Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Shitonit

Jak je kurwa možný, že komentář k Zohanovi píšu až teď? Jsem to viděl asi stopadesátkrtát jak se kurwa píše 150x? Divný slovo, no já mám taky rád kozy, a koza je svatá, že jo,a Zohan je borec, to snad ani není film, to by asi měl bejt kult, páč to je taková prdel, že si to jdu sjet po stopándesrátkrátýajedný, kurwa, jak se píše po151xtý ? ()

koudi

Nějaké scénky hodně vtipné , nějaké méně, nějaké vůbec. Komedie ve stylu aka Leslie Nielsen s bavičem Adamem Sandlerem, kterého mám hodně rád. Myslím si, že si nepohoršil ani nepolepšil. První půlka filmu hodně vtipná, druhá zaostává proto průměrné hodnocení. ()

MrMir

Velice kolísavá záležitost - skvělé gagy jsou střídany trapnostmi a chvílemi nudy (!), které zapřičiňuje zejména zbytečně dlouhá stopáž. Hodnocení ubírá i poměrně slabý konec. ()

petisek

Ani sám neviem prečo, ale musím dať 4*. Ono je to tak sprosté, až sa mi to páči. Jedna z vydarenejších sandleroviek. ()

OldaB

Výborný začátek, později film sklouzne k nudě. Faktem zůstává, že podobný film jsem nikdy neviděl a možná dlouho neuvidím. Dělat si srandu z konfliktů mezi Palestinci a Židy, klobouk dolů. Ovšem pozor, vůbec to není trapné! ()

Suomi

Celkem nudný film, málo povedených vtípků,dost trapných a stupidních. Nechápu jak si někdo může myslet, že je vtipný když zohan klátí přes půlku filmu starý ženský, jediný plus je role Roba Schneidera, ta je celkem povedená. ()

Dinsberg

No teda. Sandler po jeho peckách 50x a stále poprvé a Trestné lavici natočí takový brak. Už sám námět mi přijde hodně přitažený za vlasy. Adame, pls, never more. PS: Možná je to brak, ale svůj smysl má. Ostré rýpnutí si do situace blízkého Východu, kde nestranný pozorovatel má dojem, že je palestinsko-izraelský konflikt živen uměle zájmovými skupinami. Ale zjevně nejde o nic nového. Válka je a vždy byla výnosným byznysem, na kterém nejvíc vydělávají ti, kteří se jich neúčastní a když, tak jen jako dodavatelé zbraní, nejlépe pro obě strany. Seriózní drama se na to snažilo upozornit již Obchodníkem se smrtí. Sandler a jeho "cirkus" to zkusili po svém, ale do vkusu se trefili málokomu. ()

pekas

Sandler je jedním z mých oblíbenců, ale po jeho předchozích kusech ve mě tento vzbudil rozpaky. Je to trochu návrat k dřívějšímu stylu, ze kterého se mu dařilo přejít někam dál, kde se mi to líbilo víc. Takže je tu zpátky starý Sandler se Schneiderem v neobvyklé velké roli, protože v minulých filmech se vždy jenom mihnul v nějaké malinké roličce. Je tu zpátky drsnější humor na hraně vkusu a stupidity. Jestli je to dobře, nebo ne nevím, po prvním shlédnutí jsem byl celkem zklamanej. Zatím slabší 3 hvězdy. ()

Bigfuckman

Newím jestli někdo považuje za komediální souložit s ženami důchodového věku?! Mě to přijde divné a oplzlé. Hlavní palestínská hrdinka se zamiluje do svého zaměstnance kadeřníka jenž obcuje se zákaznicemi dříve narozenými. Ach ta romantika. ()

LukeKiller

Po Click som mal pocit, že Sandler má na to byť aj v nejakých lepších filmoch. Ale plietol som sa. Napriek tomu, že mám rád aj "hlúpe" komédie, toto ma fakt nebavilo. A dosť tam rýpu do izrealsko palestínskych vzťahov, čo neviem či je ideálny nápad, keďže je to dosť komplikovaná história. Po humornej stránke... Nezasmial som sa ani raz. ()

atlee

Jedna z tých zábavnejších absurdít so Sandlerom v hlavnej role. Niektoré gagy nestáli za nič, ale ten plavecký štýl môžem Zohanovi len závidieť. ()

Cortesz

Šílená komedie, která si bere na paškál světový problém a ještě si z toho dokáže tropit takovou legraci. Já se bavil, a ikdyž se zde objevilo několik nechutností, které ve filmech moc nemusím, tak zde pasovali a bavili. Adama Sandlera sice moc nemusím, ale zde se mi jako Zohan líbil a byl mi sympatický. Na komedii se zde objevilo dost akčních scén, které jsou zručně natočené, sice jsou extrémně přehnané, ale vždyť jde o komedii. Na film jsem koukal s dabingem, což byla možná chyba, protože si myslím, že v originále to bude určitě několikrát lepší. ()

Jara_II

Hrozně ujetá v podstatě parodie. Občas trochu trapné, ale celkově povedené. Spolu s Tropickou bouří v žánru to nejlepší za minulý rok. ()

RAFEKT

Nebylo to vůbec špatné. Celou dobu jsem se náramně bavil. Bohužel chyběly momenty kdybych smíchy poprskal monitor – žádný vražedný joke jsme nezaznamenal, ale možná mi unikl a všimnu si ho až se na to podívám za nějaký čas znovu. Ale to je jediné mínus. Jinak jsem se skvěle bavil a ani 113 minut mi nepřišlo vůbec dlouhých. Lepší ***. ()

kolik27

No tak jako člověk se určitě pobaví, ale musí vypnout totálně mozek na nějké efekty či důmyslné scény, jelikož to tam k dostání opravdu neni ... ()