Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  **

  Zhlédnuta DC (119 minut) verze. Tak tohle mělo krátký život. Pokud jsem u remaku chválil Roba Zombieho za patřičný odstup a přidání svého k tomuto proslulému vrahovi, tak tady se bohužel utrhl ze řetězu a přidal toho dost. Což by do jisté míry nevadilo, KDYBY respektoval sérii jako takovou. Bohužel, ne. Michael si zde několikrát sundá masku, poprvé promluví, nepoužívá jen nůž, není zde ani náznak Carpenterovy hudby, k tomu má halucinace o své (mrtvé) matce… Ne, takhle by to nešlo. Dá se říct, že v lecčem tento díl připomíná třetí díl originální série, který nesouvisel s díly předchozími a my, diváci, jsme museli čekat téměř 20 let na slušné pokračování. Naštěstí ne vše je na tomto pokračování špatně, takže ho neposílám přímo do odpadu, protože některé scény se povedly (Rob holt brutality umí a nejsou mu cizí) ale ptám se, jak dlouho bude trvat tentokrát, aby se (pravý) Michael vrátil v nějakém lepším pokračování/remaku? Nemyslím si, že by Hollywood nechal pana Myerse dlouho u ledu… 40 %.(10.10.2013)

 • Psema
  odpad!

  Nechutný flusanec do ksichtu Michaela Myerse, jeho fanoušků a všech milovníků dobrých filmů. Zombie naprosto rezignoval na cokoliv, co by mělo něco společného s Carpenterem, a předkládá neatmosférickou šlichtu s desítkami no-name mrtvol, tunami odhalených ňader a hrstkou naprosto zmatených herců, kteří museli mít už při čtení scénáře ze Zombieho představ hlavu v kýblu. Z Laurie je ukřičená kravka, Loomise sobecký idiot a zjevování "bílé paní" bych okamžitě zařadil do kategorie největší WTF roku! A za ten závěr by si Zombie zasloužil postavit ke stěně a vykuchat od skutečného Michaela. Ne od té vlasaté kreatury, kterou si vysnil a která nemá s chladnokrevným a zlem prolezlým likvidátorem společného vůbec nic.(15.10.2009)

 • Hitman_47
  **

  Jednička byla skvělá ... dvojka je bohužel někde úplně jinde. Do zhlédnutí tohodle filmu jsem měl za to, že Zombie je skvělý filmař, který nemůže šlápnout vedle. Po celou dobu filmu jsem si přál, aby Laurie Micheal už konečně oddělal, bo tak otravnou píču, která má krámy celej rok, by nesnesl snad nikdo. Čím mě ale Zombie nejvíc nasral, bylo odmaskování Michaela ... Michael je horrorová ikona, která prostě nikdy neměla být odmaskována. Takhle totiž ztratil veškeré charisma a ... no, seru na to!(10.6.2010)

 • Flipnic
  *****

  Vezmu to zkrátka ... Halloween byl vždycky moje nejoblíbenější slasherová série a hlavně Michael můj nejoblíbenější zabiják. A to proto, že v podstatě vypadal jako normální člověk, žádná zombie nebo démon, vždycky mne zajímalo, kdo a co se skrývá za tou jeho maskou ... Rob Zombie si již v prvním remaku pustil svoji fantazii dost na špacír a vytvořil a předložil nám verzi, která se mi svoji myšlenkou sice nezamlouvala, ale zpracováním a brutální dynamickou jízdou ano. Ve své druhé "předělávce" si již fantazii pustil na špacír naprosto totálně, všechno si udělal po svém a jinak, zremakoval ne jeden, ale hned několik klasických dílů Halloweenu a tak zde máme jak ultra-brutální slasher řízlý exploitačním tématem, přes schozifrenní propojení jeho a jeho sestry až po podivnou duchařinu... Chápu, že tohle nemusí příznivcům klasické série vůbec sedět (podobně jako remake Pátku 13tého ...), ani mne to na jednu stranu nesedělo, ale dokázal jsem se rychle odprostit od očekávání chladného Michaela chodící v temnotě a porcující své oběti a nechal jsem se zcela vtáhnout tou úúúžasnou syrovou, temnou, špinavou a násilnou atmosférou, kterou Rob Zombie předkládá. Celé zpracování je absolutně TOP, stejně jako herecké výkony, postava Loomise a Michaelovy útoky, které jsou doslova EXPLOZIVNÍ!!! To, že vidíme Michaela více bez masky než s ní, jsem raději někde potlačil v hlavě do nevědomí, protože to byl asi největší hřích, který Rob Zombi na této sérii spáchal ... Ale pokud to vezmu prostě jako horror bez očekávání již zaběhlých témat, je to absolutní špička ...(29.12.2009)

 • bestlama
  **

  Tak tohle ne. Tohle se opravdu nepodařilo. Rob si to nadhodil podle svého a tím si myslím, že to zničil. Je pravda, že nemůže jasně kopírovat starší verzi, ale taky to nemusel takhle zprznit. Já jsem nevěděl před čím to vlastně sedím. Slasher nebo duchařina. Nebo spíše nějaký psychologický thriller?... Myers není to, co býval. Už je z něj pouhá loutka v mysli režiséra. Kdežto staré díly mi dávaly pocit, že Myers se utrhnul ze řetězu a dělá si co chce. Co mě hodně štvalo: Hlavní hrdinka si celý film opakuje, že je Michael mrtvý. Tím se nabuzuje atmosféra dokonalého, emocionálně vypjatého setkání s vrahem. Když se tito dva setkají, tak se nestane nic .. (odkazuji tímto ne setkání v HALLOWEEN H20) a to byla věc, která mi i shodila dojem z filmu.(1.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace