Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Renie42

Byl mi tento film doporučen shlédnout a určitě jsem neudělala chybu. Vtipné scény, Adam Sandler jako superman bojovník kadeřník s velkým kolíkem :-) a dokonce i Rob Schneider tam měl svoji vtipnou roli. K takovýmu kadeřníkovi bych určitě někdy zašla :-). ()

Kleopatr

Film jsem viděl poprvý s českým dabingem, to si ode mě vysloužil za malou vtipnost dvě hvězdy. Odstupem času jsem film náhodou uviděl v originálním znění a bavil jsem se náramně. Ačkoliv nejsem fanda, Adam Sandler je vážně výbornej a vtipnej. ()

Vanguard77

Ačkoliv ke konci už film sklouzává za hranici trapnosti, první polovina filmu byla podle mě velice zábavná. Je to ztřeštěné a přitažené za vlasy, ale má to něco do sebe :) Nebýt turnaje s hackisákem a Mariah Carey, s níž se film dostal asi do nejtrapnější fáze, byla by to opravdu velmi vydařená komedie. Ale i tak nadprůměr. ()

dundy666

I přes neskrývanou stupiditu celého filmu, jsem se u něj neskutečně nasmál a přišel mi vážně super. Rád se na něj podívám kdykoli znova takovýhle komedie člověka prostě, jak nenaštvou, tak neohromí. Moje guilty pleasure :) ()

sniperjozef

Bláznivé komedie celkově nejsou můj šálek kávy. Počínaje Brunem a končeje Boratem. Ale tohle je něco jiného! Nevím proč, je to udělané na stejný způsob jako již zmiňované bláznivé komedie, ale... To je ono, to ALE. Je tu něco navíc, něco co ostatním bláznivým komediím chybí. Pět hvězd jak vyšitých. :) *DISCO, DISCO, GOOD, GOOD* (: ()

Uberlord

Je to sice naprostá blbosta a úleťárna jak kráva, ale zasmál jsem se vydatně. Na pohodovej relax a výplach mozku jak dělaný. 3/5 ()

PAVLIS

Gerontosex, kopaná s psíkem, Mariah Carey a nebo hromada narážek na palestinsko-izraelské vztahy. Že to nejde dohromady? To vyprávějte izraelskému Bondovi, který se touží stát kadeřníkem a jehož brácha musí být přinejmenším Borat. ()

borohub odpad!

NO TO SI SNAD KURVA DĚLÁTE PRDEL? CO TO MÁ BÝT? Kdybych to měl shrnout jediným slovem tak je to slovo stupidita. Začátek vypadá nadějně, avšak vyvrcholí to v totální krávovinu a vrchol toho všeho je granát ve friťáku (nebo co to kurva bylo?). Ke všemu tyhlety filmy kompenzují svojí trapnost oplzlým humorem, opravdu mi nepříjde vtipné když zohan šuká s každou babou je to spíše nechutné. A aby si režisér zajistil nesmrtelnost v každé druhé větě opakuje slovo prdel či něco podobného. Proč? Tohle je humor pro děti z mateřské školky.. Je to trapárna, která si dělá srandu(snaží se o to) z docela aktuálních a vážných věcí. Amíci, už se sakra naučte točit. Připadá mi, že razíte "kvanita je lepší než kvalita", bohužel pár posledních vašich komediálních snímků je toho důkazem ()

Boudyy

Ale jo. Daková delší oddychovka o neporazitelném izraelském agentovi, který chce zanechat boje proti teroristům a splnit si svůj sen stát se kadeřníkem. Dalo se z toho vytěžit však daleko víc, než jen tisíckrát ohranou romantickou zápletku a humor-nehumor na téma šukáni babiček. Čekal jsem záležitost typu Borata, i vzhledem k podobnosti hlavních hrdinů, ale dostal jsem americkou feelingovou hloupost, jejíž námět dostali do rukou ti nesprávní lidé. Vážně zklamání. Ale potěšil mě John McEnroe, to jsem na chvíli zbystřil více, než je tomu tento film hoden. ()

anyonecek

Bláznivá komedie s Adamem Sandlerem. Nic tu nedávalo nějaký velký smysl, ale ty vtipné scénky, ty stály za to. Určitě jedna z těch lepších amerických komedií a jako bonus krásná Emmanuella :P. Scénky se skůtrem, servírováním ryb a nebo předvolba při volání ty mě prostě dostaly a nebyly jediné.Určitě můžu doporučit na zabití nějakého času. ()

kubilov

První půlhodina je až po okraj naplněná skvělými vtipy a scénkami. Zbytek filmu zvolna uvadá, sem tam se objeví zajímavější část, ale nic extra. ()

Fenris 13

Začátek vynikající, skvělý černý humor vystihující trefně vztah Palestina-Izrael. O nástupu do kadeřnického salonu pak zbyla jen trapnost. Škoda, tohle mohla být klasika. ()

BadAs

Vrchol sandlerovy kariery..totalni bomba a srdcovka...velmi vtipn a inteligentni filmik berouci si na musku nenavist palwstyncu a izraelcu ale tim dobrym motyvacnim zpusoben. ..kde laska a tolerance zvitezi nad rasovini predsudky..krasna myslenka je nosnym pilirem filmu stejne jako neuveritelne nabuseny sandler ktery zde dosahuje vrcholu sve fyzicky...fakt hezka postava...tolik vtipu se snad neda najit v zadnem jinem filnu...je to hrozne prijemna pokoukana co vam zpravy naladu tak ze budete tancit!!!!.vtipny a moc dobry soundtrack vede scena s trhlou ale totalne krasnou anergickou pisni adama anta do ktere zohan sandler.pridava sve bozi tanecni kreace ...krasny film ktery bavi stejne dobre jak ty nejlepsi kousky s de funesem ()

MatyTM

Naprostá blbost.Je to taková ptákovina, že se u toho člověk musí smát.Film se scénářem, který by vymyslel každý, kdo dokáže přemýšlet déle než pět minut.Upřímně takový harém jaký měl Zohan by si přál leckdo... ()