Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

-marti-

Ptákovina, ale čekala jsem, že to bude horší. Jako oddychovka do letního kina ve stylu Žhavých výstřelů přenesených do světa krasobruslení. ()

adelfilm

Jedna z mých nejoblíbenějších komedii, komedie nemám příliš v lásce, ale tahle je fakt dobrá. Vždycky se na ní ráda podívam:D ()

DenyK

Dejme tomu, že tento film má být parodie na filmy Ledové ostří. Proto dávám jednu hvězdičku. Jinak to je debilní americká komedie, že které mi šla místy "husí kůže", jak to bylo trapné. Nesmyslné efekty nebo honička po zamrzlé řece na bruslích...no dívala jsem se raději jedním okem. Některé hlášky byly k zasmání, ale celkový dojem na bodu mrazu. Už ten film nechci nikdy vidět... ()

JsemPohodlny

"Co je průser? Dyž je vám devět let a máte třicetiletou holku, to je průser." Tato hláška podle mě úplně vystihuje tuhle šílenou krasojízdu. Začínám mít Willa Ferrella hodně rád, jeho filmy jsou jakoby úspěšnou parodií něčeho co dřív vůbec nebylo natočeno. ()

Prepperka

Skvělá komedie. Dala bych ji teda tak od 15+, přece jen je hlavně o tom jednom, ale jinak jsem ji viděla už asi 3x a už se těším na příště. Těch 93 minut vždycky uteče jak půlhodinka, člověk se vůbec nestihne nudit. ()

Meriol

Dva bývalí rivalové spojí své síly, aby se v párovém krasobruslení opět dostali na vrchol. Ve filmu nejsou slepá místa, kdy by se divák nudil a vtipy nepůsobí trapně, jak se často u tohoto žánru stává. Film je dlouhý tak akorát, skvělá komedie na odreagování. ()

gggggg

Slušná komédia, ktorej herecky dominoval Will Ferrell. Avšak nijako neprevýšila iné komédie. Humor situačný absentoval, aspoň ten ústny bol v slušnej miere. Zabavil som sa, avšak stále som tam videl veľmi veľa súvislostí s filmom Ľadové ostrie. ()

Kolty a magie

Kolty a magie