Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

Tereza666

Tohle jde mimo mě. Hudba mě nic neříká a že bych obdivovala tyhle taneční kreace se říct nedá. Podprůměrný film, který jsem viděla jednou a (snad) naposledy. ()

lykan9

Taneční filmy mám rád a Let´s Dance patřilo (aspoň v době mé puberty) mezi mé oblíbené. Dnes když jsem se ale k němu vrátil, tak jsem již tak spokojený nebyl. Možná je to tím, že jsem podobnými filmy už přesycen. Přesto nostalgické kouzlo tento film má a rozhodně se jedná v rámci žánru o nadprůměr. Finální tanec však nadále zůstává tím nejlepším, co jsem v podobných filmech viděl. ()

mkubalikova

Třetí hvězda za Channinga Tatuma, který se umí hýbat a dobře vypadá. Jinak je to klasická teenage romantika, na kterou už jsem trochu stará. 60% P.S. 6.9.2014 jsem absolvovala Let's Dance maraton dílů 1-4 a dá se to přežít. Jednička má Tatuma, dvojka a trojka toho božího kudrnáče a čtyřka skvělou choreo. A Miami. :-) ()

Kosmik 1

Ano, příběh je vážně hloupoučký, až to bolí, ale některé taneční kreace se mi docela líbily a ty musím ocenit. Herecké výkony byly však velmi průměrné a spíš se jedná o film pro teenagery, než pro dospělé. Ale na jedno podívání to určitě není ztráta času. 50% ()

Roseinka

Je to můj nejoblíbenější moderní taneční film. Jediný, co za to fakt stojí. Další díly stojí skoro za odpad, navíc nesnáším hip hop a street dance, ale v tomto prvním díle je dokonale sehráno opravdové taneční umění. Krásný ženský moderní balet dohromady se siláckým hip hopem. Prostě paráda. A dokonce ani ta hudba mě neštve, ty housle tam zbožňuju. Příběh se mi líbí, není to sice nic extra, ale taková příjemná romantika stačí. Viděla jsem to několikrát a ráda si to kdykoli zas pustím. Navíc se mi líbí obsazení (až na hlavní představitelku, která mi není sympatická, ale už jsem si na ní zvykla). 8/10 ()

kitushka

Nuda, nuda, nuda, předvídatelné (jak jinak), ona chodí oblékaná, jak ze sekáče a on je jen hoper, co umí solidně tančit. Dvojku raději vypustím! ()

Norfice

Tenhle film sice nemá moc dobré hodnocení, nicméně mě velmi zaujal. Rozdělení hlavních rolí páru Channing Tatum a Jenna Dewan-Tatum mi k tomuhle sedí... Má to v sobě prostě nějaký šmrnc. Tenhle film má u mě trošku navrh nad snímkem Tančím abych žil (Take the Lead) - jak už zmínil uživatel "Crown Thomas". Verdikt tohoto uživetele v tomto případě nesdílím. Tohle je pohodové romantické drama na sobotní večery.. 80% ()

Jello Biafra

Bol som na tom ako 14 ročný v kine, bolo to povinné, pretože sme na to išli zo školy. Pamätám si ako boli všetky naše triedne "ščandy" z tohto gýču celé bez seba. Mňa film nebavil a úprimne povedané pripadá mi to ako riadna blbosť plná klišé. Pokiaľ nieste puberťáčka čo nosí motívy hello kitty, tak myslím že tento film nie je nič pre vás. ()

Chise

Ta holka je fakt nesympatická. A ten kluk tancuje jak holka. Jinak film nabízí akorát rozdílnost dvou prostředí - nóbl domek se sbírkou laciných uslintaných starožitností a ulici kde niggaz rozkopávají popelnice. Za řeč stojí obstojná hudba a happy end, to abyste na konci nezačali plivat popcorn. ()

Hortenzia

ak čakáte originálne scenáre,ťažké životné múdra a dramatické vyvrcholenia,tak nepozerajte tanečné filmy...tento je ako každý iný,navyše s výbornou záverečnou choreografiou a sympatickými tanečníkmi ()

ZkuKol

Kdybych měl hudební sluch, cit pro rytmus a alespoň trochu talentu pro tanec, nejspíš bych film hodnotil jinak. Takhle musím pochválit taneční scény, které jsou sakra dobře nasnímané, hudba není úplně můj šálek čaje, ale s obrazovou stránkou si notuje jak Paroubek s komunisty a dokud se na plátně tancuje resp. nacvičuje, nemůžu si na nedostatek zábavy ze sledování stěžovat. Jenže, jak dozní hudba a zastaví se taneční kroky účastníků, začíná to bolet, Anne Fletcher není dobrá režisérka a okénko do cesty ze sociální pasti se jí moc nevede, ač se výprava a kameraman snaží sebe víc chce. Channing si tak-tak uhraje "tancujícího Rockyho," ale pozor, jak má scéná vyšší cíle. Ostatní jsou hezcí, mladí a dobře tancují (opravdu nedokážu posoudit, jak dobře), ale též jsou s herectvím na štychu. Mít film lepšího režiséra, věřím, že by tahle utančená pohádka doskotačila mnohem výš, protože, jak se to na parketu rozjede a má hlavní slovo kameraman, choreograf a tanečníci, je mi židle malá. Jak talent z ulice k tanečnímu stipendiu a lásce po pár peipetiích přišel, za zvuků dnešní hudby z MTV, na pozadí supr tanečních scén a přes režisérkou a herci naházenými klacky... 50% ()

casioa....

Klišé......ako vyšité....dobrý tanec...proste....Hollywood :) Ale aby som to ...až tak nezakopával pod čiernu zem....je to uplne lepšie ako High school musical 1,2 :DD lebo to už je fakt...spodok...žánru :D ()

noctambule

Neskutečná stupidita. Duchaplné dialogy nikde, děj taktéž, ale měl by to být film hlavně o tanci, jenže i toho tam bylo poskrovnu. Nudná vata mezi tanečními kreacemi mě dokonale otrávila a ten závěr....míň překvapivě to snad ani nešlo. Celkově vzato, je to film jen pro určitou skupinu lidí (teenagery), podle dalších pokračování je jasné, že u nich to má úspěch a to je to nejdůležitější, já si ta pokračování nechám s radostí utéct. ()

Nemik96

Film určený pro fanoušky tohoto životního stylu, nebo pro mládež do 16let které je stejně všechno jedno :) Příběh je hodně slabý klidně to mohl být dokument a bylo by to jedno. Herce nejspíš vybírali podle toho, kolik kdo uděla otoček na hlavě, takže žadná sláva.Dodíval jsem se až do konce aniž bych usnul, ale znova to vidět nemusím.Uděluji 3***. ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)