Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

Filki

2 hvězdičky jenom za ty holky, jinak to dějově bylo naprosto tragické...a mínus je pro mě i ten "americký konec", který je pro tyhle komedie typický. ()

JAzzeURo odpad!

První American Pie jsem viděl mnohokrát. Možná to bylo věkem, ale celkem jsem se u něj bavil. To se bohužel s tímto dílkem, které má již pramálo společného s původní sérií, nekonalo. Film se nedá točit jen na základě nahých prsou a trpaslíků. Zdá se mi že vše kde se objeví Eugene Levy se může jmenovat American Pie. ()

MasakrasS odpad!

Po prvních 10 minutách je jasný jaká to bude chujovina. Už ten začátek, prostě odkazy na prcičky jedničku... jak vytěžit ze jména filmu co nejvíc... a udělat s toho hovno. Díky:-) ()

Wafs

Každým dielom klesá úroveň a už to je o ničom. A tí Stifflerovci sú tam tiež trápni. Ani to už nebolo také vtipné ako v predchádzajúcich častiach... ()

Martineq15

Páté pokračování řady Prci prci prcičky - Nahá míle, velmi mě mrzí nízké hodnocení který tento film má. Když jsem konzultoval tento film z ostatnímy uživately, většina mi odvětila, že když tam není Styfler, který hrál v prvních dílech tak to není ono. Uznávám, Steve Styfler byl jedinečný. Ale na tento film se člověk musí koukat jako na samostnaný prvek, a néé jako na pokračování prvních tří řad. Když si toto dokážete toto uvědomit, a povznést se nad to, užijete si parádní podívanou. ()

macejo

Táto časť je dobrá asi len vtom že je v nej vela sexu a erotiky..ale po dejovej stránke to nič extra nieje..krásne baby a hlavne tá prsatá blondýnka mala skvele kozy a zadok...a od odchodu Seana z tejto ságy to stratilo osobnosť ()

Johny_Blaze odpad!

Bože ještě teď mám důlek ve zdi kam jsem tloukl hlavou prakticky od té doby co zdrhne John White ze sušičky a ptal se proč v Universal Pictures vůbec dopustili aby někdo něco takového vůbec natočil. První tři díly se díky celkem poutavému ději a lehce nadprůměrným výkonům herců dali ještě pokládat za dobré filmy ale cosi co se od roku 2005 až do roku 2009 točilo pod labelem American Pie bylo na hranici lidského vkusu a tomu všemu vévodí právě Nahá míle. Kdybych měl vše shrnout tak celý scénář vezmu a shrnu ho do koše. ()

mafianis

Z Prcičiek odkedy tam nieje ten pravý originálny Stifler je to asi najlepší diel....prináša vela nahoty- niežeby som bol na nu dajak zatažený, ale proste v týchto tinedžerských filmoch je nahota priam nevyhnutná a tento film prináša naozaj vela sexu, nahoty a naozaj velmi krásne dievčatá..určite nie od 15 ale od 19 je vhodný tento film na Slovensku a českej republike...PS ako vždy skvelý pán s okularoch..otec toho týpka s jednotky nespomeniem si just teraz na jeho meno krnik :D ()

kratajirka odpad!

Další z rodiny nepovedených počinů. Nahá míle aneb "běžím s holou prdelí a myslím si, že to diváky zaujme." Ani piču to nezaujme. Pomalu se začíná vykrádat smysl - ne asi to bude tím, že jsem zestárl a tohle mě prostě už tolik smíchem nerozbrečí. Smutek. R.I.P. ()

mistr97

V pořadí pátý díl Prciček je v porovnání s předchozími díly, kterým jsem dal vždy po třech hvězdičkách, zdaleka nejslabší. Nebylo se čemu smát, děj byl hrozný a postavy jednoduše špatné. Ve filmu bylo i na takovouto komedii zbytečně moc nahoty, která však nepřinesla jediný humorný moment. Velké zklamání... ()

Tonom27

Už ohrané, o ničem, ale stále vysoce výdělečné, takže se nemůžeme divit, že končí rok 2019 a i přesto se pokračuje... Mládež tohle bavit nepřestane, a mě vlastně také ne! Pořád lepší než tábor. 55% ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Nahá míle se stala po svém natočení v roce 2006 druhou nástupkyní slavné třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy) jako člověk, který vymyslel slavný závod Nahá míle, který se v původní trilogii i čtvrtém pokračování objevil. Snímek o délce 97 minut začal představením Erika Stiflera (John White), bratrance slavného příbuzného, který těžce žil se svým příjmením, protože byl možná jediným Stiflerem, který skončil střední školu a byl stále panic. Na začátku filmu ležel nemocný Erik doma a když rodiče odjeli pryč, pustil si porno videokazetu a začal masturbovat. Když už se blížil k ejakulaci, jeho rodiče a babička se neočekávaně vrátili a sotva se babička objevila ve dveřích, byla zasažena Erikovým ejakulátem, což stařence způsobilo šok a nenadálé úmrtí na infarkt. Po této trapné události se život středoškoláka vrátil do obvyklých kolejí. Vzápětí jsme se seznámili s Erikovou přítelkyní Tracy Sterlingovou (Jessy Schram), která ho milovala, ale ještě nebyla připravená na sex, zatímco mladík by pochopitelně souložil nejraději od rána do včera. Spolužačky Tracy dívce poradili, aby se s ním co nejdříve vyspala, jinak o něj přijde. Tracy tedy pozvala Erika k sobě domů a chtěli se pomilovat v přízemí jejího domku, ale najednou z prvního patra sešel dolů její otec a tak nahý Erik prchal domů večerními ulicemi. Následně Erikovi přátelé Mike "Cooze" Coozeman (Jake Siegel) a Ryan Grimm (Ross Thomas) plánovali navštívit Erikova bratrance Dwighta Stiflera ((Steve Talley)) na univerzitě během slavné události známé jako Nahá míle. Tracy dala Erikovi na tento víkend povolenku na všechno, jelikož doufala, že tak uhasí svůj chtíč a pak počká až bude připravena na sex. Erik s přáteli zastihli Dwighta zrovna při soutěži v pití, ve které byl Dwight školním šampionem. Pak se účastnili zápasu ve fotbale proti znepřátelenému bratrstvu, jehož členy byli téměř samí malí lidé. Členové tohoto bratrstva později napadli Dwighta, který skončil v nemocnici, kde Dwight řekl Erikovi, že je skvělým členem rodiny Stiflerových. Následovala Nahá míle, které se účastnilo mnoho krásných žen a já na nich mohl oči nechat. Erik na ní potkal studentku Brandy (Candace Kroslak), která se ráda milovala s panici. Když se líbali, přenášela to televize a tak to viděla Tracy, která litovala, že Erikovi dala do Michiganu povolenku na všechno. Její kamarádky ji přemlouvaly, aby taky ztratila panenství, než se Erik vrátí. Později večer si Erik uvědomil, že Tracy miluje, a vydal se na cestu k ní. Když přijel k ní domů, její otec jí řekl, že je na party, kam se Erik také vydal a zjistí, že Tracy je v horním patře, aby ztratila panenství se svým bývalým přítelem. Erik začal bouchat na dveře místnosti, ve které měla být Tracy, ta ale stála za ním a řekla mu, že by ho nikdy nepodvedla. Za velkého aplausu ostatních se objali a ještě tentýž večer spolu měli konečně sexuální styk. Když se Erik ráno vrátil pro své kamarády na kolej, všichni měli nějaké zážitky z předchozí noci. Dwight poslal vůdci znepřáteleného bratrstva Skálovi (Jordan Prentice) video, na kterém souložil s jeho přítelkyní. Dwight mu na něm ukázal prostředníček, řekl Rockově přítelkyni, aby se na Rocka usmála. Ta se pak otočila a pokračovala v líbání s Dwightem. Film skončil tím, že Skála zařval: "Stiflere!" a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Připadalo mi, že čím novější díl prciček, tím více odvázanější scény člověk sleduje. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Prci, prci, prcičky: Nahá míle ode mne získala dvě mílové hvězdy **. () (méně) (více)