poster

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

 • Česko

  Prci, prci, prcičky: Akce století

 • USA

  American Pie Presents Beta House

 • Slovensko

  Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

Komedie

USA / Kanada, 2007, 88 min

 • nunka
  *

  Točenie o tom istom a zároveň o ničom začína byť fádne...(17.4.2008)

 • hippyman
  **

  spoiler alert: konání potřeby do nádržky na splachování, zvracení pod tlakem několika atmosfér, řecká ruleta s koňským semenem... no, už jsem viděl japnější podívanou... ale kam nemůže scénář, nastrčí ženskou... takže se je celou dobu celkem na co koukat... ;-) 30%(29.5.2008)

 • KarelR
  *

  Totální guilty pleasure. Hrozně mi na tom filmu vadí, že tam pořád někdo zvrací nebo se dějí jiné podivnosti s tělesnými tekutinami, protože jinak se z toho mohla vyklubat vážně slušná teenagerská řachanda. Zápletka o tom, že banda geeků bojuje s bandou pařanů je správně švihlá a spousta fórů je vyloženě ultimátních. Ať už je to "tekutina života" letící přes pokoj ve zpomaleném záběru, kradení takřka posvátné Základní desky nebo jedna z mnoha parodií. U mě vede Copollova Apokalypsa s hláškou: "Miluju vůni koziček po ránu", ale pozadu nezůstává ani svádění ala Star Trek, bitka s Davem Maulem, goldfingerovská centrála geeků nebo ruská ruleta z Lovce Jelenů (i když u týhle scény se mi solidně zvedal kufr a lidé slabšími žaludky by jí nemuseli rozdýchat). Navíc mě vždycky dostávaly ty zidealizovaný americký vejšky se spoustou sexuchtivejch, většinou polonahejch krasavic, kde se objeví jenom ta jedna chytrá, do který se zabouchne hlavní hrdina. Úchylka na ovce jest pouhou třešničkou na dortu. Čtyřku ani pětku jsem neviděl a napravovat to neplánuju, ale šestka je ideální snímek třeba na pařbu s kámošema. Bééé.(18.12.2007)

 • Hrabka
  **

  Většinou hloupé až trapné, občas trochu vtipné. Nemožné srovnávat s prvími třemi díly, které byli velmi vtipné a občas hloupé. 40%(21.6.2008)

 • Boss321
  **

  Po předchozích dvouch slabých dílech příchází slušné pokračování, u kterého jsem se skvěle bavil. Na druhou stranu na první tři díly to nemá nemá, ale když vypnete mozek, tak se budete bavit na výbornou....(19.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace