poster

Ztracena v pustině

 • USA

  And Soon the Darkness

Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Režie:

Marcos Efron

Hudba:

tomandandy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JosefGruber
  ***

  Neurazí, nenadchne. Vše předvídatelné, ale tak nakonec za tři díky dvěma kočičkám.(8.2.2014)

 • ConanVJ
  ****

  Sice ohraný téma, ale mě se filmek líbil (hlavně kvůli hlavním hrdinkám :D). Film nikterak nevybočuje z žánru, Dvě dívky se trhnou od skupiny cyklistů (o tom se jen mluví) a zajedou si do malého venkovského městečka kdesi v jižní americe. Zde se odvážou a ráno zaspí jediný autobus který zde jednou denně jezdí. Tak si jdou holky prohlédnout krajinu a jedna se druhý "ztratí". Shodou okolností to není jediná ztráta cizinky v tomto okolí. Pak už je to jen o hledání a o odhalení toho, co se tu děje. Podle mě filmu hodně pomáhá obsazení, kterému vévodí dvě pěkný kočky a okrajově i Karl Urban. Já se u filmu nenudil a dávám mu 75% :)(20.7.2013)

 • Omnibus
  *

  Ne že bych od tohoto filmu čekal něco víc než jen trochu té plytké zábavy. Plán byl jasnej - buďto ty dvě kozaté pipiny, unesená i zachraňující, projeví aspoň ždibec inteligence a budu jim fandit při záchraně, a nebo budu naopak fandit únosci, snad to aspoň bude nějaký zajímavý úchylák ze života. Ale užiju si tak či tak. Chyba lávky! Sice kozaté, ale nudné slepice, odfláknutý děj, nezáživný únosce, poctivá porce stupidních nelogičností. Film se potácí od ničeho k ničemu... Původně jsem nechtěl ztrácet čas komentářem. Napsal jsem ho „u sousedů“ v den, kdy jsem slyšel upoutávku, že to poběží v TV. A jelikož to vedle mělo nepochopitelných 62%, cítil jsem morální povinnost včas před tou hrůzou varovat lidi! Jedna hvězda za ty dvoje kozy, to je tak maximum, co můžu dát.(22.1.2013)

 • Hitman_47
  **

  Donebevolající hloupost !(10.7.2011)

 • Davies182
  **

  Ne, žádnej strhující zázrak to vážně není. Ale. Mrkněte se, kdo tam hraje. Pak na galerii. A klidně si to pusťte taky.(8.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace