Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

eFrankie odpad!

Tento komentář jsem psal již u Rodinných pout, ovšem vůbec nic se nezměnilo, bohužel se to možná stále zhoršuje, a to je už co říci, doufejme, že tato "pravielná dávka emocí" brzy vychladne a skončí......Naprosto nezajímavé, naprosto trapné a neskutečně tupé... Byl jsem "nucen" zhlédnout pár dílů, jelikož naši na to koukají a dokonce si i některé díly dočasně nahrávají, aby jim náhodou něco neuteklo, a to je opravdu morbidní pro mě... Absolutní odpad! ()

sitmin

Luxusní záležitost z domácího prostředí. Seberealizoval jsem se snad v deseti skvěle zahraných postavách v čele s danielem bimbasem. Geniální! Bravo! And the oskar goes to ......... Bimbas!!!! ()

TheNail odpad!

Víte co je divný?..že můj otec je k filmům velice vybíravý, ale na tuhle s prominutim výsostnou kokotinu se dívá pořád. ()

MysterioD odpad!

Český pokus o to dostat se na úroveň jihoamerických Odpadových!!! telenovel který vyšel na výbornou. Skvělé ingredience jako například díly naprosto bez děje a samozřejmě ti nejhorší čeští herci. Hodnocení odpad! je zcela na místě a plně po zásluze . . . Gratuluji a tleskám ()

PavHer odpad!

S jak velkou lítostí jsem se dnes dozvěděl, že čtvrtá řada, která v těchto dnech začne, bude úplně poslední :-D Konečně tahle mizérie skončí! České 'Tak jde čas', kde každá mužská a ženská postava spolu něco má nebo měla, a když dojdou kombinace, tak prostě přijde někdo nový a okoukané tváře odejdou, sledování tohohle braku je úžasná ztráta času (sorry mami). 0% ()

Agent24 odpad!

Kokotina. Kokotina a znovu kokotina. Radši koukat kocourovi do prdele. To je totiž záživnější než slavné a opěvované VKV. Hrajou tam vůbec herci nebo bezdáci?? Prima chce asi trumfnout novu v zoufalství a celkem se jí to daří. Viděl jsem pár dílů a šlo o hovno. O velké křupavé voschlé(VKV) hovno. ()

Motherlovebone

Moji vzdělaní kamarádi to sledovali pravidelně a měli to za grotesku typu Frigo na mašině. Pokud tedy dílo naplní aspoň někoho, musím ohodnotit jednou hvězdičkou. ()

Luciyen odpad!

Další "unikátní" český seriál o ničem. Stačil mi jeden díl a už jsem se nemohla dívat na další ... přišlo mi to, jako kdyby to nikdy nemohlo skončit. Že já pořád dávala naději českým tvůrcům, že někdy vypracují normální seriál. Ale začínám to vzdávat... obsazení mi vůbec nesedělo a ta hudba mě fakt dostávala, hrůza. ()

T600 odpad!

Proboha já pořád nemůžu uvěřit, že se něco takového mohlo natočit. Vždyť je to trapné, bez příběhu, herci tam podávají absolutně žalostné výkony. A to není konec. Kamera příšerná, to co tam hraje to je hudba? A ano, především zmalovaný ženský. Tohle je česká verze seriálu jako třeba Marina či Aliso jdi za svým srdcem. Fuj. Hnus. Už to nikdy nechci vidět ()