Nastala chyba při přehrávání videa.
 • George Stobbart
  ****

  Rob Zombie pojal reboot Halloweenskej série svojským štýlom, ktorý samozrejme nemusí sadnúť každému. Každopádne je v tomto filme viac než sa na prvý pohľad môže zdať a mne sa dokonca pozdával lepšie ako jeho predchodca z r.2007. Zombie ide inou cestou a sústredí sa viac na osobu samotného Michaela Myersa, ako to ukázal už aj v prvom dieli. Je to atmosférické, strašidelné, vizuálne zaujímavé a predovšetkým iné než pôvodné diely. U nových divákov to zrejme bude iba otázka vkusu a u fanúšikov pôvodného Halloweenu zase otázka toho, či sú ochotní pristúpiť na niečo nové, čo do Halloweenu možno doteraz nepasovalo. Doporučujem pozerať dlhšiu; Director´s Cut verziu, ktorá sa podarila o kus lepšie než zostrih, ktorý putoval do kín.(15.7.2010)

 • swamp
  **

  Druhý Halloween Roba Zombieho jsem tentokrát zkoukl 31.10. :) A stejně jako u prvního dílu jsem se akorát dočkal nudy. :P Uvřeštěná Laurie je fakt "pain-in-the-ass" a já se jen těšil a doufal, že ji Michael vykuchá..(2.11.2013)

 • JFL
  *

  Sebezahleděná glamrocková slátanina, která působí jako "Repo: Genetická opera!" bez nadhledu a reflexe, ale zato s hysterickým vypětím. Monotónní sérii sugestivních zvukových efektů a detailních gore záběrů prokládají absurdní symbolistní sekvence, které svou strojeností připomínají parodie na 60's artovky a jež mají Myersovým činům dodávat motivaci. Škoda, že ta odporuje předchozímu dílu a z rádoby "hustého" závěru dvojky dělá nelogický samoúčelný vtípek. Navíc se Zombie zřejmě inspiroval remakem "Pátku třináctého", který měl lepší tržby než "Halloween", a z Myerse udělal také hororového Terminátora - dokonce i s částečně poškozenou "tváří", z pod níž vystupuje "podstata" vraždícího stroje. A ponaučení z filmu? Nedovolujte si na bezdomovce; mohou to být masoví vrazi. Více v recenzi na Aktuálně.cz.(15.10.2009)

 • Hitman_47
  **

  Jednička byla skvělá ... dvojka je bohužel někde úplně jinde. Do zhlédnutí tohodle filmu jsem měl za to, že Zombie je skvělý filmař, který nemůže šlápnout vedle. Po celou dobu filmu jsem si přál, aby Laurie Micheal už konečně oddělal, bo tak otravnou píču, která má krámy celej rok, by nesnesl snad nikdo. Čím mě ale Zombie nejvíc nasral, bylo odmaskování Michaela ... Michael je horrorová ikona, která prostě nikdy neměla být odmaskována. Takhle totiž ztratil veškeré charisma a ... no, seru na to!(10.6.2010)

 • klerik
  **

  Zombie mrhá svojím talentom na totálne tupú vyvražďovačku. Skôr pokračovanie NEVIDITEĽNÉHO ZLA, než ďalší Halloween (aj to by mi vadilo, že zabijak killuje úplne od veci). Všetko je brutálne, ale je to stále len dookola šialené bodanie a mlátenie, žiadna invencia. Navyše mi vadili veci ako Michael bez poriadnej masky (wtf škraboška?), Michael bez kuchynského noža (wtf rambo nôž?), Michael bez logiky (zabáva sa s okoloidúcimi, nie aby išiel po svojom skutočnom cieli). Niektoré obrazy pôsobivé, zaujímavá práca so zvukom, príbeh nulový. Celé by to mohla byť úvodná scéna k skutočnému filmu, takto je to len nesúdržný zlepenec...(8.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace