Krvavý Valentýn

• USA My Bloody Valentine (více)

Vinou Toma Hanningera, nezkušeného horníka, bylo v šachtě zavaleno a následně zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacetdva lidí. Nyní, deset let poté, se Tom Hanninger vrací zpět do rodného města. Stále ho ale pronásleduje černá můra a možná se ozývá i svědomí... Rád by se s tím vším vyrovnal a proto vyhledá svou bývalou přítelkyni Sarah, která je nyní provdána za jeho nejlepšího kamaráda Axela, šerifa města. Právě této noci se ale náhle začne vynořovat cosi z temné minulosti... Volné pokračování hororu z roku 1981. (oficiální text distributora)

tremors

Už začátek je celkem nářez. Postava horníka je charismatická a jeho nástroj na zabíjení jakbysmet. Mně se vlastně líbila začáteční (vzpomínková) pasáž ze všeho nejvíc. Zbytek filmu už se topí ve spoustě klišé (skoro každá scéna už byla někde viděna). A na konci filmu chtěli autoři překvapit, ale to se jim podle mě nepovedlo. Přece jen musím uznat, že jsem se i přes tyhle věci bavil výborně. Navíc mě potěšila role pro mého oblíbeného herce ze Supernaturalu. ()

Saros

Týnejdžerská vyvražďovačka xtého vydání. Když nepobíhají masoví vrazi v rybářském převleku,kostýmu strašidla,masce z lidské kůže nebo nejsou už od své podstaty něčím výstřední(a tudíž pro své okolí snadno identifikovatelní),tak v tomto případě pobíhají pro změnu v převleku za horníka. Jediného překvapení se mi dostalo,že začátek začíná velkým masakrem a odhalením hlavního úchyláka hned v prvních minutách. ()

Ltblue

Sex,zabijanie nič viac.Všetko to dookola len okrem toho sexu.Muž behajúci s krompáčom po celom meste a tak som sa tešil na to 3D. ()

waltosin

Teda jako nic moc jsem fakt docela naštvanej!! Vrah je je dobrej i ta maska, ale ty vraždy jsou pořád stejný bez nějakýho nápadu! Překvapil mě akorát konec jak se Harry převtělil do Toma, ale i tak jsem velmi nespokojen!!! 35% (3321 a 50%) ()

george16

K tomuhle se dá říct jedno jediné - remake jak hovado.... snad i lepší, kdo rád shlashery, tak tohle je vlastně povinnost..... ()

theFtip

Pochopím hodně, ale určitě ne chování postav v tomto filmu(např.: vždyť je úplně normální že úplně nahá ženská jde po parkovišti u motelu kvůli tomu že je nasraná na chlapa za kterým jde...), a také jak může být takovýto krvák tak nudný. Ale občas se to i dalo, nevím jak ostatní ale já jsem až do závěru nevěděl kdo vrah je, a sem tam i ta atmosféra byla obstojná (třeba v obchoďáku). 55% ()

Psychotic17

Mám podezření, že autoři našli někde Velkou knihu hororových klišé a rozhodli se stvořit experimentální film, ve kterém budou všechna do jednoho. Death by sex, final girl.., A povedlo se. I se slušnými produkčními hodnotami. 35% ()

route60 odpad!

Vele dementní dílo Krvavý Valentýn bez špetky logiky a kupou totální nudy ze stokrát viděného jak tento film mohl být úspěšný finančně to je pro mne záhada. ()

johnsnow

Klasická vyvraždovačka s celkom slušným gore(síce GCI ale dá sa), obstojnými zabitiami, slušným napätím, celkom nečakaným twistom(nie síce originálny ale pre mňa nečakaný bol) a celkom peknou slečnou Jaime. Dávam slabšie 4* ()

