poster

Král bojovníků

 • Japonsko

  King of Fighters, The

 • Německo

  The King of Fighters

 • Slovensko

  Kráľ bojovníkov

Akční / Sci-Fi

Japonsko / Tchaj-wan / Německo / USA, 2010, 93 min

Režie:

Gordon Chan

Scénář:

Chris Chow

Kamera:

Arthur Wong
 • Tuax
  **

  Zajímavý mix, včetně zemí původu, včetně ne zrovna neznámých herců. Hodně to ubíjí nízký rozpočet, který se odráží v hodně slabé představě jiné dimenze. Prostředí celkově hodně chabé, div že to ennatočili doma ve sklepě. Soubojová choreografie na dobu vzniku filmu hodně otřesná a zsataralá a stejně tak triky. Přesto bylo to koukatelné. Střih docela nepřehledný, kamera bez nápadu. V tomhle má dost i prsty samotný přihlouplý scénář, který je takový specifický, těžko pojmutelný, komplikovaný, složitě vyjádřený ve filmových obrazech a to je sepsali pravděpodobně amíci. Škoda těch herců, kteří mají navíc než takovouto céčkovou věc, která nese Japonský podpis, ale vtipné je že ji režíroval Číňan. Nic co by člověk musel vidět víckrát a hlavně druhý den už si divák těžko bude pamatovat, že něco takového viděl. Pár napodebenin alias Mortal Combat už tu bylo, ale toto je hodně špatná odnož. Charaktery postav působí docela otravně, těžko si někoho oblíbit, snad leda záporáka, ale i ta postava byla nic moc. 3/10(18.5.2012)

 • kikuka
  *

  Snímané ako cross reklamy na kávu a čokoládky merci. Ale miestami to bolelo. Tam, ako sú oči. A chcela som tu nechať warning pre Adriana, ale kukám, že neskoro. :)(27.1.2012)

 • Adrian
  *

  Chvilu som si vazne myslel, ze tam hra Zlatica Puskarova...na druhej strane Ray Park sa nemal radsej pokusat vobec hrat. Maggie....rozhodne nevadila :) zvysok, vratane MA sekvencii rychlo zabudnutelne.(31.8.2010)

 • DJ Obelix
  ***

  Tak já vám nevím. Na poli filmů podle bojovkových her je to nádherný průměr. V podstatě mě napadá jen jediný film, který se mi podle bojovky líbil víc a to je Mortal Kombat. Ale oproti takovém Street Fighteru s Van Dammem je tohle balzám na duši :-). Navíc je to skutečně hlavně komedie a hlavní záporák má čas od času slušné hlášky. Proč ne...(16.8.2011)

 • Tommassi3
  *

  "Nikdo přece necestuje do jiný dimenze na ilegální bojový turnaj !!" - "Já jo !!" ;)(10.2.2015)

 • Maggie Q

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace