Reklama

Reklama

Robocop

Trailer 2

Obsahy(1)

V roce 2028 je nadnárodní konglomerát OmniCorp vedoucím lídrem v oblasti robotických technologií. Jejich drony jsou již dlouhá léta využívány armádami po celém světě a OmniCorpu přibývají na účtech miliardy dolarů. Jedinou metou, kterou se jim dosud nepodařilo dosáhnout, je úspěch na domácí půdě, kde jsou jejich technologie stále považovány za příliš kontroverzní. Ale v jistém momentě přijde ke zlomu. Alex Murphy (Joel Kinnaman) je milující manžel a otec, který pracuje jako policista a dosahuje vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. Až do chvíle, kdy utrpí rozsáhlé zranění. OmniCorp najednou dostane jedinečnou příležitost - zachránit špičkového policistu. A tak se v odvážném experimentu zrodí RoboCop - napůl člověk a napůl stroj, dokonalý protivník všech kriminálních živlů. OmniCorp už plánuje jeho nasazení v co největším počtu míst, ale nepočítají s tím, že uvnitř stroje je myslící lidská bytost, která nedokáže potlačit vzpomínky na svou minulost. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

prostě jak jede , jako podle osnovy , furt ty stejné řeči  , ty stejná slova , no prostě numero onu obhajoba :D 

 

Co tady zase kdo blejete za sračky? Jste taky dobře mimo. Kde jsem napsal, že jak to hned půjde tak dám odpad podle traileru? Nic takovýho jsem nenapsal. Podívám se na to nejdřív a pak ohodnotím. Když to bude na odpad tak ho dám. Jenom sem předestřel jak si myslím, že to z tím filmem, tak dopadne. Si tu někteří vlepte facku a proberte se.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

No, zasa nám tu nestrhaj všetko kvôli jednému svojmu obľúbencovi, dobre? Verhoevena mám rád, ale toto nevýslovne preháňaš. Vzhľadom na to, že všetkých súčasných režisérov, ktorých filmy sú niečím osobité a tým pádom unikátne nepoznáš, rovnako ako nikto iný.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Nikto nič také nehovorí. Len sa bavíme o tom, že toto viacerí robia pravidelne - prídu do profilu náhodne zvoleného remaku alebo novej komiksovky a hovoria aká to bude kravina a podobne. Na teba rozhodne nenarážam.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Dokonce i Bluntman uznal, že původní Robocop není hloupej film. To už je co říct :-)  Naopak žádnej z těch sráčů co si dneska říkají režiséři nepobrali ani špetku talentu co má Veerhoven

na příspěvěk reagoval Madsbender

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Co tady zase kdo blejete za sračky? Jste taky dobře mimo. Kde jsem napsal, že jak to hned půjde tak dám odpad podle traileru? Nic takovýho jsem nenapsal. Podívám se na to nejdřív a pak ohodnotím. Když to bude na odpad tak ho dám. Jenom sem předestřel jak si myslím, že to z tím filmem, tak dopadne. Si tu někteří vlepte facku a proberte se.

na příspěvěk reagoval Madsbender, Yoshitsune, Larrysbride

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

vegetol.mp , GigaPudding

vegetol: Nejsou překvapení, jen si strašně rádi na něco zanadávaj...

 

GigaPudding: Ta, která dostala ten "uplift", pokud se tenhle výraz s tímto procesem vůbec užívá, asi třikrát, a přesto to nic nemění na mém předchozím tvrzení ;)

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Madsbender

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Larrysbride

ta nová naděje, která dostala v devadesátých letech nebo kdy počítačový uplift? :)

Jinak totiž především používala úplně to samé stopmotion jako robocop a nebo měla Jabbu jako tlustýho chlápka v kožichu a beranici :)

na příspěvěk reagoval Larrysbride

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Přijdou ti filmy jako Scarface, Mys hrůzy, Skrytá identita, Věc nebo Moucha zbytečný?

