Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

Aluminium

Prvá séria bola asi najlepšia, to preto sú tie dve hviezdičky. Ale ak by som mala hodnotiť VKV-čka teraz, tak by sa nedalo, pretože taký stupeň tu ani nie je. Prečo tento seriál nemôžu jednoducho ukončiť? ()

TaanStari odpad!

Néééé, dnes jsem neviděl svá Véééé Káááá Vééééčka!!!! Sračka sraček, Esmeralda měla alespoň nějaký ten umělecký ráz. ()

dawe787

Jediné díly, které se mi líbily, byly ty, kde hrál Navrátil tátu od rodiny. Jinak hrozná vymyvárna, která si dovolila skončit s otevřeným koncem. Určitě budou časem další díly a udělají z toho strašně ohromný comeback! ()

Money_too odpad!

Dodnes nechápu jak se na to mohl někdo dívat...;) to už i ta dementní ordinace je proti tomuhle nonšalantní dáma... ()

IBBY

...ani by mě vlastně nenapadlo vzpomenout na tohle "veledílko" ale nedavno jsem vedla dost emocionálně vyčerpávající diskusi na téma..."herectví Dany Morávkové" a teď jsem se shodou náhod ocitla tady...takže...nehodnotím protože jsem viděla (počítáno celkem) asi 60 minut čistého času ovšem v několika dávkách...no já nevím...říkat něco na téma vyhozených peněz je asi úplně zbytečné a taky proti mým zásadám...každému co jeho jest...ale vidět tu jednohlasnou "odpadovou" záležitost je vážně povznášející!!! ()

Finarfin odpad!

Praktikuji to tak, že se u podobných počinů podívám na jeden až dva díly a zpravidla se u toho věnuji duchaplnější činnosti (což je v podstatě jakákoli jiná), většinou když jsem na návštěvě u prarodičů, protože doma by mi z tohohle prasklo sklo na televizi. No a po tom, co to přetrpím je pro mě dostatečnou satisfakcí, že tomu mohu dát odpad a přečíst si vtipné komentáře zdejších uživatelů. Naposled jsem se docela pobavil u hodnocení Rodinných pout, proto jsem nemohl vynechat ani trochu toho mučení u VKV a stálo to za to :) ()

Bozvav odpad!

Začátek vypadal celkem slibně. Taková nenáročná blbinka na večer k žehlení. Bohužel časem se dílko přetransformovalo do obludné podoby, ve které se nám divákům pokoušelo vnutit, že je něčím, čím rozhodné není. Obdobně jako "růžovka", celý děj se smrsknul na hromádku přiblblých dialogů silně odtržených od reality, kde i seriálová hospodyňka má pocit, že tudy cesta nevede. ()

boyd. odpad!

to je děs, na to se opravdu dívat nedá, náš národ je asi úplně tupý, protože jsem slyšel, že to sleduje opravdu dost hodně lidí!!! ()

Pradlík odpad!

Taková blbost může mít pokračování????? Peklo je místo neustálých muk, tam vám to pouští pořád dokola, POMOC! ()

Elyon odpad!

Ne, ne, ne a ne! Tohle je snad ještě horší než Rodinná pouta. To už se raději každé úterý a čtvrtek večer učím na písemky, dá mi to mnohem víc než tahle neuvěřitelná sračka. ()

IvcaG odpad!

Ach můj bože proč? To je snad jediné co se dá říct na tento slabomyslný seriál, kterým nás TV Prima krmí už léta. Dle mého názoru je to totální odpad, nemusíte vidět 10 dílů a stejně se tam nic neděje, nesmyslné natahování děje, banální a stupidní zápletky to je to co nás tímto seriálem provází už samého počátku... Snad jen za to herecké obsazení, která se dá v mnoha přídadech označit za jedinou polechčující okolnost.... Alespoň za to to dám hvězdu ()

JohnSorrow odpad!

Popravdě i reklamy na dětské pleny mají lepší herecké výkony, bohatší vizuální stránku, komplikovanější děj, příjemnější herecké obsazení, duchaplnější dialogy a daleko lépe se na ně kouká... ()