Nikolas__

No, na to že je tenhle remake už hned zprvu "ponížen" nálepkou 3D (ala nejzbytečnější věc na filmu), mi nakonec celkem sednul. Rozhodně je to o mnoho lepší než jsem usuzoval podle hodnocení, scénář je sice velice odfláknutý a nějaké scény působí strašně nerealisticky (chovaní postav je občas mírně komické ale především silně nelogické), nicméně věci jako hudba, kamera, prostředí a herecké výkony (až na záporáka) se drží alespoň v těch průměrných vodách. Nejvíce mě mrzelo asi zpracování finálního twisty, protože i přesto že to působilo celé klišovitě, přišlo mi to jako fajn nápad. Bohužel, z ústředního zabijáka skoro nešel strach, a původní film mi přišel lepší. Minimálně postavy mě však dosti překvapili, ústřední manželský pár byl kvalitně napsaný a bavilo mě to. Milovníci gore si přijdou na své a jako random slasher na odpoledne je to fajn. Kolem 60%. ()

Kovalevka

Nejsem sice obdivovatel hororového žánru ale 3D projekce v našem městě mě zlákala. Musím říci že jsem čekal pohromu podle příspěvků u tohoto titulu na csfd, ale pro občasného konzumenta hororů to není nic nad čím by bědoval. Celý film má co nabídnout i když musím se přiznat náznaky šablonového natáčení tedy prvky hororu z jiných filmů a klasické lekačky je víc než dost vídat. Snažil jsem se zjistit před filmem pocity z 3D prostoru ostatních lidí v příspěvcích ale nikde nic pořádně nebylo. 3D efekt byl v jistých věcech docela působivý ale hlavně věci co diváka atakovaly. Prostor byl ve 3D chvílemi dobrý ale já ho moc po pravdě tolik nepotřeboval. Přišlo mi to jako obyčejný film jen s občasným leknutím z 3D iluze. Věřím že animované filmy mají lepší předpoklady u 3D efektů než hrané filmy. Film nenadchne ale i nezklame. ()

FincherD.

Pozlacenou petrolejovou lampu jako cenu za film s největším počtem scén prosvícených baterkou vyhrává! Malou svítilnou se totiž může pochlubit snad každá z postav ve filmu(záporák ji nosí rovnou na hlavě), ale to je také jediný "triumf "jaký film může získat:)) Jinak je to hodně tupá, unylá podívaná s několika dobře vedenými záseky krumpáčem do spodiny lebeční a dalších částech těla, ovšem po takovém pátém/šestém záseku začíná i tohle být nuda. ()

sAreOn

Takové solidní béčko, které vyloženě neurazí a samozřejmě ani nenadchne. Typická vyvražďovačka s mirně stupidním scénářem, kterýmu se dá vytknout tolik, že to snad ani nemá cenu. Jediný světlý okamžik byl konec, tedy rozhodovnání, kdo teda ksakru je ten bad guy? ()

sus odpad!

Dějově uboze slabý horor, ve filmu jsou snad všechny klišé lekavé scény, vše předvídatelné, hrůza. ()

Dante141

B-ckovi horor ktory nicim neprekvapi a ten zaver je uplne otrepany.Podobnych filmov je kopa a su ovela lespie. Ale vrazd tu bolo pozehnane a boli celkom v pohode fajne krvave ked to clovek pozera 3D tak to musi byt odost lespie. ()

Adamska

Jediné, co na tomhle filmu bylo zajímavé, byl 3D efekt, ale bohužel i s tím to jsou jen bezduchá jatka, plná krve, krumpáčů, vřeštících slečen a, bohužel, nudy... Tak blbé, až to je směšné... * za 3D. ()

cici24

Přesně jak jsem čekal, hodně slabý příběh o vraždícím horníkovi. Děj je nudný, scény, kdy vraždí již zmiňovaný horník jsou tupé....takových vraždících maniaků bude ještě spousta, třeba se dočkám krvelačného zedníka, který bude rychle zazdívat svoje oběti:-))))... ()

Raimi a horory pro celou rodinu

01.09.2009

Horší než náckové...

Horší než náckové...

02.01.2009

...jsou pekelné mocnosti. Přesvědčí se o tom spojenecké komando, které se během 2. světové války vydá na záchrannou misi (možná najít nějakého Ryana), avšak nechtěně otevře bránu do Pekla a místo… (více)