Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

embecka

Na pridávanie hviezdičiek si netrúfam, lebo akosi ani neviem, čo hodnotiť, čo nie... Skôr sa zamýšľam, prečo som toto pozerala. Ono to bolo miestami také hnusné a čudné, že sama sebe nerozumiem... Ale hnusných vecí som už videla kopu, takže to bolo iba príliš čudné, ja som sa cítila čudne a oni sa museli cítiť čudne, keď to natáčali... (hnisajúci penis a vydrapený necht = top hnusu) ()

Teardown odpad!

Nikdy bych si ani na vteřinku nepomyslel, že pochválím film Cabin Fever. No a už vůbec by mě nenapadlo, že do tohoto komplimentu zařadím i samotného Eliho Rota. Bohužel vznik druhého dílu mě k tomu doslova donutil. Ti West měl asi hodně upito, když pustil mezi lidi takovejhle žánrově nezvládnutej paskvil, narvanej k prasknutí absurdními obsahy, trapnými projevy všech hereckých "ikon", podivnou nesourodostí a desítkami dalších kototin, které z toho udělali tupě imbecilní grotesku. Už to přesunutí z lesa na půdu školy mě nepřipadal jako dobrý nápad. Nu což, prostě Cabin Fever 2 vyvolá takové nadšení asi jako radost pasažérů při zjištění, že hlavním pilotem letadla se právě stal fousatý pán s ručníkem na hlavě. ()

KOZEL84 odpad!

Je mi jasné že tohle Ti West nemyslel vážně,ale to nic nemění na tom že mám chut' umlátit ho sekyrou.Tohle je absolutní hnůj a dno každého dna.Jako fakt mě tohle mělo bavit??!!!Radši sem si měl stáhnout vir! Na závěr dotaz.Od které doby jsou (dobré) horrory o nechutnosti??PS:a to se mi jednička fakt líbí ()

Meteorista odpad!

Sakra práce říkal jsem si, že bych měl ocenit alespoň ten "humor" a tu trochu návaznosti na jedničku. Konec byl taky všeříkající. No, ale naštvalo mě, že takovýhle blbosti přeložej do češtiny hned... ()

hiroshima odpad!

Všechno špatně. To jsem jednou zase dostal chuť na horor a takhle to dopadlo. Jelikož se mě jednička docela líbila, šel jsem i do dvojky. Neměl jsem to dělat. Levné, trapné a nechutné. Horor? Ne! Komedie? To sotva. Vydržím hodně, ale u Cabin Fever 2 jsem opravdu bojoval abych to vůbec dokoukal. Špatné herecké výkony. Špatný film.... ()

Vaiollet

Jedna hvězda za titulky a sympatického hlavního herce. Jinak hloupá a přehnaná blbost. Často mi to spíš přišlo jako komedie než horor. ()

Yarwen

Jednička byla výborná, na dvojku jsem byl proto velmi zvědavý. Dobré byly animované kousky na začátku a konci filmu, ty samy však nejsou schopné vytáhnout snímek byť jen k průměru. Množství logických kiksů a nesmyslů (vrcholem byla amputace ruky) srážejí film dolů. ()

Deratizer

Po Cabin Fewer 1 jsem o tento díl nejevil už žádný zájem. Pak jsem o to přece jen zavadil a zkouknul to a opět skoro odpad. Je to nasáklý černým humorem, ale demence a lacinost z filmu srší na sto honů, prostě hrozná kravina. Příběh tradičně tuctovej pro mládež o mládeži, herci neherci a jediný pozitivum jsou ty krvavý triky a scény, to se celkem dalo, dal bych i dvě hvězdy, ale unáhlenej a nečekanej konec, kde jsem čekal že film ještě bude nějak pokračovat dál a film pro mě skončil tak nějak jakoby rozdělanej bez konce, to srazil na jednu hvězdu. ()

Hapretor

Ale fuj. Co to jako má být? Atmosféra jedničky a občasný vtip či nadsázka je fuč. Místo toho hodně krve a řevu. O ničem!!! ()

sadlokan

High school agitka o prevenci proti šíření infekčních chorob pro nepřizpůsobivé studenty,Somebody put something in my drink.Třeba se tam vychcal. ()

