Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

peetriss odpad!

Nadržené, ale ještě více trapné! Tento výplod by si možná zasloužil hvězdu za hezké kočky ochotné se poodhalovat - nic vám však nedá, a vlastně ani nechce dát. ()

4everMan

Úpadek Prciček se, myslím, podařilo zastavit (nebo alespoň zpomalit). Tento díl se mi líbil více než pětka. Film je více odvážný (viz scéna kdy Eric vejde poprvé do pokoje) a jde více do detailů (sen o tom, co má jedna slečna jako pohlaví a následná ukázka). Líbí se mi, že v šestce hrajou stejní herci jako v pětce, že se to nestřídá jako u dílů 3-4-5. Závěrečná Řecká olympiáda je taková třešnička na dortu celého filmu. Rád se podívám i na sedmičku - jestli nějaká bude. :) 55%. ()

Angie91

Myslím, že nejlepší díl z té série... samozřejmě jednička i dvojka je klasika, ale toto je naprostá bomba... člověk se musí smát od začátku až do konce... a to nejsem nadržený puberťák, kterému jde jenom o sex! Někdy se samozřejmě najde trapná scéna, ale ve kterém filmu není? A abych nezapomněla: Lion with small penis must compensade with mighty roar!!! ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X ()

Oxymoron

No, zasmál jsem se jednou a to bylo spíš jen takové odfrknutí. Jestli se tenhle film snažil napodobit skvělou Pomstu šprtů akorát z té opačné strany, tak se to fakt nepovedlo. Jedna hvězdička a to ještě jen za ty nahé studentky, kterých je tu fakt požehnaně. (PS - jestli je Beta House z té novodobé trilogie prciček to nejlepší, jak se tu dost často píše, tak si ty předchozí díly radši nechám ujít) ()

chalp

Definícia pojmu samoúčelna nahota(ktorá tento snímok u mňa vytiahla hodnotenie aspoň na tu jednu hviezdičku :) ()

JK-Stinger

Stejně trapné, jako předchozí díl. Tady je navíc ještě pěkná dávka nechuťáren, což zrovna k mým oblíbeným věcem nepatří. Nemá smysl vymýšlet nějaký duchaplný komentář k tak nízko inteligentnímu filmu. ()

Grizzly odpad!

Hmmm...tak jednak starnu a uz si asi neuzivam blici a sukaci fory tak jako ve 14 a jednak je to brutalni debilni sracka na kvadrat. U puvodnich dilu American pie se moc rad zatlemim, ale tohle uz je moc. Ale je videt, ze teenagerske komedie uz nemaji problem s nahotou. Naked mile byla prvni vlastovka a v Bete uz litaji kozy a kundy vzduchem. To je sice dobre, ale film to ze dna nevytahne. Jedina ocenitelna scena je parodovani Lovce jelenu :). ()

Honza dAve

I když sérii prciček navazující na první díl považuji za dobré filmy na nenáročnou zábavu v poloze "vypnuto", poslední kousek se příliš nezdařil. S prvním dílem již nemá nic společného a krom hezkých slečen a perverzních vtípků, z nichž málo je opravdu veselých, nemá co nabídnout. Ale za pěknou pokoukanou, dva tři vtípky a přijetí Stiflerů na vysokou dvě hvězdičky :o). O kolik mockrát je lepší takový Road Trip. ()

Indian88

Sračka, nic jinýho mě k tomuhle filmu nenapadá. Co pokračování to kvalita dolů, doufám, že už nic dalšího nebude. ()