Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

Lacike

Ten film postrada cokolvek, co by mohlo aj toho najnenarocnejsieho divaka zaujat. Akciu, vtipy, pútavý dej, proste cokolvek. Vyčnieva jedine totalne neznesitelny Tracy Morgan. Kevin Smith by sa nemal pustat do zanrov na ktore nema. Pokial niekto tvrdi, ze sa M. Night Shyamalan zblaznil, kvôli filmom, ktore v sucasnosti toci a naviac ich aj zubami nechtami obhajuje pred kritikmi, tak potom Smith je uplne v riti. 1/10. ()

BoPo

Toto mi akosi nesadlo. Tracy Morgan bude zrejme skvelý len pre americké publikum. Tak ako Bolek Polívka nebude svetová hviezda, ale len naša. A navyše spôsobili to, že Jason "EARL" Lee sa oholil. Takže môj názor je: Nevidieť nevadí. ()

maseer2

Kevin Smith jednou natočí něco, co se poněkud vymyká jeho obvyklé tvorbě, a všichni se z toho můžou hned zbláznit.. já jsem se teda (místy dokonce královsky) bavil - roztomile na oko drsný Bruce Willis snažící se sehnat peníze na zaplacení svatby své dcery prodáním baseballové kartičky a chorobně žárlivý, přecitlivělý a (samozřejmě) ukecaný černoch v podání Tracyho Morgana - tahle dvojka (spolu se Stiflerem:) táhne tuhle opravdu vtipnou oddychovku, která má spád a rozhodně nenudí.. Kevine, toč si dál "svoje" filmy - ty mám taky radši -, ale tohle se ti každopádně povedlo ;) ()

Caszidy

Zřejmě jsem viděl jiný film, jelikož na rozdíl od zdejší všeobecné nespokojenosti, já se patáliemi detektivů Jimmyho a Paula výborně bavil. Bruce Willis opět v roli, ve kterého ho mám nejradši, šílený Tracy Morgan a asi ještě šílenější Seann William "Stifler" Scott, to je sestava, se kterou se snad ani nedá šlápnout vedle. "And where, where, where is the Batman?! Batman?! You´re crazy man! Police! Police!" ()

BigDeal

Dať dokopy Bruce Willisa a Tracy Morgana bol geniálny nápad, z ktorého mohla vzniknúť geniálna buddy komédia. Bohužiaľ, nestalo sa. Chémia síce medzi týmito dvoma funguje perfektne, scenár je však na tom o čosi horšie. Zopár výborných vtipov sa nájde, poväčšine sú však nedotiahnuté do konca a tak je to aj s celým filmom- celý čas som sa len usmieval, no vedel som, že by stačilo pár vecí prepísať (či dopísať) a už by som sa rehotal. Navyše Kevin Smith to nezvláda ani s tempom, celé je to akési pomalé. Škoda, fakt škoda. ()

Hwaelos

Kdyby tomuhle filmu někdy dělali remake, mohlo by se to klidně jmenovat "Nespasitelní", protože tuhle podívanou nezachránil ani Bruce Willis. Bezzubá komedie s několika podařenými vtipy, které jsou ovšem natěsnány už do traileru a oproti této verzi jsou ještě zkráceny a zjemněny (povšimněte si, že Morganův výslech dealera v začátku filmu neobsahuje pasáž s falusem na skle). ()

bouncer

Kevina Smithe mám stále rád, i když už netočí takové skvosty jako dřív. Poldové jsou spíše jen taková chuťovka, vzpomínka na hláškující policajty z 80. a 90. let. Z Kevinova rukopisu jsou cítit všemožné odkazy na filmy či jiné popkulturní hlášky, zbatek se podřídil takové uniformí kaši. Přesto docela pohodový film, který nenudí, ale pobaví. A toho si poslední dobou cením, protože to není tak běžný pocit, jak by se zdálo... ()

Terva

CITÁT : Tajnej policista převlíknutej za mobil ho pronásleduje... Vemte filmovou hvězdu ( Bruce Willis ) a jednoho hnusnýho, slintajícího panáka ( Tracy Morgan ), který je asi omylem označován za herce, a udělejte akční komedii. Šance = 0. Kolikrát to tady už bylo, běloch a trapně se chovající černoch, tucetkrát a jen tak dvakrát možná třikrát se z toho vyklubal pěkný snímek ( Třeba - Smrtonosná zbraň ) Jimmy Monroce ( Bruse Willis ) je ve filmu označován jako Jimbo, ve 12- ti opicích mu to víc slušelo. Paul Hodges ( Tracy Morgan ) je jen špatně vybraný doplněk. CITÁT : Seřežu tě až zčernáš - říká černoch černochovi - Bruce ( Jimbo ) se jen směje. Já se moc nesmál - je to trapárna. Viděno znova srpen 2012 - DIALOG: MONROE (Bruce Willis) - Právě tě dostal Bílej hrom. HODGES (Tracy Morgan) - A Černej blesk.......... Příběh je již tradičně, jak je zvykem u Smitha, plný citátů a odkazů na různé filmy. Své cameo si zde zahraje i Jason Lee, herec, který vystupuje v mnoha filmech natočených Kevinem Smithem a Andy Patko ve stoprocentním stavu, který ve filmech Kevina Smitha nevystupuje. Jenže nějak nejsem nadšen. Brucův parťák je nesympatický idiont a jeho herectví je jen snůška debilních frází. Nadabovaný Martinem Sobotkou je jeho ubohost ještě prodloužena. CITÁT - Moje hovna překonávaj rekordy.......... Nejde to, je to nejhorší film od Smitha, který jsem viděl a to jsem viděl všechny. Jako by to vůbec nebyl on. Tohle mu prostě nevyšlo a nezachrání to ani Bruce Willis. Ani se k němu nehodila výborná hláška dvou nejznámějších poldů Rogera a Riggse - Tak na tři? To bylo opravdu trapné. A co mě docela dostalo bylo to laškovné pokoukávání černocha Morgana na Bruceho během svatby - otřesné. Mezi závěrečnými titulky je snad nejlepší scéna filmu. CITÁT - Kdo je tam?........... ()

