník) už menej humorný nádych. ()

*Colorado

Na Blades of Glory jsem se těšil od loňského léta, kdy jsem v tv shlédl několik upoutávek a nutno říci, že mě to zajímalo. Pak jsem ale nějak pozapomněl a už ani nevím jak jsem si na to vzpomněl až letos. Myslim, že jde o super komedii, pobavil mě nápad i herecké výkony a skvělé gagy. Chvílemi je to trochu ujetější, ale to už k Willu Farrellovi patří. Ani v tom nejmenším mě to nezklamalo a hrdě dávám 4* :) ()

Radek.SCH

Vtipu, co by se za nehet vešlo; děj, který by se vešel na A6-ku; a opravdu "sympatičtí" herci. Co víc si může znuděný divák přát? ()

Olík

Will Ferrell a Jon Heder v elastických oblečcích s bruslemi na nohou – z toho může vyklubat buď totální úlet (v dobrém slova smyslu), nebo negramotně primitivní konina. Nakonec nedopadlo ani jedno, ačkoli oběma pánům role sedí jako prdel na nočník, výsledkem je celkem nudná a ledově neostrá komedie. ()

Kolty a magie

Kolty a magie