poster

Ztracena v pustině

 • USA

  And Soon the Darkness

Krimi / Thriller / Mysteriózní / Horor

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Režie:

Marcos Efron

Hudba:

tomandandy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ant
  **

  Tak tenhle film asi zrovna argentinský turismus nepovzbudí. Upřímně jsem po tom úvodu čekala větší hardcore, ale vyklubal se z toho jen obyčejný thriller bez nápadu, který se hodí akorát tak pro bezpohlavní večerní program Novy.(27.12.2010)

 • Gimli
  **

  Zpočátku slušná atmosféra a netradiční pojetí ošuntělého žánru se posléze vytrácí a přechází do klasického hloupého klišé. To zamrzí...(11.11.2012)

 • Khalesi
  **

  Teda musím priznať, že už dlho som takto nudný thriller nevidela. Vlastne je to vôbec thriller, ak sa pri ňom nudím? No, bolo tu pár dobrých momentov, ale celkove pôsobí veľmi amatérsky a neoriginálne. Zase sa musím opakovať, ale čiší z neho nevyužitý potenciál, žiaľ...(22.8.2013)

 • kalap
  **

  Holky z americkej školky senzační sa vyberu do Argentiny sa pobicyklovať, ale sa správajú príliš radodajne a tak sa to zauzlí, že nakoniec bojujú o holé životy.(25.4.2011)

 • Omnibus
  *

  Ne že bych od tohoto filmu čekal něco víc než jen trochu té plytké zábavy. Plán byl jasnej - buďto ty dvě kozaté pipiny, unesená i zachraňující, projeví aspoň ždibec inteligence a budu jim fandit při záchraně, a nebo budu naopak fandit únosci, snad to aspoň bude nějaký zajímavý úchylák ze života. Ale užiju si tak či tak. Chyba lávky! Sice kozaté, ale nudné slepice, odfláknutý děj, nezáživný únosce, poctivá porce stupidních nelogičností. Film se potácí od ničeho k ničemu... Původně jsem nechtěl ztrácet čas komentářem. Napsal jsem ho „u sousedů“ v den, kdy jsem slyšel upoutávku, že to poběží v TV. A jelikož to vedle mělo nepochopitelných 62%, cítil jsem morální povinnost včas před tou hrůzou varovat lidi! Jedna hvězda za ty dvoje kozy, to je tak maximum, co můžu dát.(22.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace