poster

Ztracena v pustině

 • USA

  And Soon the Darkness

Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Režie:

Marcos Efron

Hudba:

tomandandy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ***

  Když si dvě americké pipiny vyjedou na kolech do zapadlé argentinské prdele, navštíví večer místní hornický bar a nezapomenou si v hotelu kozy, jednoznačně si říkají o vstupní pohovor do nějakého útulného paraguayského bordelu. Když si jich místní lovec talentů opravdu všimne a zcela bezskrupulózně jim nabídne nějaký ten job, tedy vlastně blowjob, nepochopitelně zarytě své kariérní uplatnění na latinskoamerickém trhu práce odmítají! Neoriginální, nelogické, ale na to, že tam hrají čtyři herci a partička lokálních cigošů, docela zábavné!(30.12.2010)

 • maddy
  **

  Prečo sa natočil tento remake naozaj nechápem, všetko a tým myslím absolútne všetko, čo sa vo filme udeje tu už bolo videné minimáne 1000x. Posledná "naháňačková" polhodinka bola síce ako-tak napínavá, ale ani zďaleka nevynahradí predošlú hodinu, v ktorej sa nič zaujímavé nedeje. Jediná výhoda, že tam boli po celý čas pekné dievčatá a zábery na krásnu prírodu Argentíny, týmto zároveň chválim kamerama, že svoju epilepsiu nechal odloženú doma. Inak však najzbytočnejší film roka 2010, aký som videl.(26.12.2010)

 • mat.ilda
  *

  Dobré leda jako demonstrační video pro dobrodružné povahy s mírami 90-60-90 předtím, než si sbalí kufry do argentinské pustiny, jen vtěsnat do pětiminutové stopáže, což by, myslím, neměl být problém...(28.11.2012)

 • GodComplex
  **

  Prvni cast, kdy se 2 pekne holky projizdeji na kole po Argentine a kochaji se prirodou je super. Ve chvili kdy se to zvrtne bohuzel zabava konci a zacina klasicke pobihaci a radobynapinave klise. 4/10(19.7.2011)

 • becki_tu
  **

  Nic nového pod žánrovým sluncem. Dvě krásky, tajemný chlap odvedle, zlý policajt a podezřelý a otravný neznámý mladík. Kromě Odette a Amber tedy nic zajímavého k vidění.(30.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace