Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Spooner

Tak tohle byl fakt nářez. Bavil jsem se od začátku do konce, Ferrel s Hederem rulujou a i když to místy bylo možná až moc ulítlý, tak mi to vůbec nevadilo. ()

JAn

I developed a move. A move the likes of which the world had never seen before. A move so revolutionary, so dangerous that it would have catapulted the team that stuck it straight to the top. And like many revolutionary ideas, it just scared the shit out of the establishment. So I quit. And I took it to the one place on earth batshit crazy enought to give it a try. North Korea. Behind the Bamboo Curtain, they call it "The Iron Lotus". Will Ferrell opět nezklamal. Jeho a Hederovi společné bruslařské kousky ´sou nezapomenutelně sexy, a hlášky, které oba drmolí celý film, vás prostě převálcujou. Takhle dobře ´sem se naposledy bavil u Anchormana. ()

petero

Nie že by táto komédia sršala treskúcimi vtipmi, proste len s úsmevom na perách od začiatku do konca, pretože Ferrell ako krasokorčuliar už samé o sebe je nápad na dobrú komédiu. Bez nechutných gagov, so slušným spádom a dejom, ktorý pozná každý z tohto prostredia, tentoraz v odľahčenom balení. ()

gogo76

Čakal som zábavu, ale komédia je zradný žáner a nikdy sa nezavďačíš každému. W. Ferrell nikdy nepatril k hercom ani komikom, ktorých by som vyhľadával, ale príbeh ma celkom zaujal, ľadová plocha má blízko k hokeju. Neviem, ale mne sa zdal potenciál filmu dosť nevyužitý a čakal som väčší útok. Trapným momentom sa film nevyhne, to k dnešným komédiám patrí akosi viac ako kedysi, ale také video zo Severnej Kórei ma dobre pobavilo. Ferrellove neustále narážky na posadnutosť sexom ma vôbec nebavili a myslím, že na túto tému vo filme nebol ani jeden vtipný moment. Raz som sa dobre zasmial, pár krát pousmial, ale trapné momenty prevládajú. Z toho dôvodu, nemôžem viac ako priemer. 60%. ()

Xmilden

Úvod dětského představení nemá sebemenší chybičku, když Will Ferrell vítá děti větou. "Hey, little forest creatures. None of you sons-of-bitches try to be heroes. You hear me?" To se člověk málem zvalí smíchy. Později se sranda trošku vytrácí a čeká nás klasický sportovní příběh. Potěší motiv Flash Gordon při závěrečné jízdě. Celkově průměrný Will. 55% ()

Phobia

Vzhledem k faktu, že tohle vyloženě není "my kind of humor" považujte dvě hvězdičky za velmi kladné hodnocení. Nemám prostě ráda trapné situace, nesnáším je v osobním životě, nerada se na ně byť i jen dívám - a peripetie dvou bukvicovitých krasobruslařů zkrátka jsou postaveny na trapnosti a poněkud laciných vtipech. Čas od času mi to škublo koutkem, ale nakonec jsem dala přednost četbě knihy před touhle ujetou ptákovinou. Snesitelná komedie - to je ode mě skutečná poklona:-). 45% ()

kinej

Klasická americká ptákovina ve stylu Vybíjené apod. Vlastně se divím, že se někdo do krasobruslení obul až teď. Je to prča, ale zase ne taková. Will Ferrel zde jen ukazuje, stejné herectví jaké ukazuje všude, a tak jen nechápu nárůst jeho popularity. ()

nunka

Will Ferell a Jon Heder si svojimi ladnými skokmi a u mňa vybojovali rozhodne zlatú a zaslúženú priečku v súťaži hetero mužsko-mužských párov:) ()

juta

Tohle měla být parodie? A na jaký film? :-) Trochu bláznivé a svým způsobem vtipné a za to můžou hlavně dva páni Ferrell a Heder. ()

ajuska

"Jakoby už tak nebylo krasobruslení dost teplý." Skvělá rozjetá zábava, jen se člověk musí nechat bavit a nehledat drobné nešvary, které k tomuto žánru obvykle patří (předvídatelná dějová linie, přehnaní záporáci). Navíc mám slabost pro krasobruslařské filmy a krasobruslení vůbec, takže není co řešit. ()

JohnnyD

Frat Pack o krasokorčuľovaní v hlavnej úlohe s Willom Ferrellom. Áno, je to také, aké sme čakali: absurdné, šialené, dementné a prekliato vtipné! ()

Boogeyman

Přesně taková šílenost, která se od krasobruslícího Ferrella dala očekávat. Škoda, že scény z ledu jsou nic moc, až na poslední supertrik toho nikdo ze soutěžících moc nepředvádí, přitom to po nějakých srandovních extrémních výkonech přímo volá. ()

hippyman

je to sice naprostá pakárna, což bylo zřejmé již z ukázek, ale přesto se u toho člověk docela pobaví. ale dvakrát to už opravdu stačilo. 60% ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// +kupodivu snesitelný a dokonce zábavný Will Ferrel, skvělí Jon Heder, sympaticá Jenna Fischer, zábavné, vtipné, napínavé -mohlo být klidně delší/// Tak jsem se konečně po dlouhé době zase skvěle bavil. Bylo to tak příjemné zábavné, že jsem chtěl ještě nášup. Má to sice pár trapnějších situací, ale nic co by jste neustáli a ty zábavné převládají. Jinak příjemná romantika a celkově je tohle film na odreagování jako dělaný./// Celkem 83%/// ()

misterz

Škoda toho pomerne slabého hodnotenia, pretože takúto zhovadilú, brutálnu šialenosť len tak ľahko nenájdete. Tu už nie sú zábavné iba jednotlivé scény, ale svojím blbým, parodickým humorom (vrátane celej výpravy) vyznieva do číreho šialenstva aj celý snímok ako celok. Will Ferrel je v takomto type zvrátenej zábavy majster sveta. 6.7.2018 - po opätovnom niekoľkonásobnom pozretí zvyšujem na plný počet. Podľa môjho názoru na filmovom plátne neexistuje už nič šialenejšie a strelenejšie, film Ľadovo ostrí sú králi nielen na ľade ale aj na plátne, bravooo ()

Javert

Zasmál jsem se a pobavil dosyta. Největší míru zásluhy na tom má skvělý Will Ferrell, jehož gagy jsou nezapomenutelné. Přesto komedii chybí špetka více originálnosti, neubránil jsem se pocitu, že některé scény už jsem někdy někde viděl. ()

Kolty a magie

Kolty a magie