GOREGASM

Tolerovatelný slepenec hnusu, goreu a studentské romance, který nedrží pohromadě všechny ve filmu vyplivnuté tělní tekutiny, sperma nevyjímaje (pamětihodná scéna ;-), ale plošně aplikovaná nadsázka, která nenásilně donutí nebrat film od první minuty vážně (povedené animované intro a outro). A přestože jsme mučeni obligátním znázorněním vyspělosti americké mládeže a klišoidního bully konceptu, dá se střízlivá stopáž zvládnout bez zívnutí a definitivně vyfuckovat původní Rothův Cabin Fever. Proč se někteří režiséři pouští do samoúčelně vomitoidních scén typu detailně hnisající "vercajk" bohužel má hororová makovice doposud nerozlouskla. 40% P.S. Už vím... asi je to bžunda točit ;-) ()

domirovec

Ajóó, já už tomu všemu rozumím, on to není horor, ale komedie! Aha! Teď už mi to začíná vše dávám čím dál větší smysl! Přece jenom, původní Chatová Horečka nebyla zrovna nejpříjemnějším filmovým zážitkem, ba naopak, byla nudná, otravná, nedomyšlená a v některých částech i tak diváka nasratelná, že jsem až nemohl věřit svým krásným očičkám. Chatová Horečka 2: Žádná Chata, Pouze Tupí a Nepříjemní Studenti tedy dává silně najevo, že s radostí a naplno chčije na Rothovu původní body horor slátaninu a naplno ze sebe nedělá hororový gorefest, nýbrž ujetou studentskou romantickou komedii. Bububu. I když proč ne, že jo? Ona to zas tak otravná a nudná Horečka jako ta původní nebyla, jen kdyby tam bylo méně těch zamilovaných pitomůstek, které mi zde lezly jednoduše dost na nervy, a to jsem velký milovník! 3/5 ()

Johny M.

Chřipka se přemístila z lesní chatky na školu a kde se možná trochu ubralo na kvalitě, to Ti West dohání na kvantitě. Docela brutální, dost nechutný a děsně vtipný (ale neřek bych, že zas nějaká parodie) pokoukání. Na direct to dvd pokračování celkem slušný - 3,5* ()

dainio

Pokračování, které je tom kvalitativně stejně jako první díl. Takže takový standart no....standart, kde podle mě o něco přibylo nechutných scén a krve, která teče snad ze všech lidských orgánů a otvorů. Herecké výkony jsou průměrné (zkrátka nic vyjímečného). Možná bych vypíchl výkon Giuseppe Andrewse, který si zahrál i v jedničce. Ten si myslím, že svou roli pařmensky-laxního policajta hraje fakt dobře. Ale to je asi tak všechno....film zralý na *** u kterého se nenudíte. ()

helraiser

Rozhodně sklamání, po víborném prvním dílu se jedná o hodně slabší pokračování i když své kvality to jistě má. Ale spíše než o horor se jedná o krvavou komedii i když místy pěkně brutální, ale jako celek spíše slabší průměr. ()

Kissak

Celkem obstojné béčko, které odpovídá mojí představě o tom jak by měl dobrý béčkový horror vypadat. Sem tam nějaká humorná situace, sem tam trochu hnusu, trochu sexu a hodně krve. Ani výběr herců nebyl špatný, což nebývá pravidlem. Dobrý animovaný úvod a závěr. Je to natočené ve stylu Tromy, jejichž filmy patří mezi mé oblíbené. Takže film u kterého jsem se vcelku pobavil a nenudil. Co chtít víc? Tři hvězdičky si zaslouží. ()

AngelG

Pokračování mě docela mile překvapilo. Od nudné Rothovy jedničky se dvojka vyšvihla sice v dooosti nechutnou (ne že bych si stěžovala), ale v mnoha ohledech příjemnější podívanou, se snesitelnějším obsazením. A hlavně se to nebere tak vážně, což získává hodně významné plus. ()