Král bojovníků

Gordon Chan

Chris Chow

Arthur Wong
  • Lateef

...třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!!!" Suzuki: "Lateef po shlédnutí filmu King of the Fighters, Česká Republika, 11.9. 2010." ... jistě znáte ten vtip o geniálním japonském žákovi, trochu jsem si musel ten konec upravit, protože to, co jsem před chvíli viděl, no to byl teda ukázkový céčkový rádoby akční maglajz. Příšerné zpracování akčních scén, neuvěřitelně laciné kulisy a samozřejmě střih a kamera ze Země Neuvidíte Nikoho. Fighty hrané jen naoko, akrobacie s využitím všech dostupných bezpečnostních metod, tohle kdyby viděl Yuri Boyka, tak bude půl hodiny vrážet čelem do zdi vězeňské cely, aby si tuto zhovadilost vymlátil z hlavy...(11.9.2010)

• Chen

Na úrovni průměrné epizody Power Rangers.(11.9.2010)

• Adrian

Chvilu som si vazne myslel, ze tam hra Zlatica Puskarova...na druhej strane Ray Park sa nemal radsej pokusat vobec hrat. Maggie....rozhodne nevadila :) zvysok, vratane MA sekvencii rychlo zabudnutelne.(31.8.2010)

• Kryton

Zasloužený odpadní artikl! Hrozné herecké výkony (pokud se nějaké objevují), totálně příšerné efekty a dementní akční scény, kdy i skládání lega bude více akční. Maggie Q brala prachy, protože nechápu jak po Die Hard 4 nebo MI-3 klesna do takového odpadu.(22.11.2012)

• Tommassi3

"Nikdo přece necestuje do jiný dimenze na ilegální bojový turnaj !!" - "Já jo !!" ;)(10.2.2015)

• Maggie Q