Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

shinlove

Neuvěřitelné, na co vše se dávají peníze. Představte si, že vám někdo donese scénář na tento film a řekne, že chce od vás spoustu peněz, dali byste mu je? Já určitě ne, ale jsem rád, že jiní jim je dali, protože tahle trhlá, střeštěná komedie ze sportu, který ne každý sleduje je prostě parádní! Od začátku do konce jsem se smál a i když to bylo někdy trapné nebo až směšně jednoduché, rozhodně se za své 4* nestydím! :D ()

Priest

Taková blbost až je to dobré. Dva rivalové, kteří se spojí při cestě za snem a obcházením zákonů. Sice ohraná písníčka, ale s velmi působivým kabátem :) ()

P@\/EL

Celkem dobrá komedie, která přinese několik povedených bláznivých siitaucí a hlášek. Dva chlapi, kteří spolu závodí v krasobruslení jako pár a přitom v soukromém životě jsou každý jiný, působí při napaditých bruslařských sestavách opravdu komicky. Moc se mi líbila scéna, kde Chazz prchá před Stranzem. Závěr filmu je taky docela působivý. ()

Kubasino

Hloupé, trapné, nudné. Těmito slovy by se pro mě dala charakterizovat tato naprostá zhovadilost. Já mám rád parodie, ale Jon Heder a Will Ferrell jsou ten největší humus pod sluncem. Já se zkrátka nemůžu smát dvou idiotům, co křepčí po ledě. Jedna hvězdička jen kvůli mé slabosti pro krasobruslení. ()

dracekt

Pokud jste celej den v práci a urvaní se doplazíte domů, tak tohle je super na ten večer. Zasmějete se z celé své osobnosti, každá buňka se výborně baví :-))). ()

aliajas

Nemám rada komédie. Naozaj nemám. A keď som videla upútavku na toto... Nie. Ani za nič. Ale nakoniec - ani neviem ako - som sa pristihla, že sa na to nie len pozerám, ale dokonca sa aj perfektne bavím. A ako sa následne ukázalo, nebola som jediná, ktorá mala rovnaký názor. Takže - nič nejesť a nič nepiť!!! A poriadne si to užite! :-p ()

Tomulka

Po dlouhé době výborná parodie nejen na film Ledové ostří , ale také na sport. Hodně povedených gagů vám nejednou vykouzlí na tváři úsměv. ()

LUCIM

Tak dobrá kravina co si, ale počet hvězd zaslouží. Will a Jon tu roli sehráli parádně a opravdu jsem se pobavil. Ujetý film co stojí za to shlédnout. ()

T600

Ach bože to je ta největší bejkovina jaká kdy byla natočená... Ale člověk se prostěě musel smát. Debilní kecy, uhozený vtipy to je prostě skvělý :D ()

jeany23

Tak komu se Ledově ostří zdají nevtipní, ten je asi z jiné planety, anebo mám pochroumaný vkus , protože já jsem se už dlouho tak od srdce nezasmála jako při zhlédnutí téhle rozkošné pitominky. Ferrella ani Hedera nemusím, ale tady nemají chybu. I když je hned jasné jak to celé dopadne, nenudí to ani na chvíli. ()

Pythonator

Životní role Willa Ferrella. Podle mě jeden z nejlepších komiků zde předvádí opravdu chválihodné kreace a jeho postava nadrženého krasobruslaře s image rockové hvězdy je prostě nezapomenutelná. Jon Heder sekunduje zdatně a humorem nabité tempo odsýpá svižně jako krasobruslař frčící po ledě. Film si z tohoto sportu dělá prdel asi stejně jako Zoolander ze světa módy a pochopitelně i k absurditám dotlačený humor je dost podobného ražení. Pro milovníky komedií Frat packu prostě povinnost a dle mého jedna z nejlepších komedií po roce 2000. ()

Jincom

Od téhle parodie jsem čekal opravdu slušnou dávku zábavy a humoru, byť klidně laciného. Až na pár vtipných situací a hlášek jsem se ale spíše nudil a místy šlo o opravdu trapnou podívanou. Místo relaxu jsem tak spíše litoval ztraceného času. ()

leonskennedy

Tak to je povedená komedie.Sranda od začátku do konce.Exceluje hlavně Ferrell jako Chazz si to vážně užívá.Kdo něco ví o krasobruslení pochopí o pár vtípkú víc,ale i bez nich je to velmi dobré! ()

reccal

Třeskutý humor, narážky na všechno možné, hlášky a ksichty hlavních hrdinů (zvláště Ferrel) dělají dohromady sice nezbytně klišoidní a trikovou, ale parádní podívanou. Zoolander, kterého tu mnozí vyzdvihují, je proti tomu hloupá dětská splácanina.:) ()

jenspifa

Will Ferrel je blázen, magor, pošuk, cvok kterej vybírá jen ty role, který by jinej nedal, a v tom je jeho kouzlo. A ledově ostří je jeden z jeho vůbec nejlepších filmů, i když ty špatný spíš převládaj oproti těm dobrejm, ale co naděláš Willdo, fanoušky máš, tak dál toč ty roztomilý infantilní blbůstky, lidi na to budou čučet furt :D 70% ()

Tumbik

Poměrně vydařená parodie, většinu filmu se skvěle bavíte. Dva hlavní herci si skvěle sedli! Jako oddechovka perfektní. ()

Kolty a magie

Kolty a magie