Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko

Prci, prci, prcičky: Akce století

American Pie Presents Beta House

Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

• genetique

Už ani nemám poňatia, koľké je toto pokračovanie. Po druhej časti sa to totiž zvrhlo na nepochopiteľnú zvráteninu, ktorú zo sračiek už asi nevytiahne nik. Film som si pozrel už len zo zotrvačnosti a k ohľadu na to, že som pozrel aj predošlé. Viac menej ma len zaujímalo, že kto znova koho ogrcia, oprdí, pretiahne, oserie, ostrieka a to nebudem v týchto úchylovinách, ktoré som zakaždým pretáčal pokračovať. Ono, raz je to vtipné, ale keď je tým naplnený celý film, tak je to ozaj dosť. Ale zas musím povedať, že na dačom sa dalo zasmiať. Aj keď otrepane. 40%.(21.2.2008)

• boshke

Prci prci prcičky 4, 5 a 6 patří k tomu nejhoršímu, co se mi kdy dostalo do spárů. Bylo mi jasné, že si filmy neudrží kvalitu prvních tří dílů, jejichž úroveň byla více méně konstantní, ale takový sešup jsem nečekal. Z hlavních hrdinů nezůstal nikdo (asi četli scénář), sem tam se mihne pouze pan Levenstein. S předchozími díly to nemá zhola nic společného (krom skutečnosti, že hlavními postavami jsou Stiflerovi bratranci), a tak se filmy pouze vezou na známém názvu, aby o ně někdo alespoň kopl. Už čtyřku jsem měl problém dokoukat, taková to byla slátanina, ale byl jsem pevně rozhodnut prokousat se až na konec série. Řada přátel totiž básnila o koním spermatu a o šestém díle všeobecně jako o skvělé zábavě (nevím, jestli viděli ten samý film, co já). Pětka je z tohoto tria nejzdařilejší, dá-li se to tak vůbec říct. Ta nabízí alespoň minimální děj, i když čehokoli vtipného je tu, jako u "sourozenců", jako šafránu. Šestka, dorážející celou sérii, se už o příběh ani nesnaží (možná, že je to tak dobře) a sází pouze na přehlídku pěkně rostlých, mladých, spoře oděných dívek. A vtípek s koním spermatem byl dle očekávání velmi "duchaplný"... 0%(8.8.2009)

Prečo nie?(15.9.2009)

Tak tohle žeru!!! Samozřejmně se to nevyrovná prvním třem American Pie ale tohle mně dost překvapilo. Na táboře byl naprosto hruzostrašný snímek. Potom přišla velmi solidní Nahá míle, no a teď tu máme dost vydařený Spolek Beta. Teda, přiznám se, že takto pohodový film jsem dlouho neviděl a krásně jsem se u něj odreagoval. Jasně, že scénář stoji za starou bačkoru ale co je mi do něj, když v něm je plno zábavy. Samozřejmností je alespoň jedna nechutná scénaa zde jich bylo docela hodně například zvracení ale scéna s medvídkem ( vy víte jakou myslím ) mně skutečne dost pobavilo, i když bylo poněkud nechutná. Na mladých hercích je vidět, že si natačení užívají a já se jim ani nedivím, když jsou v obležení krásnách slečen! Docela bych bral další díl ale otázkou je, zda-li by byl tak vtipný jako právě tento. Pro mně osobně je to 3,5* a zcela jistě je to skvělá zábava!(30.12.2007)

• sarkas21

Chybí tomu už ten šmrnc co to mělo dřív.A navíc pravý stifler Seann William Scott.(13.11.2011)

• - Natáčanie trvalo sedem až osem týždňov. (Greenpeacak)

• - Eugene Levy je jediný herec, který byl ve všech 6 dílech série Prci, prci, prcičky. (TheSantiago)

• - Producenti museli herce vyškolit v rozepínání podprsenky jednou rukou, aby to byli schopni předvést při soutěži spolku Beta. (HappySmile)