Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

TheNail

6.4.2011 po shlédnutí posledního dílu mám pocit, že se seriál neustále zhoršuje. Dva fóry na díl jsou málo. Uvidíme do budoucna. ()

marlenna

No jo, zase nadsazuji. Ale na české poměry je tenhle seriál špičkový. Jestli je někdo schopen dát OVRZ nebo VKV tři hvězdičky, tak nevím proč nedat čtyři pro Comeback. Uznávám, že místy je to nedotažené, občas Novácky trapné, ale základní znaky sitcomu to má. Dejdar prožil svůj herecký comeback a je opět ve formě, Matonoha se tam panoží celkem obstojně a Saša i Lexa představují Pata a Mata celého seriálu. Už jenom jejich jména jsou super Saša=Alexandra a Lexa=Alex. Tomu se říká fantazie při výběru jména. :-O Takže, kolem a kolem 60%. ()

Pulos odpad!

Dle mojeho názoru blbost, je mi proti srsti jak někteří herci se dokáží tak zaprodat a dělat ze sebe totální paka, viz. Dejdar. ()

Jigsaw_CZ

No vida že i u nás jde natočit jednoduchý ale kvalitní a vtipný seriál....a ten Dejdar v roli Ozzáka je fakt hustej....po mně jako pro metalistu jasných pět hvězd ()

Flarnytryl

Zřejmě nejoblíbenější seriál u dětí ve věku mezi 9-12 lety, především pak u kluků. Tohle mi aspoň vyplynulo z rozhovorů vedených s mnoha dětmi přes léto 2009. :-) ()

Kubiiiczeek

Slušný Sitcom .. Na TV Nova až vyjímečně dobré!!! 50% Update- Po pokračování, které je tragické, musím hodnocení poupravit!!! 15% ()

Chuckiecz

Tohoto seriálu jsem se bál, i dětem jsem ho zakazoval... Pak jsem náhodou shlédl jeden díl a už jsem se vezl. ten seriál je super. Dobré rozvržení postav a charakterů, dobré hlášky u seriálu se občas musí i přemýšlet... Na to že je to české, je to výborné. ()

schindler

Ať si kdo chce co chce říká, nejlepší český sitcom. Martin Dejdar se vedle dabingu Barta Simpsona v roli Ozáka zase našel. ()

pájap

minimálně 4,5.co se mne týká,nejlepší český seriál současnosti.a tomáš matonoha herec je.chi chi.papa ()

ewerell

Já nevím co tady pořád někdo řeší že na cizí sitcomy to nemá??? Já když v současnosti (duben 2010) shlédnu po Comebacku hned na to Dva a půl chlapa tak to je takový sešup dolů že absolutně nechápu těch 15% navíc. Asi jsem divný ale já to vidím přesně naopak! Co, ještě bych ten rozdíl zvětšil na nejméně 30% ve prospěch Comebacku. Schválně nehodnotím jednotlivé postavy ale vypíchnu hlavního herce vedlejších rolí Jakuba Žáčka jako Horvyho nebo messengera nebo cokoliv co hraje - super! Jenom mi vrtá hlavou jestli průměrný divák Novy pochopí politické narážky typu "Slzy Franjo Tuđmana" a "Titova hořká" nebo fekální vůz s červeným kalichem nebo že Katarský princ je nejslušnější člověk mezi obchodníky se zbraněmi... ()

shinlove

Tak tohle je český sit-com jak má být! :D Některé díly jsou slabší, ale minimálně polovina z nich je vynikající a vtipná...tak to má být, protože my jsme národem vtipálků :D 4* ()

Motherlovebone

Kvalitně debilní zábava pro blbce, jako jsem já. Po dílu, ve ktrém chtěli jít na muzikál o Heydrichiádě musím dát 4 hvězdy, protože tohle mě opravdu dostalo - Sbor smějících se bestií. ()

Frollka

Pro mě naprosto nezajímavý český seriál jako mnoho dalších, naprosto o ničem, "hercům" bohužel nevěřim ani jednu pronesenou větu, naprosto nesmyslné díly, za tři díly, u kterých jsem vyloženě trpěla a ani jednou se bohužel nezasmála, dávám hvězdu, snad za snahu, za Dejdara, kterého jinak mám ráda.. ()

Lukkyn

Pozor Pozor dámy a pánové televize Nova (ano opravdu je tu psáno televize Nova) vytvořila kloudný seriál u kterého strávíte víc jak jeden díl!!!Postavy jsou zajímavé a vtipné je pravda , že trapným okamžikům se nevyhnou , ale Matonoha a Dejdar to zvládají skvěle a ostatní podle dílu!!!Po xxxxxx průserech se máme na české televizi čemu smát je pravda , že je to zaměřený na mladší publikum, ale Ti starší se buď přizpůsobí nebo přepnou na Primu, kde dávaj Rodinný pouta a bude od nich klid!Snad si seriál udrží důstojnost a vtip i do dalších dílů!!!! ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý