Hrdina americké komedie Jackie Moon se vrací do rodného města, kde chce trénovat svůj basketbalový tým. Jenže Flint Michigan Tropics jsou nejhorší v lize a pokud chtějí přežít, musí zvítězit.
V roce 1976 se Americká basketbalová asociace ABA ocitá na pokraji kolapsu. A právě tehdy se vrací do rodného města Jackie Moon, který se prosadil díky úspěšnému hitu Love Me Sexy. Nyní chce naplnit svůj dávný sen a koučovat basketbalový tým. Jenže ten, na který získal licenci - Flint Michigan Tropics - je nejhorší tým v lize a hrozí mu vypadnutí, zvláště když ABA ohlásí plánované spojení s konkurenční NBA. Pokud chtějí přežít, Jackie a Tropics musí dokázat zdánlivě nemožné - zvítězit. V hlavních rolích americké komedie režiséra Kenta Altermana hrají Will Ferrell, Woody Harrelson, Will Arnett, André Benjamin ad. (oficiální text distributora)

Spooner

Willu Ferrelovi po několika úspěšných komediích narostlo ego a zkouší na nás další ze svých kreací v další sportovní komedii. Jeho rádoby vtipkování a sprostá mluva je ovšem v tomto případě trapná už od začátku a člověk,že mu tenhle film asi žádnou velkou srandu nenabídne, i když si nejspíš Ferrel myslí opak. Mně už se ale po těch pár filmech okoukal a už mi nemá vůbec co nabídnout. Woody Harrelson taky vypadá, že podepsal úplně jinou smlouvu než chtěl a vypadá tady fakt divně. Navíc vtipnou scénu nebo nápad, aby tady člověk hledal lupou. Celý je to prostě moc blbý a nudný a Ferrel nezajímavej. Jestli ho z tohodle bahna nevyhrabou Step brothers, tak už nevim co. ()

Xmilden

Další z řady trapáren Willa Ferrella. Už mu nestačilo být automobilovým závodníkem, ani mu nebylo dobré být krasobruslařem, nyní se převtělil do role basketbalisty. Co příjde příště? No nechme se překvapit, každopádně jestli někdo hýbe sportovním světem tak je to Will. ()

juta

Klasická, fajnová sportovní komedie, která ale nepřináší nic moc nového. Will Ferrell si drží svůj standard. ()

JohnnyD

Holy cocksucker! Will Ferrell sa vrátil ... a je stále tým istým Willom Ferrellom. Je vulgárny, nadržaný, sprostý, primitívny, hlúpy, machistický, narscistický a arogantný ... proste je stále takým, ako ho milujeme. Celý film dopĺňa množstvom bombových gagov s nádherne dementným dejom (MEGABOWL!) a jeho hlášky v sekunde kultovejú! Kvôli tomuto Boh stvoril komédiu! BLBÝ A BLBŠÍ 21. STOROČIA!!! "It's like Titanic ... with bears!" ()

sheen

Další povedená Ferrellovka. Já ty jeho filmy žeru. A tenhle má sakra šmrnc a ještě k tomu sportovní. Je to pěkná podívaná, hlavně je zábavná a uteče jako voda. Ferrell jako obvykle vypustí pár super hlášek ale nejvíc mě teda dostal ten "babičkovský" trestný hod. ()

misterz

Asi moja najslabšia Ferrellovka. Nudný scenár síce obsahuje veľa vtipných scénok, problém bol však v tom, že väčšina z nich nebola vtipná. Neboli zlé, nezachádzali do trápností alebo fekálií, len sa pri nich nedostavili ten očakávaný smiech a zábava. Proste nuda. Popravde, najviac som sa bavil pri postavičke Jackie Earle Haleya - chudého hipisáka, ktorý stále márne čaká na svoje peniaze :). Našťastie zásluhou Willa Ferrella - majstra každej katastrofy :D, sa tu našlo aj zopár svetlých momentov, ktoré film vytiahli aspoň na tie dve hviezdy. 40/100 ()

2-Xtreme

Za prvé: milujem basketbal. Za druhé: mám rád Woodyho Harrlesona a Will Ferell je sympaták. Semi-Pro je celkom slušná priemerná komédia, ktorá ničím nevyniká, ale pobaví. Drží sa známeho klišé, ktoré je v športových filmoch videné skoro stále a napriek tomu mi to nevadilo a po celý čas som sa bavil. Ale viacej než 60% nemôžem dať ani keby som chcel :) ()

Javert

Dobrá oddechovka, která ač má otřepaný scénář, baví. Naprostá většina gagů je opět na bedrech Willa Ferrella, což filmu prospívá. Z celého dílka navíc čiší atmosféra funky 70s. Líbilo se, ale je to prakticky stejné jako další Ferrelovy komedie. ()

kingik

Po automobilovém závodění, fotbalu a krasobruslení se komik Will Ferrell pustil do basketbalu. Je to docela legrace. 60% ()

ed_wood

Vidno, že Will Farrell je "pán herec a srandista od narodenia":). Lenže v tejto komédii sa mohol snažiť ako veľmi chcel, vôbec to nepomohlo. Slabučký scenár a ešte slabší humor. Harrelson nehral nič a takisto ani ostatní herci. Farrellova ďalšia komédia zo športového prostredia, ale táto je asi najslabšia (tromfla ju asi len Zelená je tráva) ()

oje

Sportovní komedie se zoufale nízkým počtem dobrých fórů. Samotnej sportovní příběh nic moc a celá stylizace do 70. let taky na zábavě příliš nepřidává. Ferrell v jiných snímcích přesvědčil, že bavit umí, Semi-Pro ale nadání a schopnost improvizace vyniknout nenechal a jeho talent zašlapal mezi ostatní kamsi k naleštěné palubce. Mezi ostatními herci pak nebyl jediný, který by to s ním odtáhnul a tak mohl Harrelson a spol pobavit leda loknama na hlavě. Bylo to slaboučký, skoro až ztráta času. ()

Happens

Farrell nám uvařil polévku tuctového příběhu o sportovní výhře loserů a opepřil to špetkou svého klasického humoru a situacemi, co nedávají smysl. Bohužel, je to furt takové bez chuti. Párkrát za film se člověk zasměje z plných plic, ne, že by nechutnalo, ale furt to není tak hutný humor, na který jsem zvyklý. Je to taková ta oddechovka na sobotní večer, kabát a mozek nechte v šatně. "Je to jako Titanic, ale plný medvědů." ()

Arsenal83

Ten slovenský názov sedí viac, to boli fakt dementi. Ferrell vždy staval svoj humor na nezmyselnom presexualizovaní všetkého, ako keby mal z tej svojej klobásy komplex. A keď sa už nevie kam z konope, tak tam hodia nejaké zvratky. Vlasatý Harrelson bol o niečo lepší, ale aj tak som bol najmä zvedavý na Mauru Tierney, moju obľúbenú zo seriálu Aféra. Bol som zvedavý, či už vtedy mala tak divne skrútenú hubu a nie, bolo to o niečo lepšie. ()

jojinecko

Semi-pro je skrátka "party movie" - dementné, trapné, hovadské, ujeté, "neinteligentné" a pod...Na filmy tohto razenia treba mať náladu a atmosféru a ja som ju mal:) Nie je to prvá liga ako Napoleon Dynamite ale zabavil som sa v rámci možností skvele:) ()

TheEvilTwin

Pár povedených hlášek se zde našlo, ale nic světoborného to není a v kontextu zbytku je to prostě pořád jenom až moc blbé béčko, které nemá jediný faktor táhnoucí film dál než do podprůměru. Čekal jsem větší zábavu. ()

Jenda

po 15 minutách jsem si říkal, jak je ten film nudný. Po třiceti minutách jsem si zoufal, že to snad ani nedokoukám. Tenhle film je totiž vážně nuda a doporučuji ho jen v případě, ře se váážně nudíte a máte spoustu osobního volna. (dlouhé prázdniny, nezaměstnanost) ()

Kolty a magie

Kolty a magie