Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

intro

První díl byl celkem povedeným hororem, ale z tohohle pokračování udělal Ti West blbou komediální hororovou kravinu. ()

mikhail odpad!

Ani vtipné, ani napínavé. Pritom postavy boli vcelku zaujímavé, len ako celok to bolo veeeeeeeľmi chabé. ()

HEED

To je ale strašná blbost. První díl byl o mnohem lepší, na příč tomu tady bylo zase více krve a nechutností. Ženské role absolutně neseděly ( do hororů patří přece krásky, v tomto ohledu byla jednička lepší) ()

Pitryx

Viz koment k jedničce. Stále nechápu, proč se musí ve filmu hrdinové vykecávat a domlouvat, zda půjdou na ples. Každý ví že ano, tak proč čtyřicet minut čekat, že jo. Spousta hluchých míst která klidně možno přeskočit. Opět jen odměna za slušné gore efekty, kterými se zpočátku opět notně šetří. Děj určen teenagerům, kteří se chtějí nudit.++++++Tak za ty malůvky na konci dvacet mínus. Jinak je zde jen využito potenciálu prvního filmu, postrádá jeho atmosféru. Zdlouhavý úvod, pak nejasnost na nejasnosti a pár nesmyslů. Celkově to hodnotím tak, jak píši ve svém osm let starém komentáři. ()

habertek

Překvapivě dobrý horůrek... Hlavní gól filmu byla nákaza ve škole a krvavý maturitní ples...to byl vcelku nářez! Nebo sex s hrošicí v bazénu? Jako pomyslnou třešničku na dortu nám režie naservírovala animace vlažené do filmu... ()

Falstad

Jedním sloven, nevýslovný humus, aneb když sáhnete po tipu filmu, který je úplně mimo vaší parketu - bohužel se to musí odrazit v mém hodnocení ... po celkem příjemném začátku, který zachraňuje tento snímek od odpadu, je tu už jen přemrštění odporných scén a přehnaného gore. Snaha o propojení s komedií je potom už vrchol. U jiných filmů mi přehnaně krve nevadí, tady už je to ale moc a hraničí to, podle mě, se zdravým rozumem - proto radím, nechcete-li si zkazit chuť k jídlu, nekoukejte ()

Oxymoron5

Hodnocení stejné jako u jedničky. Je to taky dvojka, že? Více krve, více mrtvých, více všeho prostě. Tady někdo tlačil napilu, až si přeříz pracovní stůl. Ale snaha se cení a při záběru na napůl sežrané nádobíčko, jsem se bál o to své. Podle mě to první díl nepřekonalo. ()

oliveros

Prvoradá ambícia spraviť film čo najviac nechutný, kruto podkopáva všetky ostatné prvky a odkláňa režisérovu pozornosť spočívajúcu v bdení nad zachovaním akejsi dôstojnosti Cabin-u. Vznikom tohoto pokračovania je "séria" Cabin Fever pre mňa len veľkým omylom. Spring Fever dokonca ešte viac rozbíja veľmi krehkú pozerateľnosť len ťažko priemernej jednotky. ()

Yin

Oproti jedničce výrazný krok lepším směrem k sice laciné, ale místy zábavně morbidní hororové komedii. ()

kenny79

Skoro celý film se odehrává a nebo se točí okolo maturitního plesu v jednom zapadlém městečku, kde se objeví smrtící virus ve vodě. VIZ OBSAH : Škola je uzamčena a pár šťastlivců, kteří měli to štěstí, že se nenapili, se snaží přežít chaos, který vypukne. ()

djbarrel

Celkem ujetá, bizarní blbina, která docela dobře dokázala pobavit. Horor v tom lze najít stěží, ale dost to připomíná osmdesátkový béčka. Taky málo hororu, trochu víc srandy a hromada nechutností. Celkem to funguje - 55 % ()

Psychotic17

Velká slabota. Nesympatiční herci, mizerné gore efekty, nereálné postavy, nefungující a trapný humor, ve filmu asi tak 150x zazní slovo 'prosím'. Tohle prostě nelze brát vážně. Asi jsem už moc starý. Jednu hvězdu dám jen proto, že to mohlo být ještě krapet horší.. asi. 15%. ()

moviefan4

Prečo niekto po dokonalej jednotke ktorá mala super atmošku a vážny dej, spravil z dvojky komédiu? Absolutne mi tento film nesadol a bol pre mňa osobne mega nudný. 1* dávam za animovaný začiatok a koniec a za gore ktoré sú pre mňa jediné dve dobre veci. ()

J.Mayen

Opet snimek plny srandy, a debilnich studentu, ktery si nezaslouzi nic jineho nez smrt, brutalni rozklady tkani umozni mlsnemu divakovi prijemnou podivanou, ktera je jen o malo slabsi nez predchozi jednicka. ()

Nikolas__

Tenhle film jsem si nechával docela dlouho ujít, původní Cabin Fever od Rotha je jedna z mých nejoblíbenějších hororových komedií všech dob. Proto jsem se tohohle filmu vyloženě bál a nakonec to tak hrozné nebylo. Překvapily mě docela dobré postavy, a jejich vcelku logické jednání počínaje skoro celým snímkem, vyloženě se mi nelíbila zápletka. Zpracování je sice fajn, a námět si svůj základ ponechal, každopádně ten film je ve výsledku úplně jiný než jednička. A to je pro mě jednoznačně mínus. Na začátku si to ještě hledalo svou cestu, vážně bavit mě to začalo až zhruba od dvacáté minuty. Co se ale opět moc nepovedlo, bylo závěrečných pár minut, celkově to ke konci dost ze sláblo. Taky film není  taková splatter šílenost jak tu nějaké recenze prezentují - asi tak dvě tři nechutné scény, nic víc. Jsem překvapen že tímto dílem série neumřela a dočkali jsme se ještě Patient Zero a Remaku. No i tak jsem ve skrze docela spokojen, ještě mě možná příliš nesedl docela otravný hlavní hrdina, ale ve výsledku to aspoň není jen komedie, ale snaží se to být i docela vážné. Jenže Ti West je "jen" nadprůměrný hororový režisér a Eli Roth je maniakální génius. To je zásadní rozdíl 6/10. ()

JerryMalfoy97

Druhý díl je výrazně slabší než jeho předchůdce, ale i tak jde o lehce průměrnou podívanou. Příběh je hned od začátku filmu předvídatelnej, ale jelikož to poměrně rychle odsejpá tak nenudí. Herci zahráli tak jak měli, samozřejmě se tam našlo spousta pitomejch dialogů a nelogičností. Co se týče kamery, tak mě přišla dost amatérská, ale u takovéhoto filmu mi to vůbec nevadilo. Dál musím určitě zmínit fajnový songy. Za mě 56%. ()