Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Bezda22 odpad!

To co předvádí Nova ve zpravodajství je k zblití. Ten jejich tupej úsměv i při zprávách u kterejch by spoustě lidem tekly slzy mě vytáčí. Navíc ubohost zpravodajství je nezměrná. Dávaj zprávy který jsou si myslim úplně zbytečný. Například ta zpráva o vodě, která v zimě a v teplotních stupních pohybujících se pod nulou opravdu zamrzla. Světe div se, TV Nova přišla s objevem. Voda opravdu v -10 stupních zamrzá, to je neuvěřitelné. Je mi z nich zle. Absolutní odpad. Ať Nova dělá cokoliv jinýho, ale ne zprávy. ()

BruceW odpad!

V současné době nejhorší zpravodajství nabízené na hlavních televizních kanálech v České republice. V 90. letech poskytoval pořad řadu inovací v místní žurnalistice, ale kvalita postupně během první dekády 21. století upadala až do dnešního katastrofálního stavu. Divák nemá nejmenší šancu postihnout relevantní informace, které by pořad tohoto typu měl nabízet. Namísto toho je bombardován zástupem snah o primitivní vyjádření emocí zasahující diváka v každé minutě a reportáži. Grafika i zvukový podtext již téměř zcela odpovídá bulvárnímu ztvárnění a mužští moderátoři si již ani nedokáží v hlavním vysílacím čase uvázat kravatu. ()

baltik odpad!

Zpráva dne: "Pes ochcal sousedovi plot!" ... Zprávy které zasévají mezi lidi strach z přejití přechodu a no z toho že hrozí konec světa atd :D no prdel to je :D ()

Freshoun odpad!

Opravdová ubohost když už zprávy tak zprávy a ne reportáže typu Bartošová se rozvádí s Pomejem...to opravdu ne to se pujdu radši vyzvracet. ()

Petus odpad!

Aneb jak pejsek s kočičkou vařili dort, který po zkonzumování projede nezadržitelnou rychlostí mým trávícím traktem s cílem spatřit co nejrychleji opět světlo boží, přičemž výsledek tohoto pokusu je zcela poplatný kvalitě výše uvedeného. ()

Brodyman odpad!

Naprosto nechápu lidi, co se na tohle dívají a navíc to považují za dobré zpravodajství.. Proboha? Lidi zbláznili jste se? Nenapadlo vás taky přepnout o pár programů dál na ČT1, nebo ČT24? Myslím že jen tyhle dvě stanice nabízejí skutečné seriózní zprávy u nás v ČR. Tohle jsou opravdu jen blbosti, doplněné o rádoby tématickou hudbu a pokus o nějaký příběh. ()

Zeldur odpad!

V tomto zpravodajství se toho člověk opravdu hodně dozví, například dnes jsem se naučil, jak se vaří čaj. ()

Falco.araea odpad!

Chcete vědět, které celebritě umřel pejsek, nebo že Jágr se rozešel se svou přítelkyní, anebo že Ulice má dnes úžasný 10 000. díl (střílím od boku, opravdu netuším, kolik to už mělo dílů)? Tak to jste na správné adrese, jelikož zprávy TV Nova jsou sračka nejvyšší kvality a to ani často nebývám hrubá. ()

smajly odpad!

Poté, co v hlavní zpravodajské relaci TV Nova odvysílali upoutávku na seriál Ordinace v růžové zahradě i se stručným popisem daného dílu v podání samotných "moderátorů", nemůžu než konstatovat, že tohle nemá s televizním zpravodajstvím nic společného a jedná se více méně o video-ekvivalent u nás tak populárních plátků jako jsou Blesk nebo Aha! Je mi líto lidí, kteří se na tom podílejí. ()

AriAries odpad!

Nechci hodnotit komentátory jako takové. V pořadu se jich totiž vystřídala spousta od nesnesitelných, až po ty sympatické. S tím se asi u pořadů tohoto charakteru a s takovou fluktuací dá počítat. Co je ale nesnesitelné hlavně, je režie. Pokud to nějakou vůbec má. Vadí mi hlášky typu "naše televize jako první", "naše televize jako jediná"...jako by to někoho zajímalo a jako by to byl ten nejpodstatnější obsah sdělení. O kvalitě reportáží snad ani nemluvě. Určitě bych nemohl spát, kdybych nevěděl, že se v lese pod kořenem zasekla paní, nebo že se v pátém baráku vlevo ve vísce jménem Horní Dolní narodilo ne pět...ale ŠEST štěňátek. A nebo když reportérka dělá pokus co se v mrazu stane s vodou. A světe div se, ona ZMRZNE!!! To je překvapení. Na zprávy kouká člověk proto, že se chce dozvědět o dění doma i ve světě. Ne proto, aby se dozvěděl, že tvůrci patrně vynechali snad už prvouku. A to bych ještě prvňáčkům křivdil, protože že voda v mrazu zmrzne věděli určitě už než šli do školky. Nemluvě o přeřecích (doufám že přeřecích), jako "na dálnici bylo 8 zraněných, 4 mrtví, z toho dva těžce". Až jednou přijde moje chvíle, doufám že mě Nova nechá spát, nerad bych byl mrtvý jen lehce. ()

Misulka93

Potravinový inspektor, zimní inspektor, letní inspektor, levné recepty Ládi Hrušky... Proč mám pocit, že by TV NOVA mohla zaměstnávat jen již zmíněné ovoce, aby mohla točit televizní noviny? Dále spousta chudáků lidí, zvířátek a dobrých andělů. Myslím, že je dost způsobů, jak takovým lidem či zvířatům pomoci a domnívám se, že televizní noviny to asi nebudou... Dávají je do vysílání snad 5x denně a přitom se stále více odkazují na tn.cz. Pokud se tedy opravdu chci dozvědět něco nového, tak na této stanici, to není. ()

vZeč odpad!

Technicky celkem OK. Za odpornou podbízivost, bulvárnost a zvolený styl pro debily bych odpad taky nedal. Dávám ho naopak za to, jak početnou skupinu lidí si tohle "zpravodajství" vychovalo a drží si je přes čím dál větší sračkovost a banalizování reality. Vrcholy: Bába pod kořenem; prase na ledě; rychlost melounu padajícího z okna paneláku; cokoliv s Láďou Hruškou; zmrzlá voda v -15 ()

Marfab odpad!

bulvár, bulvár a znova jen bulvár. udělat z pitomosti hlavní reportáž večera je ubohost a slabomyslnost ()

Nelishka91 odpad!

Jakmile začne stupidní znělka těchto zpráv hned mám osypky. Jestli existuje něco co přímo nesnáším a ještě to ani nezačalo tak jsou to TN hovna. ()

Hexa odpad!

"Čím víc katastrof, tím víc Televizní noviny!" V hlavě mi utkvěla jedna reportáž, kde někdo zemřel (už nevim kdo a proč), a nova to roztáhla na cca 10 minut, přičemž se ptali snad všech obyvatel dané vsi (včetně místního opilce, starých babiček na názor, co si myslí o smrti dané osoby. Vše bylo podkresleno metalovou baladou od Evanescene. Další zpráva informující o krocích vlády trvala ani ne minutu. Jenom tohle by samo o sobě stačilo na odpad. Nicméně Nova jde dále. I těch málo zpráv, které sdělí, sdělí polovičatě, neboť "více se dozvíte na TN.cz". Ne a ne a ne! Koukám na zprávy teď, nemám chut chodit ještě na nějaký stránky plných reklam, abych se dozvěděla to, co potřebuji vědět. Za tohle by se mělo střílet. ()

SAJA

tragické a depresivní rádoby senzace nejsou zprávy, o kterých musím vědět...aspoň 1* za to, že jsou na závěr sportovní zprávy, které ale stojí taky celkem za lejno...úroveň moderátorů je katastrofální, ale budiž...obsahově je to pro mne jasný odpad ()