poster

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

 • Česko

  Prci, prci, prcičky: Akce století

 • USA

  American Pie Presents Beta House

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

 • Silence
  *

  Suverénní jednohvězdičkový film chrlící na nebohého diváka v mnoha záběrech naprosto všechny tělní tekutiny... tedy, všechny kromě krve. Je to neskonale pitomé, hloupé, imbecilní, nechutné... ale také tak neuvěřitelně zvráceně zábavné! Ani se nějak nestydím, že mi Beta House přirostl k srdci, jako ztřeštěná guilty pleasure s několika výbornými hláškami a odkazy a s hustotou nahých těl na centimetr filmového pásu tak velkou, že umístění vysoko v tématicky zaměřených žebříčcích je jistotou... P.S.: Nepodceňujte šprty! :)(19.12.2007)

 • nunka
  *

  Točenie o tom istom a zároveň o ničom začína byť fádne...(17.4.2008)

 • lesumir
  ****

  Opět, kdyby se to vyvarovalo pár trapných scénám, jako je výstřik semene na medvídka a fotku rodiče nebo vzájemná blicí bitva, mohl z toho být zajímavý následovník, protože Spolek Beta je za poslední dobu nejvíce nápaditým pokračováním. Noah Levenstein jede!!!(16.4.2009)

 • H34D
  **

  Rok se s rokem sešel a máme tu opět další American Pie, ach jo. Návrat Stiflera jsem už opravdu nečekal a ani vlastně nevím, proč jsem se po hrozné pětce vůbec odhodlal na šestku podívat, asi proto, že příští rok se taky chystám na kolej a Beta House by mi mohl názorně ukázat, jak vlatně takový život na výšce vypadá... Ne, tak to asi určitě nebude, Beta House nám naprosto zhovadile prezentuje svět, kde holky slouží jen jako hloupé, avšak na pohled krásné stroje na šukání. Jenže pánové, musíme si uvědomit, že ženy jsou taky lidské bytosti a měli bychom k ním mít přece úctu :) ... Ne, tak to asi taky určitě nebude, kdo by měl přece úctu k ženám, že? :) Zpět k filmu - American Pie 6 má opět ještě více nechutnější humor a vyskytuje se v něm ještě více krásných bab než minule. Jako celek tedy jakžtakž dokáže aspoň zaujmout, když už nic. Proto si dovolím velkoryse udělit 2 hvězdy, resp. 3/10(15.12.2007)

 • hippyman
  **

  spoiler alert: konání potřeby do nádržky na splachování, zvracení pod tlakem několika atmosfér, řecká ruleta s koňským semenem... no, už jsem viděl japnější podívanou... ale kam nemůže scénář, nastrčí ženskou... takže se je celou dobu celkem na co koukat... ;-) 30%(29.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace