Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

issoumaila

Iba ako filmový fanúšik postavy Predátora za 3*. Okrem charizmatického Brodyho a zopár pekných "kulís" na začiatku filmu dosť nuda. Na Predátora z 80' rokov to stráca stále veľa a neodmekčí ma ani pomerne nízky rozpočet $40-mega. Škoda čakal som trochu viac.:( ()

Páně

Predátoři i z několikátého nálevu pořád ještě chutnají poměrně dobře. Obvzláště pokud tito dredatí sympaťáci patří k vašim oblíbencům. Jako oddychovka to funguje naprosto skvěle a nudit se nebudete. Pokud mi ovšem něco zůstane v hlavě, tak to rozhodně bude ultimátní "padací" nájezd filmu. Nakonec se tedy necítím nijak uražen, i přes ten notný zápach nastavované kašičky. ()

agassi68

Na tento film /myslím originál s Arniem/ mám slabosť. Boli to časy, keď som bol mladý a takéto filmy sa dali vidieť len na čiernom trhu s videokazetami alebo ORF. A už dávno pred uvedením ich predchádzala povesť must see. Predátori zdatne naviazali na legendu. Brody dokázal, že vie zahrať všetko a kladne hodnotím aj účasť Treja s Fishburnom. Hudobná téma je nezabudnuteľná a rovnako ako vo Votrelcovi hneď viete o aký film sa jedná. Záver mohol byť aj onakvejší. Čakal som na spoluprácu odsúdeného predátora s Brodym. ()

Luk Skywalker

Po nudném začátku se to páradně rozjelo a navíc mám pro predátory slabost od prvního dílu, kde mu to Arnie nandal. Ale mrzí mě, že postava Laurence Fisbourna nedostala víc prostoru (snad bude ten preqeul, kde má mít hlavní roli). Jinak samozřejmně nic nového pod sluncem, snad jen zmínka o dvou typech predátorů. Pocta prvnímu dílu, kdy jej výrazně cituje, ba téměř kopíruje. ()

*Colorado

Já mám prostě predátora jako postavu rád a asi jsem pak hodně tolerantní :) Predátoři si z jedničky berou víc než je zdrávo, ale iritovala mě snad jen "bojová" scéna mezi Hanzou a Mr.Skoro-Predátorem. Nejenže stála za prd, ale až příliš chtěla připomenout scénu, kdy si v jedničce Billy počkal na svého soka, a přestože tam ze souboje nebylo vidět ani ň, je to moment pro mě památný (jako spousta jiných z jedničky). Také mi příliš nevonělo to, jak lehce je odrovnali (respektive nebylo to zase tak těžký). Adrien Brody měl zařvat (finální scéna taky nic moc, proč si nesundal masku, když s ní hovno viděl), ti psi trošku přehnaní, a hlavně trailer sliboval od jedné scény malinko víc ;) ale jinak spokojenost. Sázka na džungli se myslím vyplatila, L.Fishburne měl docela dobrou roli, hudba byla téměř jako přes kopírák, ale jsem přesvědčen, že pomohla se dostat do té správné atmosféry a co se týče dvou rozdílných predátorů, tak se to u mě také nesetkalo se zavrhnutím. No a celkem mi to vychází na slušné 3,5*, takže kvůli nízkému hodnocení zde a zároveň mé neutuchající naději v ještě lepšího filmového predátora, zaokrouhluji nahoru (jen mám pocit, že to poslední dobou dělám příliš často, takže to asi příště něco schytá :)). ()

optimus0s

Takový normální akčňák, kterému ale podráží nohy "scenář" (konkrétně časté opakování slov Vím to, protože...). Milé překvapení je ale Adrien Brody v roli akčního (anti)hrdiny. ()

