Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko

Prci, prci, prcičky: Akce století

American Pie Presents Beta House

Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

Na když budu hodnotit podle ,,nové trilogie,, prci, prci, prcičky direct to video, tak na tom bude Spolek beta ještě dobře, nenudil jsem se, zasmál sem se, sem tam sem ale jen kroužil hlavou nad některými vtípky. Taky blicí souboj mohli vynechat, opravdu velké množství tělních tekutin uvidíte za 89minut. Nejslabší článek partičky je podle mě Stiflerův bratranec Eric, jinak obsazení vesměs dobré, o pěkné holky není nouze. 6+/10*(2.3.2008)

O šestém pokračování populárních Prciček můžu s klidem řict, že po 4. a 5. naprosto trapných dílech je tu konečně slušné pokračování. Beta House mě opravdu mile překvapil. Přehlídka božských modelek okořeněná slušnou dávkou humoru. Povinnost pro fandy Prciček a pohodovej film pro každého.(3.1.2008)

• jonyyy

Bohužel jsem nikdy nebyl na vtipy typu pochcané kalhoty nebo zvracecí válka. Tohle už s prvními prcičkami nemá společného nic snad krom jména Stifler a Eugena Leveho.(20.1.2008)

• Kamca_

Tohle byl zatím nejtrapnější a nejhorší díl ze všech. Tyhle témata typu přidejte se do bratrstva tu byly už mockrát a je to čím dál trapnější a nechutný.(9.9.2014)

• hippyman

spoiler alert: konání potřeby do nádržky na splachování, zvracení pod tlakem několika atmosfér, řecká ruleta s koňským semenem... no, už jsem viděl japnější podívanou... ale kam nemůže scénář, nastrčí ženskou... takže se je celou dobu celkem na co koukat... ;-) 30%(29.5.2008)