Aj múdry schybí

(pořad)
Talk-show / Komedie
Slovensko, 1998, 40 min

Zábavná šou, ktorá vás presvedčí, že netreba dať na prvý dojem!  Úctyhodných jedenásť rokov nezabudnuteľná moderátorská dvojica Elena Vacvalová a Oliver Andrásy moderovala divácky veľmi obľúbená televíznou šou Aj múdry schybí, ktorá zábavným spôsobom sondovala znalosti slovenského národa v rôznych oblastiach.
Relácia, ktorá sa nakrúcala v bratislavskom v dnes už neexistujúcom Divadle West, odkrývala smiešno-smutnú nevedomosť ľudí, ktorých pôvabná reportérka či šarmatný reportér náhodne oslovili na ulici a kládli im v podstate veľmi jednoduché otázky, občas striedané nejakým tým chytákom. Elena a Oliver potom spolu so svojimi hosťami sledovali zostrih tých najzábavnejších, najzaujímavejších a najneuveriteľnejších odpovedí - a samozrejme ich nemenej vtipným spôsobom komentovali. (TV Markíza)

Redix odpad!

Na Slovensku mají neuvěřitelně mnoho idiotů. Ale některý odpovědi pobaví. "Kdo byl prezidentem slovenské republiky?" "Soudruh Stalin" ()

lxbch

Na tomhle pořadu se mi nelíbí, že schválně vybírají ty vtipné odpovědi, i když tím celkový dojem o moudrosti národa trpí. Ta jedna hvězdička je za to, že některé odpovědi vážně stáli za to. 'Gravitačný zákon platí všadě, lebo každá žena má nárok na gravitáciu.' :D ()

Dvoja odpad!

Mě ty slovenský pořady a seriály přijdou fakt hrozný...Strašní moderátoři / herci / dabéři.. ()

Alpachino

Netuším jestli je to tím, že nerozumím slovenskému "humoru" nebo tím že je pořad naprosto zbytečný , ale mám celkem obtíže se na to dívat, když to přítelkyně omylem zapne. Pro seniory, kteří toto vyhledávají je to nejspíš fajn podívaná, takže jsem rád že to má i svoje publiko. 35% ()

GodKnows

Bez problémov dávam za 4*...........jasné že dnes to už nie je až také dobré ale stále je to o 1000% lepšie než česká verzia....brrrr ()

10Domik10

Celé je to o tom, akí prídu hostia a ešte dôležitejšie je akých "srandistov" réžia do danej časti vybrala. Niekedy je to bezpochyby 5 hviezdičková zábava no inokedy zasa 100% nuda. Oliver a Eňa boli vždy v pohode. ()

vygamba odpad!

Tak tohle ne!! když vám někdo na otázku " Jak se anatomicky odlišují ženy od mužů" někdo odpoví "... no však ženy nenosí trenýrky.." tak to vážně ohrožuje Darwinovu teorii o přirozeném výběru. Tohle mi opravdu spíše než vtipné přijde smutné a a trapné. ()

Axela odpad!

Mne teda nepríde vtipné pozerať sa, ako sme vypatlaní. Ukazajú ľudí, u ktorých je jasné, že to nebudú vedieť, pretože sa im nedostalo ani poriadneho základného vzdelania a ak aj áno, už dávno ho zabudli. A my sa smejeme, namiesto toho, aby sme oplakávali našu hlúposť a nedostatok inteligencie. ()

Hexa odpad!

Pro boha, kolik to má dílů? Skoro pokaždý, když zapnu televizi, tak to tam hrají a je jedno, jestli je poledne nebo 4 ráno. Naprosto nevtipná, místy až trapná show. A nejvíc do očí bijící je jejich výběr spoluobčanů na ulici, kdy sem tam snad jen jednou/dvakrát viděla normální lidi, jinak to sou socky a od pohledu naprostí tupouni. Hrůza, hrůza, hrůza! ()

MFloyd

Občas zahlédnu tenhle pořad v telce a docela často ho pak i dokoukám. Někdy spíš trapné a někdy zase vtipné. Ale jde rozhodně o jeden z lepších pořadů. ()

DJ Kritik odpad!

Poslať do terénu človeka s naučenou odpoveďou na otázku, ktorú položí ľuďom o ktorých si myslí, že sú "presne" na to určení a dokazovať akí sme my ostatní oslnivo múdri tak to je nevkusné až dosť. Povyšovať sa a pritom nič nevedieť. Nevedieť v tomto prípade znamená, že sú odkázaní /tvorcovia/ len na prácu, ktorá je bezprínosná. Humor nedokážu vymyslieť a ani navodiť, herectvu sa nevenovali a žurnalistikou sa živiť nikdy nechceli. Ale im sa netreba čudovať robia to pre peniaze, len ľudia čo sedia v sále a pri TV .....ale to je o inom. Nie každý dobrý kuchár vie matematiku. Hocikoho stará matka, ktorá vie všetko o záhrade o tom ako treba sadiť mrkvu, starať sa o domácnosť nemusí vedieť akú hodnotu má Pí. Bohužiaľ smejeme sa práve im. Nie tým, ktorých oslovujú na ulici, ale tým, ktorí sedia vedľa nás. A nie vždy vedia odpovedať. Preto nie sú hlúpy. ..... A jeden poznatok za všetky. Prišiel s tým kolega v práci ako sa mu jeho priateľka sťažovala, že oslovili jej syna, dali mu 50 otázok a len na jednu nevedel odpoveď a iba tú jedinú, využili vo vysielaní. Ale veď všetci chceme len toto, či nie? Chceme, aby sme mohli ukazovať na "hlupákov" okolo nás. Len pozor, aby sme nelamentovali až po funuse. ........................ ............... .. ........ ................. ............ ..... Humor: odpad Stupidita: ***** Reálnosť: * Manipulácia z odpoveďami: ***** ()

Mire odpad!

Dávam odpad, pretože trh je tohoto programu už maximálne presýtený, hlavne po jeho nepochopiteľnej nadprodukcii a už dávno ma to nevie rozosmiať, aj tak tam stále oslovujú len ožranov a cigánov lebo vedia že sú hlúpi a môžu dačo "vtipné" povedať. Ale pamätám sa na jednú záverečnú scénu za titulkami, ktorá zvykla chodiť. Bolo to pred niekoľkými rokmi a pýtali sa nejakej (ako inak) cigánky že čo svieti cez deň. A ona samozrejme povedala že mesiac, aby to bolo "vtipné". A vôbec, tron to vystihol výborne, hlavne s tými zážitkami z nakrúcania. Nech idú do piče s takýmto prístupom!!!!! ()

arbeit

Nechcem moralizovať o tom ako je to zostrihané, skreslené a podobne, ale dnes už mi to príde hrozná nuda. A ten Andrásyho silený smiech pri "vtipných" historkách hostí je hnus. ()

pista_baci7

„Môže si muž v Európskej únii zobrať za ženu sestru svojej vdovy?"„Nie, lebo, lebo muž sestrinej nemože zobrať sestra na muža, nemože zobrať, lebo sestra, a to je jej matka, a matka, a sestra, to je jej mama, lebo to je jej matka, sestra a otec to je jej otec, lebo sestra a otec to je jej otec a mama to je jej mama"...Slováci nikdy nepatrili k elite sveta... ()

RigorMortis

Stará markízacka klasika, kedy ich program ešte za niečo stál. No štvalo ma, aké indivíduá často vyberali pod zámienkou "zábavy". ()