Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

Andrew159

75% Konečně po dvou slabých odvarových dílech "prciny" na které se dá koukat a u kterých sem se i několikrát skutečně od srdce zasmál. Popravdě už sem ani nevěřil že po předchozích ubohých dílech tvůrci dokáží udělat takto dobrý snímek.. Bohužel filmu škodí sláva jeho prvních tří bratrů s kterými je neustále srovnáván.. což je špatně.. Když si odmyslíte název prci, prci, prcičky tak uvidíte že je to vskutku vyvedená komedie která stojí za to zkouknout. ()

MarkHoppus

Aspoň malý záblesk naděje na záchranu téhlé série, ale pořad je to hromada vtipných scén bez děje a bez trochy filmového umění. ()

Mire

Och, po katastrofálnej päťke je toto mierne zvýšenie kvality, ale zase len na tesnoostrej hranici priemeru! Dva hviezdičky hlavne za tie krásne baby čo sa tu objavili a množstvo krásnych ceciek :))) ()

Olafsson

Totální hovadina bez děje, strašné (ne)herecké výkony, debilnost největšího kalibru, která zasluhuje odpad... JENŽE.. Od začátku do konce se na vás valí kvanta polonahých/nahých NÁDHERNÝCH holek doprovázených fekálním perverzním dementním humorem pro 13-ti leté masturbanty... Ano, a právě proto dávám 3 hvězdy... Cause I feel just like a child, yes I feel just like a child... PS: Zajímalo by mně kolik dalo práce produkci nasbírat tolik pornohereček/striptérek pro práci na tomhle "soft" kousku... PPS: Scéna výstřelu semene ve zpomaleném záběru, končící (po neúspěšném pokusu ho zachytit a jeho prolétnutí mezi prsty) dopadnutím (mimo jiné) na Mr.Bigglese se zapsala do mých soukromých filmových análů zlatým deštěm... Ehm, teda písmem... ()

Cashville

Ďalšie zbytočné pokračovanie, ktoré sa snaží upútať a pobaviť diváka ako staré dobré prcičky. To sa mu ale nedarí a tento snímok ( tak isto ako aj štvrtý a piatý diel ) najviac ťaží zo svojho názvu. ()

kubilov

Nejlepší díl z video filmů, přiživujících se na prvotní trilogii. Pan Levenstein je pravej Císař a fekální teen humor je tak hloupej, že je až vtipnej. ()

marek29

Místy nechutné joky, které můžou leckomu vadit, ale za mě lepší než průměr ;) je to důstojný pokračovatel série a když jsem viděl Betu poprvé, přál jsem si alespoň na chvíli vyzkoušet prostředí US kolejí :-p ()

Brano odpad!

Toto robí iba hanbu American Pie. Dej stupídny, humor odporný a trápny. Neviem čo viac k tomuto dodať. Herecké výkony nulové. Milujem už tieto "rozprávkové" americké stredné a vysoké školy, kde sa len pije a žúruje. Toto môžete vidieť akurát tak vo filme. Dopozerať sa to ani nedalo. Pre mňa jasný odpad. /15%/ ()

PROTIVETRU

Že po predchádzajúcich slabích dieloch konečne slušné pokračovanie? Tak som rád, že som ich nevidel lebo toto bola solídna prkotina. ()

Miloško

Jediné čo sa mi tu páčilo,boli ženy,ktoré sa tu vyzliekajú neskutočne často.Ale inak, je to jeden nechutný,fekálny film, s trápnymi hercami.Sa čudujem,že niekto može toto natáčať,a ťažiť z prvých častí,ktoré boli celkom dobré. ()

UranMiner odpad!

Vraj sex a zvratenost predava! Trapne, nudne, vhodne pre nadrzanych teenegerov...je to uz tak otrepane ze tam nie je co nove ukazat! Dopozeral som to asi na 15x... ()

Might_X

"Teenage komedii" sem neviděl ani nepamatuji ... rozkošné to bylo odocela - to jo, byl sem sice unavený a zrovna probuzený, ale přiznávám... docela mě to pobavilo. ()