• A_FISH

Michael Myers je velmi zlý člověk a jeho sestra otravná hysterická píča.(12.6.2010)

• teutates

V rýchlosti to zhrniem... máme tu pobehujúcu "bielu pani", neustále jačajúcu sestru (jačať nevystihuje daný spôsob jej prejavu), snové pasáže (tvoria asi tak 1 nudnú hod.) no a nakoniec super-human Michael (ešte krídla a máme novodobého "anjela" pomsti). Tak ako ma prológ zaujal, tak ma zvyšok dojebal... no a čo sa týka hnusu, sme u bonusu... and that's it 3-4/10(11.12.2009)

• Wacoslav1

Co to do píči bylo?! První remake ještě překvapivě nebyl vůbec špatnej, ale tohle je naprostá katastrofa a totální urážka. Od začátku jsem tu nepobíral jak může sérii Haloween někdo takhle zprasit, ale fakt se jim to povedlo. tenhle film mě neskutečně nasral. Tohle si můj oblíbený masový vrah rozhodně nazasloužil.0%(22.9.2014)

Zombieho Halloween II dokáže poriadne nasrať, znechutiť a prirovnať ho k rovnakému debilovi ako je tvorca nového Friday the 13th, no začína to ako pôvodný Halloween II (ale aj to je poriadna podpásovka pre fanúšika a človeka tešiaceho sa, že sa to celé bude odohrávať v nemocnici) a ukončené je to v podstate ako Halloween 4, len problém je v tom, že na rozdiel od pôvodnej sérii sa táto Zombieho (zatiaľ) zameriava na samotného Michaela a to v poriadne haluznom podaní a naopak Laurie a v podstate aj všetkým ostatným prajete ukrutnú smrť, prinajmenšom ako napríklad keď rozmlátil ksicht tej barovej kurvičky o zrkadlo a nie len obyčajné uškrtenie tiež užívajúcej si dievčiny. Ku koncu to akosi zapadlo, proste to tak muselo byť ale trojku už nech natočí niekto iný, nechcem ďalší metalový videoklip.(11.12.2009)

Tomu komu nesed už první díl, by tohle měl asi obejít velkým obloukem, protože si tu z toho Zombie dělá tak trošku svojí filmařskou exhibici, akorát na to teda moc nemá a tak je z toho spíš taková prasárna bez ladu a skladu, která nechává postavu Michaela Myerse každou chvilku někde hnít a místo toho se věnuje nesmyslně jeho rodině, sestře a nějakým šíleně debilním halicunacím, což je vskutku o ničem, obzvlášť když se tam furt piští a bulí, jediná záchrana je těch pár zavražděných, když se Michael pochlapí a rozmlatí tam obličej o zrcadlo nebo někomu uřízne hlavu,ale ani u toho nemůžu říct, že by to bylo nějak výjimečně natočený, spíš to bylo nepřehledný. A k tomu závěru se zarostlým Myersem se snad ani nemá cenu vyjadřovat(11.12.2009)