Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

SpeedyL

O ždibec lepší než čtyřka, ale i tak stále nic moc. Opět novej Stifler je možná lepší než Stifler ze čtyřky, ale původní je původní! 40%. ()

mcamino

Tohle už je zase o něco lepší, začátek nového příběhu, což je dobré, no jinak znovu skvělé vtipné scény, na kterých je film vlastně stavěný. To je něco pro mě. Rád se na film kdykoliv podívám. ()

Mukade

úvodná scénka síce nič úplne nové, ale aj tak za 5* XD .................. to s tým prdením a sráním zas bola sprostosť debilná, nemožná, nechutná, fucking morons shitheads.........ošťanie kamarátovho auta , dovnútra (!) - fucktardic...................zaradenie trpaslíkov trápne..........celkovo slabota ()

JeyeK

Není to ani napínavé ani vtipné ani romantické ani nechutné ani... Není to nijaké. Je to jen nesmírně nudné, trapné a patetické, přičemž - spoiler alert - patetičnost ke konci ještě graduje. I love you! I love you too! 20% ()

P@\/EL

Tak konečně mám za sebou všechny filmy z legendární prcičkovské série a popravdě musím říct, že Nahá míle patří mezi ty nejslabší. Tvůrci nás zkrátka nezásobují dostatkem humorných scén, hlavně že nás nepřipraví o zbytečnou blicí scénu. A když už se na scéně objeví liliputáni, tak humor s nimi, ač vyhnaný až do absurdnosti, moc nefunguje. Nejspíš to asi bude nesympatickými herci. Aspoň že film trochu zachraňují nahaté baby v závěru. ()

Hadrian

Nahá mílé mi při prvním shléhnutí vyloženě otevřela hubu, když mi oznámila, že Erik je Stifler. Dwight je sice mnohem umírněnější než byli Steve a Matt, ale narozdíl od nich je respektovaný a není brán za naprostého kreténa. Co se týká úchylné psychopatky s točícím se vibrátorem, tak mi bylo chudáka kluka až líto. Pro mě slabší díl, ale Noah potěšil. ()

Michal118

Navzdory hodnocení zdejších uživatelů jsem docela udiven. Film nám ukázal, že může být úspěšný i s jinými herci a že se dokáží taky postarat o slušnou legraci. Film se mně osobně velmi líbil. 85% ()

soukyd33

Kromě hlášek a scén se sexuální tématikou tu nic nečekejte. Poznámka: Tento film nemá nic společného s původními díly. Hodnocení 2 za soundtrack. Hvězdiček 2** ()

Camel91

Ždímání značky, které mě nijak extra nebaví přesto to není nejhorší díl ze série American Pie, vadí mi chování postav a použití jména Stiffler, samozřejmě nějaké nahoty a situace jsou cool. ()

Pythonator

Slibný začátek s nasráním do sušičky navnadil na pořádnou porci ujetého fekálního, leč chytře konstruovaného humoru. Bohužel se to pak zvrhlo na divnou nedospělou prču plnou liliputů a koz. Kozy sice ušly, ale fotbalové mužstvo liliputů pobaví jen chvilku a stavět na tom vtipu podstatnou část filmu mi přijde nešťastné. Romantický závěr působil naprosto kýčovitě a bohužel nereálně, ale přesně to od takových slaboduchých filmů divák očekává. Celkově jsem se i bavil, ale sledovat chlastající americkou mládež, trsající polonahou na něco, čemu se neoprávněně říká hudba, to se mi spíše hnusí a zábavné to může připadat jen podobně zaměřeným jedincům. Film tedy především pro mladé bezmozky, ostatně jako všechny podobné USAkokotmedie. ()

Jansuper

Náhodou bylo to to celkem fajn, nechápu to nižší hodnocení, vždyť děj to má dobrej a já sem se Teda zasmál, sice je škoda že sem se nesmal každou chvíli ale jenom jednou za cca 20 minut ale i tak to má prostě hlavu a patu a není to taková nudná a trapná slátanina jako třetí díl svatba a 4 díl školní sraz. Za mě naprosto fajn příjemná jednoduchá komedie. Sem strašně rád že už to nebylo tak trapné a nechutne jak sem již zmiňoval jako 3 a 4 díl prci prci prciček ()

Painer

Chtěl jsem dát jednu, ale jelikož se jedná o komedii americkou pro teenagery, musí se to brát s nadhledem a úvodní scéna s babičkou je opravdu chutná sranda, ale na druhou stranu takovou roli by zahrál kdokoli. ()