Johny_fork

Po všech stránkách průměrná komedie, která nehýří ani skvělými gagy, ani peprnými hláškami. Willis působí vyčpěle a Morgan brutálně přehrává, párkrát se usmějete, ale tři hvězdy by byly moc. ()

Hismael

Tohle je přesně ten projekt, kterému by se měl Bruce Willis v budoucnu vyhýbat. Komedie bez vtipu, otravný Tracy Morgan a dokonce mi nesedla ani hudba, což se moc často nestává. Každá scéna snažící se udělat hroznou legraci to spíš ještě zhoršovala. Scénárista sice vymyslel docela ucházející základní kostru příběhu, ale z toho čím jí vyplnil je dost cítit bezradnost. ()

JohnCZ

Cop Out je oddychovej akčňák, kterej jakoby k nám přišel časoprostorovou trhlinou z dob osmdesátých. Na druhou stranu to zas tak vtipné není a najdou se i nudné momenty. Bruce Willis je i po letech stejnej tvrďák, uprskanej negří parťák občas trochu trapnej a nejvíc srandy tedy přinese "Stifler" a parádní Guillermo v jeho klasické roli šíleného záporáka. Pár momentů je super, ale jinak je to jen lehký nadprůměr. ()

Suzie05

Ten nablblý opičí černoch, ačkoli obstojný znalec filmů, mě tam děsně štval. Už kvůli němu se nedokážu přinutit dát víc než 3*. Nutno ale dodat, že pár vtípků bylo hodně povedených. ()

Revanx

Nový Smith nie je tak zlý, ako by sa človek mohol z okolitých reakcií nazdávať, on je iba iný ako jeho predchádzajúce veci a nie až tak dobrý, ako jeho najlepšie záležitosti. On je to vlastne taký nadpriemer a to hlavne vďaka skvelej dvojke Morgan – Willis, ktorý za to jedno pozretie stojí. ()

Torision

Neřekl bych, že je na tom tolik znát Smithův podpis, možná až v nějakejch těch narážkách na filmy, ale byla to rychle utíkající, fajnová buddy komedie, kterejch není nikdy dost. Musím říct, že mi ten film udělal kurevskou radost obsazením. Willis se ve svý téměř tradiční roli policajta zas vyžívá, T. Morgan je správně ukecanej a srandovní, stejně jako Stiffler ve vedlejší roli taky výbornej psychouš nebo Adam Brody jako úchylák přes boty. Já si u toho suprově odpočinul a jestli tomu někdo dá odpad, tak ať se jde třeba vycpat. ()

corpsy

Hlášky a dialógy vo filme iskria, až z toho môže vzniknúť požiar okolia. Avšak Kevin Smith nieje akčný režisér a s niekym oddanejším tomuto žánru sme sa mohli dočkať prvotriednej akčnej komédie šmahnutej osemdesiatkovou atmosférou, ktorú tu určite nezosobňuje iba skladateľ Harold Faltermeyer. ()

PauloZ

Není to typický Smith, ale taky to není tipický Smithův žánr. Tudíž z mé strany se velké kritiky tento snímek nedočká, ba naopak. Velice příjemná a nadprůměrně vyhlížející krimikomedie se slušným scénářem a skvělými herci, kterou Smith svým umem vytáhl vysoko! Forků je tam opravdu spoustu, některé nejsou výrazné, ale velice vypečené. Navíc super Scott, který mohl klidně dostat větší prostor na úkor Morgana (v některých místech je ho až moc). Modrá barva na CSFD nesluší, doufám, že se snímek vyšplhá víš, dle mého si to zaslouží. ()

F.man

Příjemná žánrovká s nádechem osmdesátých a devadesatých let, která to přiznává a mnohdy si z toho docela utahuje (Yippie-ki-yay, motherfucker! - I've never seen that movie before). To je ovšem možná trochu problém, protože Kevin tak trochu hledá tu správnou atmošku a vypadá to že se nedokáže rozhodnout jestli bude žánr s nadhledem parodovat nebo ho brát vážně. Tohle střídání pak trochu ubírá tempu. Přesto skvělé hlášky by Kevin Smith najdeme i tady, kouká se na to více méně dobře, Tracy je parádní komik a Bruce Willis je pořád ještě kurva řízek. Don't even look at me like that. You're just a bear. Shut the fuck up. ()

spaceboyCZ

Takovy pokus o navrat do golden eighties, vzpominky na filmy jako Policajt v Beverly Hills ci Smrtonosna zbran, tyto se vam pri sledovani Poldu vybavi nejcasteji. Willisovi sice uz neni 30, ale stale plati, ze ma nejvice sexy lebku mezi herci ;) a s Tracy Morganem jim to klape jako kdysi Gibsonovi s Gloverem. Pro vtipne hlasky a scenky nejdou daleko (naprosto skvela scena, kdy jsou suspendovani a pomoci telefonatu - i kdyz sedi vedle sebe - si podavaji sve dva tupe kolegy stojici pred nimi), clovek se opravdu bavi jako u policejnich komedii z osmdesatych let. Masovka z toho nebude, dnesni teenage mladez uz vyrusta na jinych filmech, a tak se zalibi spise prave tem, pro ktere jsou PVBH, SZ, Posledni skaut atd. kultovnimi snimky. Ja byl spokojen a vim, ze to nebylo naposled, co jsem tento film s radosti videl :) ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010