Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

oSiSko

V dobrej nálade s kamarátmi ? Dlho som sa tak nezasmial, no pozerať to sám, tak mi príde väčšina scén veľmi trápnych, ale to je typické pre tieto teen-komédie. ()

kishi_SO

Dwight "Zelezna jatra" Stifler!!!!! Tak takto si predstavujem ozajstneho Stiflera!!! Celkom pekna oddychovka na ktorej sa da aj zasmiat! Zavidim Americanom uroven Vysokych skol kde sa da ozrat naozaj kdekolvek a kde je kopa "strbiniek k proskumani"! Na nasich skolach sa mozme ozrat akurat tak na izbe a kutikoch na to urcenych!! A tie najkrajsie dievcata su uz zadane po prichode na skolu a zostanu iba "mrciny"!!!!! Treba poriadnu davku alkoholu aby sa clovek ich dotkol alespon prstom!Vlastne tolko alkoholu este nevyrobili:-DD ()

@nthr4X

Nejhorší díl ze všech prozatím ..tady se tak tlačilo na pilu až z toho vznikl tenhle nahatý paskvil...ani jedna vtipná scénka..velké zklamání ()

kreion

Kozy a zadočky. Podpriemerné soft porno, priemerná teen komédia. Čo viac k pobaveniu treba? Jediné čo mi na tomto filme vadí je SK dabing kde je Stifler (mimochodom najlepší a najúchylnejší stifler celej série) premenovaný na Hustého. 4/5 za tie poskakujúce kozy. =) ()

Londi

Se Stevem Talleym bych taky klidně běžela míli nahá. Jinak celkem nuda. Takže 2 hvězdičky za Steva v trenkách. ()

zigy

Střídání opravdových řachand s trapnými scénami či dokonce nudnými (trpaslíci). Hezký holky. Nahej běh je dobrá myšlenka, dělá se to někde doopravdy? ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

F2003F odpad!

Urážka série, ktorá sa len snaží priživiť na úspechu pôvodnej, s ktorou okrem názvu a nejakých akože prepojení na Stiflera a spol. nemá nič spoločné. ()

Vital

když jsem si měl pustit 5 díl,nemyslel jsem nic,jen mě převkapilo,že tam je nějakej bratranec Stiflera,Když měl Stifferův bratranec odjed na pařbu Nahé míli,a příjit o "to"tak bylo jasné že to tak nedopadne,už proto že měl holku a měl jí rád,zkrátka hodně nahých hezkých holek skoro po celý film,celkem bez děje,ale ne tak tupý jako 4,nic nového pod sluncem,podobných filmů je tu už spousta,ty 2 * jsou spíš za ty hezký holky ()

Mic-hal

Me tahle serie zklamala tretim dilem ctvrty nebyl vubec o nic lepsi ale musim rict ze podle me se zase blyska na lepsi casy... KAzdopadne neda se to brat moc jako pokracovani.. jedine co zbylo je prijmeni hlavniho hrdiny a Eugene Levy hrajici jako vzdy chytreho tatku... kazdopadne pokud je to mozna lehce nadprumerna ale stale jen teen komedie a musite na ni proto taky tak nahlizet.... nebyt uboheho konce mohla ode mne mit i 4* ale tenhle happy end mi pripadal az moc trapny.. i tak nadprumer ()

MartyS

Pripadam si asi na csfd jako jediny teenager,protoze co teen komedie tak vsichni rikat to same: "Odpad". Jedine co hodnoti dobre sou dramata vyhrabane z roku 1 2.Je ovsem pravda ze kazdemu se libi neco jineho,a hold ja mam rad vesele komedie.Ja si myslim o teen komedii ze sou vsechny stejne,proste je to o trapasech,blaznivych napadech a delani ze vseho srandu.Je to urcene pro mlade lidi a ne tricatniky a vic,ti maji vetsi uz rozum a zda se jim trapne takove filmy.Dokud je clovek mlady ma si ho uzivat ci zpestrit.Tod muj nazor:)) ()

Pilouš

Stokrát viděný námět, za pozornost stojí jen Steve Talley jako vysokoškolský Stifler. Hodnocení strhává přílišná a hlavně neopodstatněná vulgarita, hlavní nesympatický hrdina a -American Pie- v názvu. 2* ()

Jarosh66

Tak už to bývá, že po úspěšných prvních dílech přijdou další, které už nenabízí absolutně nic a těží jen ze slávy a jména, které udělaly filmy před ním. Tak je to i zde. Prcičky končí třetím dílem, další díly jsou jen hodně nepovedené pokusy o pokračování a absolutně snad kromě jména nemají s předešlými díly nic společného. Tím nechci říct, že jak tam není Stiffler není o co stát. Ale pokud se člověk podívá na první 3 díly, vidí zde jakousi kontinuitu a stabiliní dávku humoru, jak se podívá na 4 a další díly, vidí absolutně něco jiného...v podstatě vidí trapnou, nevtipnou, hrozně natočenou (NE)komedii. Něco jako v případě Čelistí, kdy po jedničce nenabídly další díly absolutně nic...... ()