Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

iveta234 odpad!

Nevadí mi různý typ seriálů, ale tento opravdu ne! Děj hrozný, herci snad dobrý, ale co si mají počnout s tak nemožným dějem!Opravdu nic lepšího než odpad si nezaslouží. ()

mcamino odpad!

Tady bych to popsal stejně jako Rodinná pouta, jen VKV spadly do ještě větší propasti, prostě horor na to koukat, horor o tom mluvit, horor na to pomyslet=odpad! ()

Harris777 odpad!

Jestli si někdo myslel že VKV bude dobrý serial v Česku tak určitě nežije Česku. Nejblbější seriál co jsem snad mohl vidět. ()

ohinek odpad!

Gratuluji tomuto nechutnému projektu. Zkratka, nebo i plnohodnotný název se staly obecně užívanou frází a svou neskutečnou vlezlostí, otravností a všudypřítomností se mu podařilo vštípit mi Danu Morávkovou jako neskutečně nesympatickou postavu reprezentující ve všech telenovelách, do kterých vlezla a ještě vleze nekonečné bolestínství, stěžovatelství a falešné, tak neskutečně hluboké neštěstí. Pár facek. ()

MKV odpad!

Párkrát jsem měl tu "čest", ale po dialozích, které výchazely z úst hercům, jsem si říkal, jak někdo může plýtvat časem a sledovat takovou zhovadilost... ()

mikruu odpad!

Takovehle "duchaplne" porady snad ani nema cenu komentovat. Soudny clovek si udela obrazek po par minutach. Ale kdyz se to nekomu libi... Aneb jak pravi klasik "proti gustu..."... ()

Dairokkan odpad!

Ale musím říct že mě dlouho nic nepobavilo tak jako nový, a vskutku geniální název "Rodinných pout", který mi tehdy přivodil opravdu pořádný ROFL. Nicméně, jinak je to samozřejmě pořád ta stejná dávka emocí, takže odpad! ()

Wlashack odpad!

Proč odpad? Tento seriál je totiž vlastně něco, co se nikdy nedozvíte, jak dopadne a to mu škodí nejvíc. Rozjede se asi 10 vzájemě nějak na sebe navazujích zápletek, co nejvíce se zamotají a propletou a .... nic se nevyřeší, nevysvětl, neukončí. V plně rozjetém ději, kdy čekáte, jestli někdo dá už Anreji přes hubu nebo ne, jakoby scénaristi stiskli RESET a rozjedou novou řadu seriálu! Půlka postav zmiizí úplně, druhá zapomene to co se v předchzí sérii rok řešilo a celé se to opakuje. Poslední dobou je mi z toho fakt na zvracení, protože nevím, jestli se mám smát, brečet, hystericky se vztekat, co za hovado vymýšlelo ty stupidní role, nebo jen tupě zírat. ()

Marquetita odpad!

Toto je vážně nejblbější seriál, který jsem kdy viděla. České seriály stály vždycky za nic, výjimku tvoří třeba Chalupáři, Nemocnice na kraji města apod. Ale tenhle seriál... horor. ()

ToddB odpad!

Když shlédnu české herce např. ve Slaměném klobouku a porovnám to s prkenými výkonny v tomhle skvostu, které jsou předváděny v lepším případě hereckýma nulama, v horším případě serebritama typu rosnička, hokejista , miss , mám chuť vyhodit televizi z okna. Ale co bych se rozčiloval ..... welcome to Czech republic :-/ ()

dejf30 odpad!

Nejhorší na tom je to, že několik mých přátel to doslova žere. Nechápu, jak si můžou takhle nechat vymývat mozky. ()

BonesBoris odpad!

Nechápu jak někdo kdo není psychycký narušený dokáže přetrpět víc jak TV spot tohohle veledíla.Za tohle by se tvůrcům měla udělat povinně lobotomie. ()