Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

Burrows odpad!

Vím, že něco hodnotit, aniž bych měl s tím větší zkušenost, se nedělá. Ale nedá mi to. Stačí mi, že vidím upoutávku na toto "drama" a už dávám odpad. ()

HarlanWade odpad!

Na Rodinná pouta se u nás dívala aspoň babička, ale tohle už je i na ní moc silný kafe. Už to není telenovela, ale telenovela smíchaná s ze všemožných děl vykradenou mysteriózní zápletkou o historii rodu. Tvůrci sice přidali pár nových "nadějí", víc romantických linií a pracovních rvaček, ale úplně zapomněli, že to, co diváci chtějí děj. A ten VKVéčka nenabízejí - bohužel. ()

Jaycee odpad!

Neumím si představit, že by nějaký vařený býčí koule z Fear Factoru nějak podráždili můj žaludek víc, než TOHLE ! ()

lord Ball odpad!

Je neuvěřitelné kam až dokáže televizní tvorba u nás klesnout, když začínaly dávat na nově pořady jihoamerické tvorby (Esmeralda...) tak sem si říkal že snad nic debilnějšího nemůžou u nás natočit, leč netrvalo to ani moc dlouho, (jen pár let) a objevili se seriály typu Ulice, Ordinace, VKV, Rodiná pouta a další a člověku je akorát z toho nablití, co si vůbec tvůrci těchto hrůz o sobě a hlavně o nás myslí? Asi že jsme úplně pitomí paka se slovní zásobou tarzana a myšlením zaostalé opice (tím nechci snižovat inteligenci primátů). Lidé co dokáží vytvořit takovouhle sračku patří za mříže nebo do psychiatrické léčebny. Měli by je tam zavřít a zahodit klíč!!!!!!!!!! ()

B.Jay odpad!

I když jsem neviděl ani jeden díl (na což jsem náležitě hrdý) dávám odpad, protože upoutávky v TV mi bohatě stačily. Nebudu hodnotit herce, kteří se k této příšernosti propůjčili, protože mohla u nich nastat životní situace, kdy prostě potřebovali vydělat peníze a to jakýmkoliv způsobem. Ale co budu hodnotit jsou diváci: Lidi, proboha to jste už opravdu zdegenerovali do takových rozměrů, že se nezmůžete na nic jiného než na tupou konzumaci těchto rádoby životních příběhů?! Budíček!!! Vypněte tu bednu a vytvořte si vlastní životní příběh. ()

Metalicum odpad!

Přijde mi, že takovéhle seriály se natáčejí jenom proto, aby se mezi ně mohly dát reklamy, a aby herci co zrovna nic nedelají (nebo nic neumí) nechcípli hladem. 0% ()

anyonecek odpad!

Jak po takové katastrofě jako Rodinná pouta, mohl někdo pokračovat s natáčením tohoto? Nejde mi to do hlavy. Tyhle jednotlivé díly snad vymýšleli pacienti v Bohunicích, každej si vymyslel jeden a z toho se dá usoudit, že v Bohunicích je dobrých 248 retardovaných lidí, kteří mají velkou fantazii. ()

kubilov odpad!

Na Primě nikdy nedávali dobrý seriály, všechno je to jedna velká mrdka na tisíc způsobů a VéKáVéčka rozhodně nejsou výjimkou. ()