poster

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

 • Česko

  Prci, prci, prcičky: Akce století

 • USA

  American Pie Presents Beta House

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

 • misterz
  *

  Nejaká sranda by tu bola, ale zázraky nečakajte. Väčšina vtipov funguje presne podľa šablóny z predchádzajúcich dielov tejto nekonečnej série, pričom vo väčšine prípadov si humor podáva ruku s trápnosťou. Opakovaný vtip už proste nie je vtip. Viac k tejto zbytočnosti nie je čo dodať. 25/100(9.9.2014)

 • klerik
  ***

  V pohode. Kozy, chlast, sex. Celé je to uletené a neberie sa to vážne. Hrdinovia nič moc, ale má to spád. V pohode...(19.1.2012)

 • johnn333
  *

  Junk food mezi filmy. 30%(1.8.2008)

 • boshke
  odpad!

  Prci prci prcičky 4, 5 a 6 patří k tomu nejhoršímu, co se mi kdy dostalo do spárů. Bylo mi jasné, že si filmy neudrží kvalitu prvních tří dílů, jejichž úroveň byla více méně konstantní, ale takový sešup jsem nečekal. Z hlavních hrdinů nezůstal nikdo (asi četli scénář), sem tam se mihne pouze pan Levenstein. S předchozími díly to nemá zhola nic společného (krom skutečnosti, že hlavními postavami jsou Stiflerovi bratranci), a tak se filmy pouze vezou na známém názvu, aby o ně někdo alespoň kopl. Už čtyřku jsem měl problém dokoukat, taková to byla slátanina, ale byl jsem pevně rozhodnut prokousat se až na konec série. Řada přátel totiž básnila o koním spermatu a o šestém díle všeobecně jako o skvělé zábavě (nevím, jestli viděli ten samý film, co já). Pětka je z tohoto tria nejzdařilejší, dá-li se to tak vůbec říct. Ta nabízí alespoň minimální děj, i když čehokoli vtipného je tu, jako u "sourozenců", jako šafránu. Šestka, dorážející celou sérii, se už o příběh ani nesnaží (možná, že je to tak dobře) a sází pouze na přehlídku pěkně rostlých, mladých, spoře oděných dívek. A vtípek s koním spermatem byl dle očekávání velmi "duchaplný"... 0%(8.8.2009)

 • nunka
  *

  Točenie o tom istom a zároveň o ničom začína byť fádne...(17.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace