Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

xdarebak

Kdybych neznal starou dobrou komedii Pomsta šprtů, byl bych ochotný dát i o dvě hvězdičky více. Bohužel však je toto pokračování "prcičkářské" série z notné části kopií již zmíněného filmu, ačkoli s otočenými rolemi... Přesto musím uznat, že po nevydařené pětce se úroveň série opět zvedá a těším se na příští pokračování ()

AdrianaLarman

Původní trilogie je prostě legendární....alespoň pro mě, ale tohle taky nebylo tak úplně špatný. Chvilkama mně to nepřišlo jako teenagerovská komedie, ale ta konečná " olympiáda" byla docela vtipná :-D ()

lobo87

Najodvážnejší diel série porovnateľný s polnočným erotickým filmom. Tentokrát však tvorcovia aspoň obsadili sexy baby. Z posvadbových dielov jeden z lepších, ale stále zbytočný... 45% ()

Nowasek22

Sice o něco lepší než poslední 2 díly, ale stále je to slabé. Jediné velké + je velké množství nádherných ženských, které jsem v minulém díle trochu postrádal. Z videofilmů ale rozhodně nejlepší díl. ()

tonton78

být mě patnáct tak tomu, hned jak by mě přestaly brát křeče do obou zápěstí a předloktí, vpálím pět hvězd...takhle v mém požehnaném věku to nemá na víc jak dvě, slušné dvě hvězdy ()

Marty_cz

Šestý díl této úspěšné komediální série nám zase náramně dokázal, že když se chce tak to jde a pro mě nejlepší díl z této celé filmové série. Použité postavy z předchozích dílů bylo skvělé, nemuseli jsme se seznamovat z tolika novými postavami a mohli se rovnou plně od dát zábavě. Ze začátku jsem byl trošku zklamaný, že tam nebyla kolej „trpaslíků“, ale i s tímto drobným detailem si autoři hravě zvládli poradit a během filmu jasně vyplynulo proč… Nemůžu k tomu nic jiného dodat, tohle musím minimálně člověka v pubertálním věku určitě pobavit. Jen, tak dál pokračujte a přicházejte s těmi to úžasnými pokračování. ()

Kokutek odpad!

No ty voléééé, rozmazat si kamošův sifl po ksichtě? Sežrat hovno a zapít to chcankama? Namáčet si chleba s máslem do kundomazu zapařený píče? Vyluxovat jazykem měsíční tvaroh za galuskou? Srandáááá k popukání. ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

Mick3y

Přihlouplost někdy bije do očí, ale když vypnete mozek (někdy zavřete oči), tak se za tu hodinku a půl ani tolik nenudíte..nemá cenu zde mluvit o nějakem příběhu, protože ten by ste tu našli jen stěží.. Dvě hvězdy za ty kočky jsou fakt "hot" ()

TesterX

V hlavní roli: Prsaté dlouhonohé modelky vrtící zadkem v těsných kalhotkách a hromadně ejakulující a blijící vymaštění magoři, co do sebe pumpují pivo přímo ze sudu. Sperma, chcanky a blitky zde mají nemalé zastoupení. Tento film je tudíž vhodný pouze k promítání na podobných parties a pro silně opilé diváky. ()

MaxQ69 odpad!

Čeho je moc, toho je příliš! aneb Prci, prci, prcičky: Spolek Beta. Myslel jsem si, že si tvůrci dají alespoň trochu záležet po vesměs záporné recenzi předchozího dílu. Skoro vše, co mohlo zkazit dobré jméno řady Prci, prci, prcičky zkazili již v pátém díle Nahá míle. Říkám skoro, protože ten malý zbytek totálně dorazili v šestce. Jsem člověk, který se rád směje, a to i lecjakým nesmylům. Při sledování tohoto filmu jsem se nezasmál ani jednou. U většiny akčníchfilmů jsem se zasmál více než u Beta House. 99,9%ní absence vtipu a nápadu. Řada American Pie začíná velmi prudce upadat, a to nejen dějem. Filmy začínají být čím dál více nechutné. A nemyslím si, že to zachrání pár nahotinek, které se během filmu semtam mihnou před kamerou. Převelká škoda; jestli bude natočen sedmý díl, a jako že bude, a bude těžit z toho samého z čeho šestka (poloviční porno bez nápadu a humoru, jen plno nechutných scén, kdy jeden druhému zvrací do pusy) a pokud se vypraví stjenou cestou jako poslední dva díly, tak asi budu muset jít s hodnocením do záporu.Sečteno podtrženo 12% ()

pierre9 odpad!

Absolútna zmes väčšiny nechutností, ktoré si len viete predstaviť. Mužský výstrek na plyšového medvedíka, žena s penisom a grcacia vojna hovorí, myslím, za všetko. Komu sa to páči, vrelo odporúčam, je tam toho ešte oveľa viac. Zvyšku populácie radím obísť tento film veľkým oblúkom. S pôvodnými Prcičkami to nemá nič spoločného... Násilná snaha vyžmýkať z osvedčenej značky ďalšie prachy. ()

kishi_SO

urcite cast na urovni!!!:-)konecne sme sa dockali poriadnej supy po trojke!!! Napad s Olympijskymi hrami by mal byt zvoleny napadom storocia:-Dbeeeeebeeeeebeee:-DD ()

Kiryl

Jen další z rádoby vtipných až stupidních Amerických komedií typu "sexy párty" atd. Tento film jsem dokoukal do konce jen proto, protože bych měl špatný pocit z toho, že bych nedokoukal film, který jsem už načnul. Oproti ostatním epizodám je tato úplný propadák a jen se obávám toho, že mnoho z vás začne soudit samotnou sérii Prciček podle tohoto dílu. Uvažoval jsem jestli si to zaslouží vůbec tu jednu hvězdičku ale usoudil jsem, že za všechny ty obnažené slečny si to zaslouží alespoň tu jednu hvězdu. Nenapadá mě nic víc co bych o tomhle snímku mohl říct pozitivního. ()

ludovit14

Päťku som vynechal z toho dôvodu,že som už mal po krk PPP:. A vidím,že som urobil dobre, lebo to nestojí za nič.Škoda času! HOD: 21,11%.PS: Neskutočne trápne! ()