Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

ropufo

Nenáročná popcornová podívaná pro všední odpoledne. I když se snímek zjevně snaží vytřískat ze zavedené značky American Pie další aktiva, tak Beta House odcejpá docela dobře, některé vtípky opravdu pobaví, ale bohužel celkový dojem sráží přehnaná orientace na tělní tekutiny, což je typ humoru, který mi zrovna dvakrát nesedí. Obsazení dámských vedlejších i méně vedlejších rolí je z čistě estetického hlediska vskutku zdařilé. ()

Toka

Scénář perfektní, Steve Talley perfektní, ostatní herci jako Eugene Levy a zbytek hlavních postav perfektní, soundtrack perfektní a dokonce i českej dabing nebyl tak zlej (!!!), Nemam k tomuhle filmu co vytknout. Pecka ()

Amplifier

Prostě na první tři díly to nemá Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Seann William Scott.... se nedají nahradit. Ale ve spolku Beta jsou opravdu nej nej holky pěknější v této filmové sérii ještě nebyly. ()

mala_kea

Když jsem u minulého dílu říkal, že doufám, že poslední, možná jsem udělal chybu. Tento díl je zábavný, sic si myslím, že už to s klasickými prcičkami nemá moc společného a Andrew Waller nevěděl, kterého jiného trotla má zapojit do hlavní role. i přes zábavu hodnotím velmi mizerně, možná i příliš ()

Bohnice05

Tohle bylo moc...po docela ucházející Nahé míli tady máme opravdu velký shit! Zřejmé kopírování filmu Pomsta šprtů mne tak bylo do očí (s tím rozdílem, že tady opravdu vyhrají namyšlení šampónci a sportovci), že jsem uvažoval hodnotit film jako odpad, ale láska k původní značce série převážila. ()

boyd.

Tolik krásných holek jsem v jednom filmu asi ještě neviděl, slušná zábava hlavně pro kluky. Tvůrci si asi myslí že na vysokou chodí jen samí hezcí lidé, v hollywoodu jde prostě všechno. Je to srandovní a dá se na to dívat, ale tenhle film vyzní určitě mnohem lépe když se na to díváte s partou známých a máte v krvi aspon 1,5 jak už tady někdo podotknul. ()

CrazyLom

pro odreagování vcelku dobrá komedie. Přemýšlel jsem mezi 2 a 3*, ale nakonec, ta hodinka a půl docela uběhla, takže takto. ()

alambert

Je potřeba říct, že tohle nemá s původními prcičkami nic společného. Ona ta série vlastně už od čtyřky nemá s prcičkama nic společného. Už od té čtyřky to jsou prostě jen trhlé teen movies, plné lehkého, občas až fekálního humoru, ale když se chcete zasmát, proč ne. Byl bych ale rád, by se nezapomělo, že první tři díly byly naprosto o ničem jiném, a neházelo se to všechno do jednoho pytle. A ještě bych zmínil, že šestka je kupodivu možná i lepší než pětka...chybí totiž zápas s trpaslíky...:-D ()

Luk Skywalker

Pokračování Nahé míle bych označil za erotickou komedii, v tomto případě je slovenský název opodstatněný, i když vidíme jen ty kozy. Je to zábavný film, ale bohužel je to ten styl přízemní zábavy. Zajímalo by mě, zda opravdu takhle probíhají ty americké vysokoškolské party se samýma hezkými a nadrženými holkami, řekl bych že ne. ()

AngelG

Jednička byla dobrá,dvojka docela ušla,ale ty další díly, no nevim! Myslím,že jse v nejlepším mělo přestat,takže tím myslím - no dobře,ještě druhé pokračování,ale tím to hasne. Jenže někteří měly jiný názor,takže se natočili další,za mě,ůplně zbytečné díly,s trapnými ději. Vlastně neději!! V dalších dílech šlo totiž pouze o holky,sex,prasárny,chlast,pařby,holky a zase sex. Já vím,totéž bylo i v jedničce a dvojce,ale alespoń to obsahovalo trošičku děje,ale tohle je naprosté plítvání materiálem, VÁŽNĚ!!!! ()

Blaogranas

Co tu píší někteří uživatelé vážně nechápu, čtvrtej díl byl úplně v pohodě, sice s jiným nádechem ale dobrý. Zato tento šestej je děs a hrůza.Stejnej shit jako pátej. Prasárna na prasárnu. Film, kterej se tak jako pětka podobá spíše nějakýmu lehčímu pornu. Podle některých komentářů jsem si myslel, že půjde opravdu o částečný návrat ke staré dobré klasice prciček, přitom je to ale dost zoufalá podívaná. Jednou a dost. Tohle už nemá se seriózním filmem nic společnýho. Podobným filmem je třeba Beerfest, ale tam člověk aspoň narazí na vtipny scénky, ale tady vůbec. Nevím co mě přimělo dát tu jednu *. ()

Jeand´Boa

Možná lepší než pětka, nevím - ani jedno jsem neviděl dostatečně tolikrát, bych mohl porovnávat ... smál jsem se u toho asi o jednu scénu víc, to asi jo ... ale jinak nemohu potlačit ono volání hlasu z mého nitra: "Jeane, co to je?! Kde má trapnost na obrazovkách své hranice?"... ()

salamandrr

oproti původní verzy American Pie se zančně zvednul počet odhalených ňader a vzdychajících krásek, což není na škodu ne? ()

Skleni

Klasická komédia čo sa nevymyká zabehaným štandardom. Pobaví. Možno zahreje ;), ale určite sa vám vryje aj do pamäti, čo sa o prvých troch dieloch nedali povedať. Ostatné už bolo povedané. 55% ()

Stíba

Tenhle díl patří podle mě k tomu nejvtipnějšímu co prcičky nabízejí. Soutěžení a plnění úkolů bylo výborné. ()