Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

blues

Po propadáku třetího dílu byla čtverka o něco lepší. Pak přišla pětka. Před filmem žádné přehnané očekávání. Po filmu znuděný ještě víc. Jednoznačně nejhorší ze série American Pie. Vaření z vody, vše předvídatelné, stupidní. Ani trpaslíci nenadchli. Pro nadržené puboše jo, pro ostatní s*it. ()

Ještěřák odpad!

Neuvěřitelně imbecilní film. "Vtípek" se slinami v drinku byl na zblití i na pohled. Hlavní hrdina je neskutečně debilní šašek. Nussbaum je nula. ()

colapso

Daleko umírněnější,než předchozí dily,bez všech úchyláren,na druhou stranu nejsou ty úchylárny to co udělalo z prciček kult? ()

Mikeel

Jednoznačně nejvtipnější díl z celé série prciček. Když se někdo jde dívat na takovýhle film, musí brát v potaz, že to je typická americká, teenagerovská komedie, která nemůže být brána vážně. Já jsem se vážně dobře bavil, přišlo mi to vtipné. Jistě, ve své podstatě je to strašně primitivní a ubohé, ale na odreagování je to dobré. ()

Marys

Samozrejme, pôvodnej trilógii prcičiek nesiaha žiadna z týchto dorábok ani po päty, ale tak na také neskoré večerné pozeranie je to fajn. Dalo sa na to pozerať. ()

Bucounit

Typické nové prcičky. Pár loserov chce prísť o panictvo a riadne sa zabaviť na vysokoškolskej párty. Kopa trápnosti, sem tam dobrá hláška a plno záberov na holé študentky. 5/10 ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X ()

mira007

Nejzajímavější na tom asi je jen to, že je to inspirované skutečným závodem univerzitních naháčů, ale jim to zatrhli, ale tohle dílko je lepší než ten předchozí. ()

Chulimanga

Tak tohle jsou klasický prcičky....(komu se nelíbí předchozí, tak ať se na tohle ani nekouká!) Mě se celá tahle řada teenage-komedie zalíbila a tenhle díl, i když je to pětka, je pro mě nevybočující kvalitou z celé řady... Samozřejmně Eugene Levy jako taťka, který rád poradí, nesmí chybět :-) ()

Novom odpad!

Co to sakra mělo být? Film jsem jen poslouchal a začal se dívat až ke konci. Takovou spoustu vulgárního "humoru" jsem už dlouho neviděl. Hnus, hnus. Jestli je tohle pro američany představa skvělého života, nedivím se, že jsou na tom tak blbě. ()

Skarface

Samozřejmě zase a opět mimo mísu ! zase jiní herci jediné co to má společného s prvními třemi díly je to že se tam párkrát zmíní o Jimovi , opět se udržel jako jediný Eugene Levy ! A co se drží také všech dílu je jmeno Stifler toť vše ! ale určitě lepší než předchozí díl ! ()