Král bojovníků

Arthur Wong

Scénografie:

Jill Scott
  • Adrian

Chvilu som si vazne myslel, ze tam hra Zlatica Puskarova...na druhej strane Ray Park sa nemal radsej pokusat vobec hrat. Maggie....rozhodne nevadila :) zvysok, vratane MA sekvencii rychlo zabudnutelne.(31.8.2010)

Tak já vám nevím. Na poli filmů podle bojovkových her je to nádherný průměr. V podstatě mě napadá jen jediný film, který se mi podle bojovky líbil víc a to je Mortal Kombat. Ale oproti takovém Street Fighteru s Van Dammem je tohle balzám na duši :-). Navíc je to skutečně hlavně komedie a hlavní záporák má čas od času slušné hlášky. Proč ne...(16.8.2011)

• TeeAge

|| Scenár: Rita Augustine, Matthew Ryan Fischer | Hudba: Tetsuya Takahashi | Produkcia: Joseph Chou, Siew-Loong Tim Kwok, Bobby Sheng, Jonathan Glickman, Gary Barber, Roger Birnbaum | Distribúcia: Arclight Films, Micott & Basara | Štúdio: Aja Tan Studios, Mandalay Pictures | Rozpočet: 12 miliónov $ | Tržba: - $ ||(2.9.2011)

• Yoshitsune

Jak běloch bělovitý k asijskému štěstí a lásce přišel .(10.2.2015)

• Chen

Na úrovni průměrné epizody Power Rangers.(11.9.2010)

• Maggie Q