poster

Paranormal Activity

 • USA

  Paranormal Activity

 • Slovensko

  Paranormal Activity

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2007, 82 min

Režie:

Oren Peli

Scénář:

Oren Peli

Producenti:

Jason Blum
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Omg, tak nejdřív sem si říkal, že průměr až mírný podprůměr, ale konec mě absolutně sesadil a zanechal ve mě podobný pocit jako u THE EXCORCIST, totální paralizace, teda zde ne až tolik silná. Řeč je o teď 97 minut dlouhé verzi, která má prodloužený konec (který byl z kino verze údajně vystřižen na přání Stevena Spielberga), bet něhož by se zdaleka nejednalo o tak intenzivní zážitek. Ufff.(18.9.2010)

 • J*A*S*M
  ****

  Než se film dostal do českých kin, dokázal jsem se naštěstí (po rozporuplných ohlasech) vymanit ze zhoubného vlivu hypu, a tak jsem si ho dnes bezvadně užil. Nemám zdání, na co se cca. polovina hodnotících dívala, ale určitě ne na tuhle vydatně strašidelnou duchařinu, která přiměla k mlčení i skupinu pubescentů v zadní řadě (jejíž členové se před projekcí halasně bavili a házeli po sobě popkorn). Noční sekvence jsou opravdu děsivé, ale i denní záběry mají něco do sebe (čas od času se vyskytne nějaký ten vtípek na odlehčenou). Diskutovat by se dalo nad chováním postav a v některých momentech nad důvody k filmování - ale kdo by se v tom šťoural... Oren Peli má mé veliké uznání a těším se na Areu 51. PS: Kino závěr (z roku 2009) je lepší, děsivější a údernější než závěr alternativní (z roku 2007).(20.11.2009)

 • Viktooorka
  ***

  VAROVÁNÍ pokud si chcete tento film pustit, nedívejte se před tím na trailer.. jinak předpokládám, že bude zklamáni jako já :-( ač obdivuji z jakých nákladů tento film vznikl, herecké výkony byly v celku uvěřitelné a v pár okamžicích se i ta atmosféra ke mě dostavila.. mě ale bylo fuk, jak to s nima dopadne.. a spíše jsem se už modlila, aby se něco stalo, nebo si utrhám vlasy né děsem ale nudou.. přesto si ale myslím, že film stojí za to vidět...(1.11.2009)

 • Radyo
  ***

  Průměrný horor s páru lepšími momenty, nicméně i podprůměrně hororově vzdělaný divák by měl většinu z nich snadno odhadnout a předvídat. Micah mi přišel dost suverénní, jako by si nepřipouštěl hrozbu nadpřirozena ani po shlédnutí usvědčujících záběrů. A Katie je pro mě osobně nesympatická osoba - snad se jí má příkrost nedotkne... :-)(15.3.2015)

 • tron
  ***

  „Aha, takže som ti mala na prvom rande povedať, že ma prenasleduje démon?“ – „No, na prvom nie, ale možno na pätnástom alebo tridsiatom.“ Fuj, skôr palec hore, ako dole. Nie je to nadšenie, ale ani sklamanie zo Spielbergovej tradične veľkolepej reklamy „pozrel som si to a duch ma vymkol vo vlastnej spálni“. Je to zbytočne dlhé, ale i mimo nočných scén to má atmosféru „narastajúceho znepokojenia“. Herci sympatickí, príbeh nenáročný ale sebavedomo podaný... a navyše som vyrastal na príbehoch o duchoch, štrnásťmetrových anakondách, gigantických pavúkoch, sériových vrahoch, tajomných ostrovoch, kanibaloch, bosorkách, vlkolakoch, upíroch... Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/duchovia/406-paranormal-activity-6o-(27.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace