Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

geron

Jsem ráda že seriál neskončil. Rodinná pouta či Velmi křehké vztahy. Já obidva seriály beru za jeden. ()

_aandyy_ odpad!

Než se dívat na tohle, je lepší si dát ledovou sprchu, sníst shnilé jabko a polít se smradlavou voňavkou za 6,50.. ()

Astrebleue odpad!

Je to odporný, ale občas u toho čtu nebo se učim jako s kulisou.Je to hrozný, ale rozhodně ne tak hrozný, jako stejné typy z produkce konkurenční stanice, u kterých se rozhodně nic nenaučim, páč se oběma rukama chytat za hlavu a držet si před sebou ještě knížku, to nejde dohromady. ()

Petus odpad!

Kam se hrabou telenovely. Přiznávám z těch jsem pár dílů možná viděla, ale dodívat se na jeden jediný díl tohohle czech šmejdu dokonce byl pro mě nadliský úkol. Díky bohu. ()

bond77 odpad!

Chápu, že natočit v dnešní době něco uměleckého je těžké, ale to co v televizi předvádí herci VKV je neskutečné. Absolutně překombinovaný děj s absolutně nechtíc hrající herci. Prostě ODPAD! AŤ TUHLE PITOMOST ZRUŠEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Alojs odpad!

Co naplat, tahle prefabrikovaně vyráběná zábava a lá "z postele do postele" na tisíc dílů je odrazem současné televizní (a koneckonců i společenské) bídy. Už když slyším v televizi tu znělku (Vé Ká Véčka...), naskakuje mi ekzém. Ordinace je oproti tomu oscarová zábava. U ní se člověk alespoň zasměje (byť nezáměrně). ()

Tiiso

Odpad jsem nedal protože ho z morálních důvodů nedávám, ale tento počin si nezasloužil ani jednu hvězdu a tak jsem se dostal akorát do svého vlastního rozporu. To nic nemění na tom, jak se najdou lidé, kteří dokáží takto zneuctít tv kameru. Ostuda. Typický příklad vedlejších proudů demokracie, která umožňuje i takovýmto způsobem vydělávat peníze. ()

yerdua odpad!

oooo pro plno duchodcu a duchodkyni je to rozhodne pastva pro oci, protoze jsem jeste nevidela moc duchodcu kteri by si vecernesedli a na tento cesky klenot se nepodivali ()

topi80 odpad!

Za vše hovoří jednání mé babičky. Nutno říci, že její vkus není úplně náročný. Sledovala pravidelně Dallas a Dynastii (tyto seriály by asi z dnešního měřítka přetékaly hvězdičkami jako nedoceněné skvosty), nepohrdla venezuelskými telenovelami a získala si ji i Rodinná pouta. Ovšem o smysluplnosti tohoto díla nejvíce vypovídá to, že když jsem chtěl koukat v televizi na fotbal (vlastní televizi jsem neměl), bez nejmenších problémů oželela půl dílu (nebo klidně celý) s tím, že jí jistě nic zajímavého neunikne. Až to jednou došlo tak daleko, že uprostřed dílu pravila: "To už si snad dělají srandu!", přepnula kamsi na nějakou debatu ve zprávách a už tomuto zpravodajskému tlachacímu pořadu zůstala věrná po další dny a měsíce. Inu i vkus někoho, kdo už moc jiné zábavy než televizi nemá, má své hranice, které se tomuto veledílu podařilo překročit. A co říci za sebe? Ať tady jenom nepomlouváme, vyzdvihl bych jeden světlý bod, kterým byl Jan Révai v roli inženýra Krátkého. Tento padouch snad za celý seriál neukázal jedinou kladnou vlastnost nebo náznak pozitivního jednání, přesto se jeho role Jan Révai zhostil s nadhledem, vtipem, ale i věrohodně. Pamatuji, jak byl pozván do nějakého zábavného pořadu, a dočkal se takového aplausu, že jsem si myslel, že John Lennon vstal z mrtvých. Inženýr Krátký tedy za pět hvězdiček, ostatní bych dal klidně i do mínusu. ()

RobbieM@N odpad!

Velmi nekřehké zacházení s inteligentním divákem, existuje však mnoho "nelidí", co se na tuhle zombie-frašku dívá. ()

Cortesz

Seriál, kterej dělá ostudu slova seriál. Seriál kde je vše špatný špatně - herci, hudba, děj téměř žádnej, a taky seriál, kterej mi způsobil migrénu a pálení očí. Ne tohle je prostě nekoukatelej humus, radši koukejte do zdi lidi, nebo jděte spát, uděláte mnohem lépe. ()

Fajt odpad!

Kdyby herci byli honorováni podle hodnocení v CSFD, zajisté by si velice dobře rozmysleli učinkování v těchto OBLUDNOSTECH !!! ()

vlKousek odpad!

Vé ká véčka, fakt nejlepší český seriál všech dob!! Kdyby se ten seriál mohl zosobnit, tak bych si o něj ani kolo neopřel:D ()