 

 

A mimochodem, čemu se všichni diví? Většina filmů, který maj dneska velký tržby, sou různý komiksový a jiný blocbustery s PG13. A vsadím se, že většina lidí, který tu nadávaj, že to bude PG13 zcela jistě v kině navštívila Hobita, X-meny, Iron mana nebo Thora. Skoro každej tu má v oblíbenejch Hobita, Pána prstenů, Avatara, Inception nebo Temnýho rytíře. Všechno filmy s přístupností od 13 let. Tak co sou všichni tak překvapený?

na příspěvěk reagoval Larrysbride, Madsbender, Sabrewulf

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Myslím že toho pôvodného dobre vystihli. Ak to bude takto, tak to môže fungovať, s "tým, čo nevidíme" pracoval Padilha aj práve v oboch Komandách - a vyšlo to. Ale PG-13 nemali :D

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

mě právě nejde o efekty skoro vůbec ale když jsou do očí bijící a stroj se zmítá na schodech na zádech jak želva a ječí jak pterodaktyl to jsem se fakt nasmál. A i celkově je prostě ten film o hovně

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Pepa001

Pepa001 (hodnocení, recenze)

Na základě traileru, se film hodnotit nedá. Já si moc přeju, aby se jim ten film povedl, protože mám robocopa rád. Obávám se však toho, co je dnes ve filmovém průmyslu běžné a to je zpřístupnění filmu co nejširšímu publiku, což u původního filmu nebylo. Proto je tak dobrý, má spoustu fanoušků, kteří na něj nedají dopustit a zcela po právu ho zde hájí. Původní film se točil v době, ve které ještě producenti tak moc nezasahovali do děje a povětšinou jsou filmy odrazem režiséra a jeho přístupu. Nedovedu si představit, že by v dnešní době pan Verhoeven natočil to co v roce 87. Prostě by mu to produkce nedovolila. Dnešní doba je moc vyměklá, plná lásky a soucitu a hlavně porozumění. Dnes už nejde, aby Vám jen tak, v takovémhle snímku, vypadli na zem střeva, nebo na někom vysela rozleptaná kůže a pak se pomazlil s předním oknem auta. Na to by už děti a jiní jim podobní sladcí lidé chodit nemohli. Opravdu si přeji, aby se jim film povedl a těším se na něj. Mám ale jisté obavy.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Lefty86

Kdo alespoň něco málo ví o Americe 80. let a svede interpretovat, nemůže velmi satirického původního RoboCopa označit za hloupý film.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Odepíšu to na základě toho, že je to prostě další zbytečnej remake starý klasiky, kterej zjevně nikdo nepotřebuje a to je prostě fakt. Kdyby se dneska skoro všechno nerýmejkovalo tak ti zoufalci v Holywoodu (až na pár vyjímek) nemají co točit a to je smutné ne?

na příspěvěk reagoval Larrysbride, vegetol.mp

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Působí to zastarale to možná jo, ale jedná se stejně svým způsobem o nadčasový film. Remake nebude mít co nabídnout kromě vyměklý PG13 akce. Tím jsem si prostě jistej. Holt jsem oldschol

na příspěvěk reagoval Larrysbride

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Ale no tak, tohle je diskuze, místo pro výměnu názorů, Leftymu se  starý RoboCop nelíbí, no a co, vizuálně je ten snímek místy fakt vtipnej, to musí každý soudný divák uznat... Verhoeven má holt svůj styl, který ne každýmu sedne - no a co? Kdyby se všem líbily ty samý filmy, to by byla teprve nuda...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Sabrewulf

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Mno asi jde o úhel pohledu původní Robocop je prostě klasika. Já si ještě jednou pustil trailer na tenhle remake a ne tohle prostě ne...

Související novinky

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

Ve věku 54 let tragicky zemřel známý charakterový herec Michael Kenneth Williams. Jeho nejslavnější rolí se jednoznačně stala postava Omara z chváleného seriálu The Wire – Špína Baltimoru. Objevil se… (více)

RoboCop našel režiséra

RoboCop našel režiséra

21.11.2019

Vycházející australský filmař Abe Forsythe (Little Monsters) byl čerstvě najat k režii chystaného filmu RoboCop Returns pro MGM a Atlas Entertainment. Forsythe tak nahrazuje Neilla Blomkampa, který… (více)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2018

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD.cz tradičně sestavili trojku nej filmů a seriálů, uvedených do distribuce nebo na filmových festivalech v uplynulém roce. S pěti hlasy jednoznačně vyhrávají mezi filmy… (více)

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Loňský Noe sice rozdělil diváky na nadšené a trochu zmatené, nakonec ale vydělal 362 milionů dolarů, takže se dá považovat za úspěch. Co chystá režisér Darren Aronofsky (Fontána, Černá labuť) dál?… (více)

Reklama

Reklama