Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

SHI-SHA

Nechutných momentů tam bylo minimálně a párkrát jsem se slušně zasmál. To je pro mne směrodatné, děj od něčeho takového nečekám. Přesto všechno si přeji, abych ho nikdy neviděl. Proč? Protože jsem bohužel na jedné párty navrhl sázku. Předmět sázky? Nahá míle. Vyhrál? Vyhrál. ()

WolfR

V pořadí již 5 díl této série. Změna prostředí a hereckého obsazení je oproti otřesnému 4 dílu příjemná změna. Děj je tentokrát zaměřený na bratrance bratrů Stiflerových, který je ovšem úplně jiný, než oni dva a pořád nemůže přijít o panictví. Příběh tedy nepřináší nic nového, ale prostředí té nové školy je fakt dobré, takže plus. Pak je tu ještě další Stifler, Dwight a ten je v celku sympatický, ale už to není starý dobrý Stifler. Nahá míle je dobrý nápad, ale v samotném filmu je tento závod poměrně krátký. Ve filmu je pár povedených vtípků, ale občas je tu i pár trapných chvil. Ale rozhodně je to lepší díl, než nemožný 4 díl. Takové 2 a 1/2 hvězdičky ()

Radiq odpad!

Nic světobornýho ani novátorskýho. A když si pomyslím, že celej film byl postavenej na tom, že zabil svou babičku semenem a pak se posral do sušičky své holky a stejně každýmu bylo jasný, že nakonec tu šuknu nevojede a rači vojede tu svou, tak si říkám, že zabito! ()

dr.fish

Naked mile beru jako předfilm k Beta House. Seznámíme se s partou kolem mladého Erika Stifflera, která si jede udělat zkušenost na slavný závod nahých studentů na univerzitě. Ze starých veteránů zůstal pouze Eugene Levy, ale klube se z něj pěknej čípek. Závěrečná párty je satisfakcí pro ty, jež vydrželi nudný začátek. 60% ()

Nivenx

Pořád slušná zábava, i když trapných scének je tu teda požehnaně. O něco málo slabší jak Tábor a za mě pátý díl této vydařené série dostane 50%. ()

Doudis19

Výrazně nepovedená a ke všemu ještě nudná, pařmenská komedie, kterou si užijete, snad pouze jste-li bezcharakterní, tupé a povrchní individua. Ikdyž Steve Talley je celkem sympaťák. ()

Khumbac

Žel jediná žertovná, řekl bych až grindcorově laděná, situace, byla scéna s hovnem v sušičce. Zbytek byl plytký, takový přesušený. Ale ta jedna děvucha hned na začátku, kdy borec má v posteli dvě buchty, měla jó super cecki :) ()

DJ Rocco iNc

Predaj DVD $27,430,578 V kinách to nezarobilo ani cent. Ľudia totiž čakali na lacné DVD, ako na hrozný zážitok v kine. Prci už nie sú solídnou komédiou, ale tvrdým pornom. To už je iná kategória. ()

Ryuuhei

Nechutnosti jsou ty tam a na řadu přišla nahota. Spousta nahoty! Paradoxně je pasáž s nahou mílí to nejzábavnější na celém snímku. Zbytek je nemastný, neslaný. Ústřední romance trochu postavená na hlavu (leč poselství by jakž takž fungovalo), fotbalový zápas na hraně trapnosti a hlavní hrdina Stifler jakožto černá ovce rodiny to jakž takž držel. Snímek působil neuceleně, jen málo rozvíjel charaktery a má jediné štěstí, že dokázal i jen trochu pobavit. ()

Lachtaan

Po krutonudném "Na táboře" se objevil díl, který dostál svému názvu a už jen proto jsme jej na základce všichni hltali se slinou u pusy. ()

xerno

Já mám prostě pro prcičky slabost, i když tadyten díl je fakt břečka a úchylnost... Po čtyrce, kde byl opět pan Levensteen, sem věděl, že i tady mu najdou nějakou nevýznamnou roli, kde opět prohlásí:je to naprosto přirozené... Na šestku se netěšim, bude to propadák - film zaměřen pro určitou skupinu lidí - debily ! ta pětka se ještě dá zkousnout, ale když pomyslim, jakou jsem měl slabost pro předchozí díly, nechci se radši ani vyjadřovat !!! Jak jsem napsal u minulích dílů, jde tu o lásku, ovšem už vůbec ne takovou !!!!!!!!!!!! ()

T-pack

Sice tam de zase o nic, ale zábavný to bylo... občas. Ale z trpasličího fotbalovýho mužstva se dalo vytřískat o něco víc. ()

rudeboy odpad!

Rečnícka otázka: Prečo má táto nič nehovoriaca sračka hodnotenie nad 40%??? To ste sa všetci zbláznili??? ()

ywo666

No po štvorke som si myslel, že už nič horšie byť nemôže a chvalabohu som mal pravdu. S pôvodnej zostavy ostáva iba Eugene Levy a Stifler na fotke. Takže sa všetko začína odznova. A vcelku to stojí za to. Dávam to na úroveň tretieho dielu, ale možno Naked mile o prsia (doslova:-)) vyhráva. Som rád, že séria nabrala stúpajúcu tendenciu. ()