Ztracena v pustině

USA / Argentina / Francie, 2010, 91 min

Marcos Efron

tomandandy
  • Khalesi

Teda musím priznať, že už dlho som takto nudný thriller nevidela. Vlastne je to vôbec thriller, ak sa pri ňom nudím? No, bolo tu pár dobrých momentov, ale celkove pôsobí veľmi amatérsky a neoriginálne. Zase sa musím opakovať, ale čiší z neho nevyužitý potenciál, žiaľ...(22.8.2013)

• kalap

Holky z americkej školky senzační sa vyberu do Argentiny sa pobicyklovať, ale sa správajú príliš radodajne a tak sa to zauzlí, že nakoniec bojujú o holé životy.(25.4.2011)

• GodComplex

Prvni cast, kdy se 2 pekne holky projizdeji na kole po Argentine a kochaji se prirodou je super. Ve chvili kdy se to zvrtne bohuzel zabava konci a zacina klasicke pobihaci a radobynapinave klise. 4/10(19.7.2011)

• Ant

Tak tenhle film asi zrovna argentinský turismus nepovzbudí. Upřímně jsem po tom úvodu čekala větší hardcore, ale vyklubal se z toho jen obyčejný thriller bez nápadu, který se hodí akorát tak pro bezpohlavní večerní program Novy.(27.12.2010)

• Vyrida

Tak nakonec tedy nic moc, což se ovšem dalo předem očekávat od filmu postrádající i malou špetku jakéhokoliv napětí. Největším průšvihem však vyhlašuji kompletní scénář filmu, který je nejenom dopředu neskutečně předvidatelný, ale i směšně hloupý. Poslední zhruba dvacetiminutovka budiž toho důkazem. Hlavní herecké obsazení velmi průměrné a nanejvýše oku lahodící když už nic. Jelikož se film tváří býti argentickou pohádkou, nechybí ani desítka dialogů ( samozřejmě bez titulků ) v rodné španělštině, což nesmírně zbožňuji, protože mám alespoň čas odběhnout do lednice pro chlazeného lahváče. Bohužel podprůměr a to ještě tu druhou hvězdu přidávám za přírodní záběry, ve kterých se díkybohu většina scén odehrává.(23.7.2011)