Já vlastně ani nevim jestli se mi to líbilo. Bylo to takový divný, většina postav nesympatická (hlavní hrdinka z jedničky mi lezla na nervy neskutečně a Dr. Loomis se taky nějak nepochopitelně choval jako idiot) , ale přesto mě to zajímalo. Přišlo mi to jak nějakej zvláštní hororovej experiment v přelomu 80. a 90. let, ale něco na tom prostě bylo. 5/10.(21.5.2014)

Druhý díl je o dost horší než remake z roku 2007, nemůžu lhát, že jsem to nečekal. Rob Zombie trochu uletěl a přetvořil Michaela Myerse do podoby, v které se mi příliš nelíbí (zarostlý „houmlesák“). Vraždy jsou dobře natočené, z větší poloviny velice přehledné, surové a s vizáží špinavého filtru, který se mi líbil i v prvním díle. Hodně mi kazila zážitek bílá paní (Sheri Moon Zombie) ve snovým sekvencích, které mohl režisér vynechat. 5/10*(13.12.2009)

• Kryšpín

V jednom už mám jasno, na filmy Rob Zombieho nemá smysl chodit. Měl by radši zůstat u hudby, neprznit filmovou tvorbu a nepohřbívat horrorové klasiky. Po filmu jsem si uvědomil, že tam bylo plno zbytečných scén, které tam vůbec být nemusely (a byli natočeny jen kvůli tomu, aby to mělo minutáž celovečerního filmu). Expozice je zcela zbytečná. Možná si (ne)rejža chtěl natočit dramatickou scénu mezi matkou a svým dítětem. Ale ta vůbec nefunguje. Někdo si tu neuvědomuje, že film je umění, nikoliv možnost nasnímat vše, co se nám líbí. Malcolm McDowell jako herec začal na vrcholu a poslední dobou se upisuje k divným projektům a přitom má takový herecký potencionál a charisma. Horrory jsou od toho, aby vás lekaly nebo děsily přemírou brutality. V tomto filmu lekačky nejsou. Na druhou stranu brutalita ano, ale díky mizernému střihu vidíme spíše abstrakní obrazy, pod kterými si musíme představit, co se vlastně na plátně odehrává. Ono to možná je i tak lepší, ale stejně... Never more!(15.10.2009)

Rob Zombie pojal reboot Halloweenskej série svojským štýlom, ktorý samozrejme nemusí sadnúť každému. Každopádne je v tomto filme viac než sa na prvý pohľad môže zdať a mne sa dokonca pozdával lepšie ako jeho predchodca z r.2007. Zombie ide inou cestou a sústredí sa viac na osobu samotného Michaela Myersa, ako to ukázal už aj v prvom dieli. Je to atmosférické, strašidelné, vizuálne zaujímavé a predovšetkým iné než pôvodné diely. U nových divákov to zrejme bude iba otázka vkusu a u fanúšikov pôvodného Halloweenu zase otázka toho, či sú ochotní pristúpiť na niečo nové, čo do Halloweenu možno doteraz nepasovalo. Doporučujem pozerať dlhšiu; Director´s Cut verziu, ktorá sa podarila o kus lepšie než zostrih, ktorý putoval do kín.(15.7.2010)

Tomu komu nesed už první díl, by tohle měl asi obejít velkým obloukem, protože si tu z toho Zombie dělá tak trošku svojí filmařskou exhibici, akorát na to teda moc nemá a tak je z toho spíš taková prasárna bez ladu a skladu, která nechává postavu Michaela Myerse každou chvilku někde hnít a místo toho se věnuje nesmyslně jeho rodině, sestře a nějakým šíleně debilním halicunacím, což je vskutku o ničem, obzvlášť když se tam furt piští a bulí, jediná záchrana je těch pár zavražděných, když se Michael pochlapí a rozmlatí tam obličej o zrcadlo nebo někomu uřízne hlavu,ale ani u toho nemůžu říct, že by to bylo nějak výjimečně natočený, spíš to bylo nepřehledný. A k tomu závěru se zarostlým Myersem se snad ani nemá cenu vyjadřovat(11.12.2009)

• - Sid Haig odmítl roli majitele striptýzového klubu. (Chatterer)

• - Laurie má nad postelí obraz Charlese Mansona. (Chatterer)

• - Mladý Michael musel být ztvárněn druhým dětským hercem, protože Daeg Faerch za dva roky neuvěřitelně vyrostl. (Chatterer)