J. T. Kirk

Adrien Brody a hlavní hrdina v akčním filmu? Myslíte, že by to mohlo klapat? Pokud ano, tak jste uplně mimo! Žádné pořádné hlášky, když už tam byla Alice Braga, tak jsem čekal, že uvidím víc, než její obličej od bahna.., akční scény nebyly nijak zajímavé. Danny Trejo se tu moc neukázal, což je docela škoda. Oleg Taktarov by si měl vyměnit roli s Brodym a pak by to docela šlo. Konec byl jasný už od začátku. Hlavní hrdina na to jaký byl samotář sebou všude táhal tu bandu a pomáhal jim. Celkem zábavné bylo, že se tam sešli vrahové a zabijáci z nejrůznějších zemí a všichni se dokázaly domluvit anglicky a navíc si pomáhaly navzájem. ()

gumbo

Žánrový návrat k Predatorovi s Arniem s chytřejší lovnou zvěří s trochu barevnějšími charaktery. Od půlky sice začali docházet nápady a objevilo se i několik scénáristických berliček, ale i tak je to lehký nadprůměr a s klidem bych si dal nášup. 70% ()

hEROic

naaahodou to nebylo vubec spatny a nebejt par kiksu jako byl napriklad Morfeus, mohlo to bejt moc dobry... odstrelovacka Alice Braga delikatni... 75% ()

derek007

Napřed se mi to líbilo, ale najednou ten chlápek začal šermířskej souboj s predátorem a já si uvědomil, jak je to celý postavený na hlavu. Teď už mi Fishburne nepřišel vtipnej, jako spíš zbytečnej, ten závěrečný souboj s predátorem jsem už jen odzíval a superzvrat vůbec nebudu komentovat. Z těchhle predátorů opravdu strach nejde. Casting mi přišel zajímavě exotickej a Brody jako madrfakrt obstál na výbornou. ()

Toka

Klasickej standard. Už i to, že v jedné třetině filmu sem tipoval final three a uhodl sem svědčí o něčem. Že bych z toho byl až moc nadšenej to se říct nedá... A soundtrack mi tam fakt neseděl... ()

solid

Co dodat, čekal jsem víc Treja, víc Morfea, imho i víc predátora. Nečekal jsem lékaře=D, nabušeného pianistu a tak málo Morfea=(. Přesto důstojné pokračování, přestože slabší než oba původní filmy. Chyběl tam asi holt nějaký kickass důchodce=D. ()

Puol

Kupodivu, Adrien Brody je vo svojej drsňáckej úlohe úplne v poho. Slušná pocta legendárnemu prvému dielu, ktorá dáva zabudnúť na hovadíny ako sú oba diely Aliens vs Predátors. Hudobný motív Alan Silvestriho je nezabudnuteľný a do džungle jednoducho pasuje. ()

hororwatch

Co víc k tomu dodat. Ani se mi nechtělo psát komentář, jak jsem byl znechucenej filmem a pak i následnou diskusí u tohoto filmu. Jediný co k tomu řeknu, že to cítím téměř identicky jako většina těch co hodnotili 1* až odpad. Je to ubohost, že si člověk v takovém fenoménu musel hledat sebemenší důvod alespoň k té jedné hvězdě. Identický pocit z filmu : Enšpígl ()

Mike.mk1

Čekal jsem, že tenhle film posune příběh vesmírných lovců zase o kus dál, ale byl to spíš krůček. Antal natočil něco dost podobné jedničce (podobnosti už tu vypsali jiní), bohužel se dost soubojů odehrává ve tmě takže jsem z nich moc neměl, ale celkově to nuda rozhodně nebyla. Jinak jsem měl pocit, že o každé z postav by se dal natočit samostatný film. 60% ale spíš zklamání. ()

Rikky007

Téhle značce prospěl návrat ke kořenům. Sice nerozumím k čemu tam uváděli nějaký nový druh predátora, protože to tam v podstatě žádnou roli nehrálo. Ale celkově to docela drželo pohromadě a zábava to byla. Adrien Brody vůbec nebyl špatný, na to že na první pohled rozhodně drsňák není. Zato laciné hláškování v podstatě každé postavy bylo dnes spíš úsměvné. Celkově takové typické akční "béčko". ()

kkarx

Adrien Brody jako špičkový žoldák, co nakope predátorům prdel... Ne, fakt to není vtip ani parodie na Predátora s Arniem :D ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel