Aj múdry schybí

(pořad)
Talk-show / Komedie
Slovensko, 1998, 40 min

Zábavná šou, ktorá vás presvedčí, že netreba dať na prvý dojem!  Úctyhodných jedenásť rokov nezabudnuteľná moderátorská dvojica Elena Vacvalová a Oliver Andrásy moderovala divácky veľmi obľúbená televíznou šou Aj múdry schybí, ktorá zábavným spôsobom sondovala znalosti slovenského národa v rôznych oblastiach.
Relácia, ktorá sa nakrúcala v bratislavskom v dnes už neexistujúcom Divadle West, odkrývala smiešno-smutnú nevedomosť ľudí, ktorých pôvabná reportérka či šarmatný reportér náhodne oslovili na ulici a kládli im v podstate veľmi jednoduché otázky, občas striedané nejakým tým chytákom. Elena a Oliver potom spolu so svojimi hosťami sledovali zostrih tých najzábavnejších, najzaujímavejších a najneuveriteľnejších odpovedí - a samozrejme ich nemenej vtipným spôsobom komentovali. (TV Markíza)

Zagros

Obdoba českého Nikdo není dokonalý, ani nevím, které z nich bylo první, ale asi je to jedno. Slovenská verze se mi líbila o trochu více. Možná to bylo slovenštinou, možná moderátorským párem Vacvalová-Andrásy. Vždycky jsem si říkal, že ti Slováci jsou ještě blbější než my... Což samozřejmě není pravda, jen z nich větší blbce dělali vhodně zvolenými otázkami a výběrem těch nejblbější odpovědí. No... jejich volba. Občas jsem se u toho zasmál, ale žádný zázrak to nebyl a už se k tomu nebudu nikdy vracet. ()

Paity

Mě ta dvojice moderátorů vyloženě sedí. Nemůžu už se dívat dokola na ty všechny Mareše, Boučky a podobně. ()

Greenpeacak

Až teraz som si uvedomil, na akom podklade je celý seriál založený. Nielenže má mnoho ľudí medzery, ale sme aj ako národ škodoradostný. Všetkým päťhviezdičkárom hanba! ()

Eamby odpad!

Je to choré. V jejich hledáčku na ulici je to většinou člověk s minimálně dvojkou v krvi, který ještě stojí a jakžtakž mluví. Dále ženy romského původu, které vyplodí odpověď, která s otázkou nemá nic společného a další opravdu podivné existence. Pořad, který se snaží z těchto lidí udělat hlupáky, jen z nich nic dělat nemusí, oni to ze sebe udělají sami... někdy jsou ty odpovědi opravdu smutné- nevědět, co zkoumá anatomie? (mrtvoly a citróny) Dobrá, otázky z historie bych možná (možná) pochopila, i když jsou naprosto stupidního rázu, které by měl vědět snad každý, co vyšel aspoň základní školu... A stejně- všichni tleskají, smějí se, hahahahahaha. Největší tečka na konec:,,Čtverec má šest stran." ()

veronica_mac

Jediné, co je na tomto pořadu odpad, jsou odpovědi hloupých lidí. Potenciál je dobrý, otázky přiměřené, při čemž 80% z nich by měl vědět opravdu každý, kdo ukončil povinnou školní docházku. Byl dobrý nápad ukázat, jak jsou někteří lidé omezení... ()

cmenda

Tady v tomto pořadu můžeme názorně vidět jaký jsou Slováci pitomci ale také už asi neví co by dali do televize tak si řeknou jo to pude pokuste se někdy dívat jen na slováky to nejde tak tak asi. ()

Cement73

Budem sa opakovať po iných, ale spočiatku ma to veľmi bavilo... Dnes už len s úžasom a čiastočne s odporom pozerám na výber debilov Slovenska a zo strachom si uvedomujem, že to sú tiež voliči. No to nech nás pán boh chráni. ()

dehlie

- "Vymenujte aspoň 3 vybrané slová po č." - Čalamáda, Čárli Čaplin a ..... a čo ešte?" Zbierka idiotov a ich občas nezabudnuteľné hlášky. ()

gumolit

Tak presne o tom to je smiať sa na tom akí je náš slovenský národ blbí !!!A samozrejme trápni tučko Andrasiy a škaredá Vácvalová !!!Bolo to úbohé som rád že to už dávno skončilo zopár vecí uznám že bolo celkom vtipných to by nevymysleli ani najlepší scenáristi komedii ale ako celok smutné !!Všetci diváci sa smejú na tom akí sú vlastne všetci blbí a tích ľudí čo vyberali ta to bolo jasné ako odpovie !!!Pýtali sme sa divákov na ulici ,, Aká dvojica je ubohá a najtrápnejšia v televizzi??!!Správna odpoved ... ()

Boomstick

Velmi inteligentna sonda medzi obcanov slovenskej republiky.Inteligencia 90% opytanych je bohuzial velmi smutna.Kedysi to bolo neuveritelne,az bohovske no teraz to uz straca to caro.Ale keby to ukoncili tak by mi to chybalo ()

Mr.Hudson

V Česku máme pořad Nikdo není dokonalý na slovensku mají zase Aj múdry schybí. Já osobně jsem viděl jen pár dílů a potom největší perly na internetu a úplně mi to stačilo. Nevím jestli ti lidé jsou opravdu tak hloupí nebo si tvůrci pouze vybírají různá individua. Ať je to jak chce, tento pořad má především pobavit a to se mu daří opravdu mistrně. ()

Blackhawks

Často v noci zapnu televizi a mám nějak "štestí" že skoro vždy běží právě tohle. Neříkam že se mi ten pořad nejak líbí,ale smát se prosté musím.. Je jasné že odpovídat na otázky nechávají úplné dementy,ale o tom je.. sice mi na celém konceptu pořadu příjde totálně trapné, když tam sedí dva hosté a tipují si kolik lidí to uhodne. Nevím mohli by ten čas věnovat nějaké zábavnější formě než tlachání o ničem a smát se trapným kecům co sami vypustí před publikem..Ale aspoň se občas zasměju.. nemusíme snad brát všechno tak vážně.. :D ()