Nikdo není dokonalý

Oliver Andrásy

Scénář:

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

DavidDizzer

Jednu hvězdu za to, že záměrně vybírají samá individua (bezdomovce, romy, nevzdelané lidi, starši lidi s demencí, zkrátka že danou otázku zodpoví max. 2 lidé z těch 10, proto mě takový nucený humor vůbec neoslovuje. Český je lepší opravdu v tom, že tam dávají lidi s úmyslem ne zveřejnit jen samé pitomce a i celý pořad, kdy se dobře konverzuje, mi sedí více. Ovšem rozhovory a humor moderatorů a hostů jsou mi sympatičtější více ve slovenské verzi :) tam se pobavím více tímto ()

Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé. ()

Polnoch

S novými moderátormi je to skutočne nepozeratelné. Úplne to stratilo úroveň, Andrásy a Vacvalová sú moderátori na úrovni a nech je akýkoľvek prestížny a inteligentný hosť, tak vždy s ním držia krok a mimo hlasu ulice ide o intelektuálnu zábavu! To sa však nedá povedať o týchto trápnych moderátoroch z rádia, ktorí prinášajú naozaj len trápnosť a stupiditu, zábava na takejto úrovni môže ulahodiť len primitívom a tých je na Slovensku neúrekom, nepochybujem, že budú úspešní. Celé poňatie relácie bolo v ich podaní mizerné, neviem si predstaviť, že by tam bol nejaký hosť na úrovni, nie len ja ale aj ten hosť by sme sa cítili blbo. Predpokladám však, že noví moderátori budú pokračovať v trende, ktorý zaviedli a budú si volať hostí ako v prvej časti, konkrétne to bola celebrita najvyššieho kalibru, moderátorsky odpad Sajfa, ktorý sa správal ako v šenku po 2 pivách. Celé to bolo trápne a nemalo to žiadnu úroveň. 1 hviezdičku nechávam len z úcty k predošlej moderátorskej dvojici. ()

fandimir

Jako samozřejmě že nad těmi žvásty, které vycházejí z úst tázaných chčiju smíchy, ale myslím že je snad jasný, že si na otázku vybírají už z dálky ne moc inteligentně vypadající lidi (většinou cikány) a i kdyby odpovědělo na otázku správně moc lidí, tak se zeptají dalších, aby v konečném výsledku odpověděli správně tři až čtyři lidi z deseti. Někdy dokonce odpověď diváka schválně střihnou dřív a vytrhnou ji tím z kontextu. Ono udělat z lidí bandu idiotů není tak těžké. Kdyby jste šly po rušném náměstí, a zeptaly se každého na takovou primitivní otázku bez ohledu na to jak by vypadali, tak pochybuju, že by vám správně odpověděla např. jenom třetina. Dvě hvězdy za to, že tam dávají aspoň vtipné odpovědi které mi zaručily už pár hodin slušné zábavy. ()

Brundisson

Tomuto programu som vobec nevenoval pozornost pokial ho uvadzala dvojica Andrasy-Vacvalova,ale odkedy ho uvadza Forgac-Zimnykoval tak je to jedna z najzabavnejsich relacii na Slovensku.Z jednoducheho dovodu,pretoze nova dvojica vie naozaj publikum a aj televizneho divaka bavit svojimy vtipnymi hlaskami a poznamkami.A celkovo po odchode Andrasyho tato relacia posobi ovela sviezejsie a zabavnejsie.Preto davam styri hviezdicky. ()