poster

Ztracena v pustině

 • USA

  And Soon the Darkness

Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Režie:

Marcos Efron

Hudba:

tomandandy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Khalesi
  **

  Teda musím priznať, že už dlho som takto nudný thriller nevidela. Vlastne je to vôbec thriller, ak sa pri ňom nudím? No, bolo tu pár dobrých momentov, ale celkove pôsobí veľmi amatérsky a neoriginálne. Zase sa musím opakovať, ale čiší z neho nevyužitý potenciál, žiaľ...(22.8.2013)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Tohle bohužel nemá, čím by to zaujalo, protože krom sympatického hereckého obsazení je k vidění pouze ohraný příběh bez špetky nápadu. Slovo napětí se zde zmínit dá, ale takový film je víceméně ztrátou času. 45%(17.1.2015)

 • Genero
  ****

  Každý si myslí, že Argentina je úchvatná země, kde se na plácku mezi palisandry honí za hadrákem stovky malých Maradonů, kteří čekají, až po nich sáhne nějaký ten FC Barcelona. Jenže už v době, kdy byl i do té největší díry uprostřed pampy zaveden elektrický proud a rozblikal červené lucerny, sáhl místní gaučo po mýdlu a změnil se v lázeňského šviháka, který si především rád zaprcá. Tomu je podřízena veškerá ekonomika města Los Prdelos und Negros Kundos, dějiště tohoto filmu. Odložit zde vnadnou brunetu v plavkách a čekat, že bude za několik vteřin stále na svém místě je podobně pošetilý nápad, jako zaparkovat fungl nové Camaro doprostřed Chánova a nechat klíčky v zapalování. Znalec jistě uzná, že A brzy tma má jednu z nejdebilnějších zápletek v dějinách kinematografie a snad ani nemá právo koexistovat vedle takových strhujících skvostů, jako je Sedmá pečeť, Stalker nebo Ginger a Fred. Jenže ty dvě cyklistky jsou opravdu spanilé, sukně jim končí půl metru nad koleny, tuze pěkně se na ně dívá a nejméně jedna z nich prakticky nesleze z obrazovky. Kvůli takovým filmovým zážitkům vynalezl Eastman celuloid, Chaplin buřinku a Onan pravačku. Zároveň je potřeba uznat, že kdyby příběh pojednával o výletě dvou buzerantů na koloběžkách, jde hodnocení rapidně dolů.(9.2.2016)

 • mat.ilda
  *

  Dobré leda jako demonstrační video pro dobrodružné povahy s mírami 90-60-90 předtím, než si sbalí kufry do argentinské pustiny, jen vtěsnat do pětiminutové stopáže, což by, myslím, neměl být problém...(28.11.2012)

 • Davies182
  **

  Ne, žádnej strhující zázrak to vážně není. Ale. Mrkněte se, kdo tam hraje. Pak na galerii. A klidně si to pusťte taky.(8.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace